Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Общи приказки и простотии !

    Ей тва quadra толкова ме ядоса че чак не видях къде пиша.
    Нахендрил съм се при двуколките.
    Извинявайте че влезнах без да почукам.

    Коментар


    • До: Общи приказки и простотии !

      При спортно-шосейните мотори често може да се получи резонанс на цялата машина от високата скорост и голямото натоварване примерно при бърза смяна на ляв-десен завой с голяма скорост, също и когато се свали мотора от каране на задна гума с голяма скорост и предното колело е спряло да се върти във въздуха. Работата на демфера е точно това, да задържи мотора и да не допусне влизането в резонанс.

      Коментар


      • До: Общи приказки и простотии !

        http://www.ktm.com/530-EXC-R.71.1.html
        KTM EXC 530 R 2008-ма на половина 4Т на половина 2Т ... или поне според снимките в официалния сайт на КТМ
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • До: Общи приказки и простотии !

          Първоначално публикуван от Different_Soul Преглед на мнение
          http://www.ktm.com/530-EXC-R.71.1.html
          KTM EXC 530 R 2008-ма на половина 4Т на половина 2Т ... или поне според снимките в официалния сайт на КТМ
          Явно някой е пъхнал последната снимка дето не и е мястото!!!
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • До: Общи приказки и простотии !

            ако случайно сте забравили че в Плевен ще има кръг от Световното по супермото ....

            Световно по Супермото в Плевен 20.05.2007
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • До: Общи приказки и простотии !

              Във връзка с натура 2000 и опазване на околната среда всички участници във форума се умоляват
              да намалят вредните емисии от сенокосачките си, ето нагледен пример за това


              П.П. Не се бъзикам със сериозността на натура 2000 или екологията дано схванете само шегата ми

              Коментар


              • До: Общи приказки и простотии !

                Е, то и намаляването на шума си е екология ...
                Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                Коментар


                • До: Общи приказки и простотии !

                  Шума задължително трябва да се намали, щ'тот ши са стрИсират кравите, овците или каквито и говеда да са там
                  [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

                  Коментар


                  • До: Общи приказки и простотии !

                    Първоначално публикуван от tatkobarba Преглед на мнение
                    Е, то и намаляването на шума си е екология ...
                    Този ауспух не ми се чини да е сред най-шумонамаляващите
                    DCRT®

                    Коментар


                    • До: Общи приказки и простотии !

                      мдаа, не е и сред най екологичните
                      "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                      MG Racing Team

                      Коментар


                      • До: Общи приказки и простотии !

                        А без него - по-добре ли ще е ?
                        Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                        Коментар


                        • До: Общи приказки и простотии !

                          Ако Шума вреди на околната среда , то значи аз направо я съсипвам
                          http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                          Коментар


                          • До: Общи приказки и простотии !

                            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                            Във връзка с натура 2000 и опазване на околната среда всички участници във форума се умоляват
                            да намалят вредните емисии от сенокосачките си, .....
                            Аз затуй съм на ток. Обаче се чудя кога ли захранващия кабел ще попадне под ножа
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • До: Общи приказки и простотии !

                              Аз затуй съм на ток. Обаче се чудя кога ли захранващия кабел ще попадне под ножа
                              ..май май скоро...ще го обявят че замърсява природата с магнитните си полета-пречи на естественния магнетизъм на земята -бърка въртенето на магната -мести полюсите и тн и тн ...
                              и...ще ти връчат -една косачка тип-"сърп" /без чук/...и така-екологично...докъто не се докаже че е не екологично и нехуманно въобще да се коси тревата ..и трябва да се остави да разсте..и...тн...

                              Коментар


                              • До: Общи приказки и простотии !

                                Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                                ..май май скоро...ще го обявят че замърсява природата с магнитните си полета-пречи на естественния магнетизъм на земята -бърка въртенето на магната -мести полюсите и тн и тн ...
                                и...ще ти връчат -една косачка тип-"сърп" /без чук/...и така-екологично...докъто не се докаже че е не екологично и нехуманно въобще да се коси тревата ..и трябва да се остави да разсте..и...тн...
                                ХМ!
                                Ам ще си взема една две офци от тее специалните английските дето тревата ставала супер
                                2010 CRF 250 R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X