Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моята пък не я знам от кой вид е, тъй като не е получила парола за влизане в къщи
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • Аааа и мойта е супер ! Най-хубавата черта на характера и е , че живее на 300км от мен
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • Нямам тъща.

        Коментар


        • Аааа и мойта е супер ! Най-хубавата черта на характера и е , че живее на 300км от мен
          А пък на моята тъща най-хубавата черта е че несъществува

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Петър Манолев
            Нямам тъща.
            Спокойно ... има време ...
            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

            Коментар


            • Баща ми пък никога не се оплаква от неговата тъща, ама те нали и двамата са си козирози и си се разбират
              Ама когато бях ученик ме покани на рожден ден една съученичка, и по едно време влезе майка и да ни каже "здравей"
              Леле такава тъща ако имам няма да издържа дълго женен, бях онемял за около 30мин. след като тя си замина. Страшна жена беше

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Gichev
                Баща ми пък никога не се оплаква от неговата тъща, ама те нали и двамата са си козирози и си се разбират
                Ама когато бях ученик ме покани на рожден ден една съученичка, и по едно време влезе майка и да ни каже "здравей"
                Леле такава тъща ако имам няма да издържа дълго женен, бях онемял за около 30мин. след като тя си замина. Страшна жена беше
                Тц, тц, тц ...... как си могъл само дори да си го помислиш.... пфу.....безсрамник
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • Тогава бях малък , ама сега

                  Коментар


                  • Пичове, аз изчезва да видя дали Дядо Коледа не ми е оставил някой ауспух под елхата.
                    Ако и тоя път няма нищо, ще му тегля едни майни и ще поръчам на Дядо Мраз.
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • за даниел туйков
                      ДАНИЕЛЕ моля ти се махни си този мотор с тая голяма картинка дето ти излизат всеки път под мнението
                      товариш връзката с тия картинки и като ми е слаба връзката заради тях чакам по сума ти време

                      Коментар


                      • Въобще не му е лоша картинката,само я смени в правилния цвят

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от mitkov
                          за даниел туйков
                          ДАНИЕЛЕ моля ти се махни си този мотор с тая голяма картинка дето ти излизат всеки път под мнението
                          товариш връзката с тия картинки и като ми е слаба връзката заради тях чакам по сума ти време
                          Съжалявам за този ефект.... махнах картинката и вече няма да ви тормози !
                          Съжалявам за главоболията, които съм Ви причинил..
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • Сега ако можеш я закачи на мен , въобще не ми пука ,че ще дразня Митков

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                              Пичове, аз изчезва да видя дали Дядо Коледа не ми е оставил някой ауспух под елхата.
                              Ако и тоя път няма нищо, ще му тегля едни майни и ще поръчам на Дядо Мраз.

                              айде сега грозни закани към добрия дядо - не страдай толкова аз съм си поръчала метла и ако ми я донесе като довършим украсяването на елхата - мога да ти я дам - и с нея можеш да си бръмчиш

                              Коментар


                              • въобще не ми пука ,че ще дразня Митков
                                терзиев картинката въобще не ме дразни
                                даже много ми харесваше ама като ми е слаба връзката много забавя отварянето на страницте
                                а съм сигурен че и при други ползващи форума е така

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X