Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от markan
    Жоро слушкай до нова година и я подсети , че в ХОНДА има 450 за 16000лв.
    Подсетих я, ама тя каза да не приказвам много, че да не го издухам и за 250-тката
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • Ех, късметлии хора.
      Щом ви дават мека дума да ви земат мотор.
      Майка ми само повтаря "няма ли да го махнеш тоя мотор"
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • Аз ако помоля нашите да ми вземат мотор дори за 2-3000 лв. най-много да изям някоя кавга или най-малкото 2-3 страшни погледа смръзяващи бензина в кръвта ми
        От каде ги намирате тез парици нямам на представа, започвам да си мисля, че в тоз форум витаят генкстъри.....
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Different_Soul
          Аз ако помоля нашите да ми вземат мотор дори за 2-3000 лв. най-много да изям някоя кавга или най-малкото 2-3 страшни погледа смръзяващи бензина в кръвта ми
          От каде ги намирате тез парици нямам на представа, започвам да си мисля, че в тоз форум витаят генкстъри.....
          На твоите години едва ли някой от пишещите тука е имал много по-големи възможности от тебе.
          А за пари от родителите.......... малко са късметлиите дето имат такива които ще им дадат пари за мотор.
          Не е нужно да си гангстер за да имаш парици. Може просто да си собственик на някой завод или едър тъговец, или фармацевт
          2010 CRF 250 R

          Коментар


          • или с верига заведения
            принц и сие бургер да не казвам цялото име че да не се обиди някой

            Коментар


            • Точно сега и аз нямам един лев, че изплащам дългове от разширяването на "принц и сие бургер " , че и това е бъдещето през цялата 2006-та!
              Different_Soul, на твоите години карах още Балканче, а на 18 си откраднах детските внасяни от нашите 10 години, взех си MZ и само дето не ме убиха от бой. Сега гледам малки пичове вече карат страхотни мотори, но това е капитализма, май френд
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • на мен пък и балканче не щяха да ми дават та какво ли не съм правил да го изкарам за едно завойче
                накрая нашия се съгласи да ми дава да го карам но каза че само на полигона за учебни автомобили който е недалеч от нас
                като ме накара да обещая че дотам ще го бутам а и на връщане също
                много хора не ми вярваха но стриктно спазвах забраната
                изкарвах го от мазето по едни стълби супер стръмни и с бутане си го закарвах до полигона
                там се почваше карането а след това се гасеше мотора и пак на бутане -в мазето
                по едно време обаче понеже полигона се намира на края на града взех от полигона да го разхождам и по едни съседни пътища
                а и на няколко пъти като пълна будала отивах на полигона да карам точно когато ще се провежда изпит за книжки та един изпитващт ми взе мотора не повярва че съм го бутал до полигона та се наложи да пращам една млада и много готина колежка на майка ми да ходи да го взима

                след това ме командироваха на село за лятото
                разбира се и балканчето замина в командировка
                некъв комбайнер ни подари една туба масло а некъв шофьор на зил приятел на баща ми ми спонсорира със една туба 20л бензин
                от там гаааз всеки ден селото настръхваше
                от тогава почнах да карам и ендуро или по скоро да се разхождам из черните пътища около селото
                по едно време взех да тунинговам полека лека моторетката започнаха и първите ремонти и взех да въртя ключа доста умело а когато бях в града ходех да помагам на местния майстор на моторетки като естественно всеки отремонтиран мотор се тестваше
                а като си бях на село си направих едно трасенце за мотокрос и бръмчах там
                измислих си и един ендуро спец участък казано по сегашно му
                всъщност бе офф роуд до един язовир в близост до селото
                комшийчетата засичаха времената с един будилник
                та всеки ден почти имаше ендуро
                или походи до язовири за риба
                разбира се нямаше никакви предпазни екипировки
                та по едно време си бях пукнал ребро но както и да е
                като цяло гледах да не си надхвърлям лимитите
                по едно време се взех да правя все повече магарии
                на пътя зад къщи сложих един трамплин скован от дъски и се почнаха скоци
                по едно време над 8 м взех да правя скоци с тва балканче
                като прибавим и карането по импровизираната мотокрос писта не е чудно че скоро задната вилка се огъна и се пукна
                да ама веднага бе сменена, разбира се и следващата набързо се изкриви ,въобще сменяха се доста неща
                баща ми обаче от младежките си години си имаше складче с доста части та докъто свършат имаше яко ръчкане
                след това ме хвана пубертета и доста време много много не карах като се изключи че ходехме в съседния град да се "записваме" на мотокрос и там врътнах един два завоя с мечтата за онова време чз125 баща ми обаче не подписа декларацията която изискваха за да участваш в състезания и така и не ме взеха на състезание
                след това дойдоха промените и нещата станаха по други
                почнахме да ходим на "екскурзии" до турция в извън училищтно време та бях набарал от там едни много евтини слънчеви очила и часовници които в бг ги купуваха като луди
                така събрах не много пари а се включи и дядо ми който даде и той половината та ми взеха едно етз251
                голяма радост
                после като студент в чужбина успях да събера някой лев от внос износ / в българия бе много евтино тогава / а на вън цените бяха както тука сега
                та се мъкнеха родопски одеала и кашкавал сушоари и разни други неща които хазяйката ми много свестен човек ми продаваше на нейни приятелки,като дори не искаше процент за нея си
                така се сбра малко пара и като се прехвърлих да уча в българия
                издебнах кдх са и се почна
                от там нататък историята я има в харманли екстрийм ендуро
                бая чепентии минаха през къщи и май по станах механик от колкото да се науча да карам
                както и да е
                въпроса е че момчета като диферент соул не бива въобще да се отчайват
                нещата много рядко стават изведнъж и повечето пъти постепенно
                освен това сега вече има изобилие от мотори и то доста по добри от тези на времето
                има и ендуро шампионат
                в който може да участва всеки който желае
                така че стягайте се

                Коментар


                • Ех, тоя Митков, голям ъфроудър бе То навремето всеки май почваше от там, че за улицата и шосето бяхме още пеленачета. Мен даже от полето полицаите са ме мъкнели за ухото при баща ми, ама вече бях свикнал на бой.
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • Хахахаха, аз пък искрено се посмях със тази история на Митков и го признавам за върл фен на офроуд-а и матаретките, но работата при мене е малко по различна и стои по доста по-различен начин отколкото при тебе приятелю
                    Аз ит малък съм си зарибен по двуколесните превозни средства (с изключение на триколката си от 7 годишен дето на нея се сядаше като в чопър и петалите бяха монтирани на предното колело на "пъпъркалото" изградено от плътна пластмаса... та от тая "джаджа" я продадох за 500 лв. тогава бях на около 8 години и след като я продадох изведнъж чичката цъфна един ден със една триколка отново, но разликата беше, че тази беше с малко по голям размер и се водеше за "по-модерна" понеже вече колелата си бяха от гума и то не каква да е а плътна гума без вътрешни и така нататък.. и едното и оста на задната вилка можеше да се сваля и от триколка да си става нормално колело...
                    Та обикаляше тогава данчо из двора и мачкаше на баба си зеленчуците мислейки ги за препядствия на "състезанието" (тогава си измислях, че съм на състезание с колела и се размазвам здраво (така си пдоставях още по-голямо удоволствие ))
                    докъто в един тържествен момент не "бръмна" нещо голямо по улицата пред къщата в родното.... опс ромското село Розино и Даниел спря ослуша се и веднага затича към пътната врата, но тъй като бях малък и неможех да изминавам 50 метра за 6,3 сек. изпуснах това бръмчене и 2-ри път изобщо не съм чул подобно нещо (това е бил четиритактов мотор на един човек, който живее малко по-нагоре от нас).
                    Та надъхах се аз и един ден пребирайки се от село (това става 3 год по-късно(вече съм на 12-13 год.)) се отбихме у браточед ми и се мотахме по двора и аз забелязах някаква тръба... и хоп какво е това..... Балканчеееееееееее брех ами сега как да го подкарам като не е мое... няма как покрито със чували глупости започнах аз да крънкам братвчед ми всяка събота да го извадим да го видим ама той инетин... неще и неще .... накрая се нави човека гледахме го радвахме му се и един ден решихме да го покараме ей така изведнъж..., но как се кара мотор когато той е маааааалко по-висок от тебе
                    Както и да е борд'ри столове глпости единия се качва другия тика и така и така... и един ден ония ти ми пич са обажда и вика... напраих балканчето и ся карах ... Мале ами сега ? Искам и аз та почна Даниел да се моли всяка събота да остане на гости у братовчед си да карат балканчето и така през това време тука има едно комшийче (апап) дето имаше симсон, той още го има де да почнахме ние диваци да се събираме в деренцето караме обикаляме возим се през седмицата на симсона събота и неделя на балканчето..., но аз нямам мотор... почнах да крънкам баща ми да ми вземе някакъв мотор какъвто и да е само и само да карам нещо, нооо както винаги средствата се оказва че винаги са недостатъчни и така карахме ние симсони балканчета кефехме се кой каквото намери... аз дори съм крал цигари само и само да ми дават да карам тука разни др. момчета има един дето си взе ЕТЗ 250 та събирах пари купувах бензин само и само да се возя на пустото ЕТЗ крада цигари от наще да ми дават да карам моля се давам бензини на ляво на дясно.. не спя само и само да мисля как да яхна мотор.. после тоя първия апап си взе априлия 125 на крос направен та се кефехме супер много (той беше първия мотор над 50 кубика който се пробвах да изправя на задна и с, който обрах една млада вейка понеже бях набрал прекалено много и изпуснах завоя преди дерето та хем вейката обрах хем щях са потроша в дерето но както и да е) та после тоя пич с ЕТЗ-то (първото ми каране на ЕТЗ беше със 2-ма човека, аз и тоя пич го возих) 2-рото ми каране бях сам и се изсулих доста сулидно със около ..... 50 км/ч някаде на една трева ..... понеже предната спирачка е дискова а задната хваща достатъчно долу, че да си помислиш че не хваща изобщо на първото ми каране използвах и за първи път дискова обезвъздушена спирачка.. и понеже и тогава се наложи да спирам бързо пък и впечатлението от задната спирачка, че не хваща ме стресира и натиснах предната, но и тя не хваща и се паникиосах та я препомпих 2-3 пъти на бързо тя пък взе, че стана като камък и хоп попързалях се по тревата 10-12 метра под мотора, станах изтупах се и веднага гледам мотора дали е добре (но мене си не погледнах дали ми няма нещо) но както и да е ... та от тогава апапите намазвам покрай тях... та после ми донесе бащата едно балканче, което правих 3 месеца (цяло лято) и го карах 3 дни..... от радост със ново бутало сигменти и цилиндър без да го разработвам се возихме 100 кила на него дяца и то взе, че блокира.... та тогава пак по апапите се водих по акълите и така до сега... правили сме си пистички разни из дерето лапетата гоним да ги мачкаме щото се правеха на отворени с колелата че бягали много и ние ко да правим накачурим са сички на 2 мотора (5 човека и гоним лапетата из дерето да ги мачкаме .... та така... и от тогава до сега.... се така си мечтая за хубав мотор който да ме кара поне 3 месеца без да му правя нищо но... май май след като взех тоя МЗ още ще има да помечтая за тая работа... от както съм го взел все го правя и все пари хвърлям по него и все нещо се троши или сменя и се правят ремонти и се ядосвам само и аз и понякога като си седя така направо си се отказвам от моторите и си казвам "оффф *бал сам ти моторите проклети... лятото се карат ама като речеш да излезнеш с някоя мома кофти... ай ша си изкарам курсовете една Ладичка ша си тунинговам и толкова", но като се кача на мотор ..... независимо какъв е и започвам отново да "незнам какво искам" ..... и така .. мога само да се надявам, че някой ден ще очаствам в състезание камо ли да имам хубав мотор...
                    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                    [/FONT]________________________________________
                    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                    [/CENTER]
                    [/CENTER]

                    Коментар


                    • Уау.... това определено е най-дългото ми мнение във някакъв форум.... направо съм се улисал ..
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • Брех, тоя Митков Наистина истински изпитал всички премеждия на ендурото. Шапка ти свалям, Митков, БРАВО

                        Даниелчо, твоята история също не е за изхвърляне

                        Коментар


                        • Пичове, много взе да ме кефи ей тоз мотор:



                          Красота Направо ми идва като стана на 21 да взема един такъв И да го карам на шосето. Ако нямаше ограничението до 350 кубика преди 21 г. щеше да е яко. Чувал съм, че катаджиите не правят толкова проблем за кубикатурата, отколкото за книжката А бе аз да взема книжка и тогава ще я мислим. Та за мотора, 61,5 hp При тунинг 70 Мерак ми е да пробвам такова нещо Като гледам на Баха 1000 как ги цедят направо кеф ми става

                          Коментар


                          • Страхотен мотор за рали и супермото Това е Ролс ройса при ендурата, но за състезания от нашия тип е тежък.
                            Е, няма да е толкова тежък за Дейвид Найт, но наистина за динамичен Off road не става. Един от нашите имаше такъв и веднъж го карах през една разорана нива. Въобще не усеща големите буци! Направо се накефих.
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • С тия 70 коня направо ще лети човек. Ама колко ли гори

                              Коментар


                              • на мене като за начало един КХ 250Ф би ми стигнал ... за около година две
                                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                                [/FONT]________________________________________
                                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                                [/CENTER]
                                [/CENTER]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X