Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Общи приказки и простотии !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Общи приказки и простотии !

    Аз отивам да си оправям жилото, че след вчерашното измъкване от една сопотска патрулка ми се скъса пъпката на жилото за газта от развиване на масурката
    До после
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • До: Общи приказки и простотии !

      Утре мисля да се замъкна с мотора до София и да подосаждам 1-2 дена на брат ми там. Така че ако има желаещи можем да се видим на по биричка някъде!
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • До: Общи приказки и простотии !

        Колеги от утре смятам да поизлеза малко в заслужен отпуск

        надявам се и до морето да стигнем както сме я замислили и с компанията на моторите

        надявам се че няма да ви липсвам толкова много

        на колегите успешна модерация

        най-вече на Ива
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • До: Общи приказки и простотии !

          Ми ... мерси
          А ако започнат да ме ядат на малки порцийки си бия камшика и идвам при вас да се мъча на морето на тоя гаден плаж и тая солена вода пфффф

          Приятно прекарване и много емоции
          DCRT®

          Коментар


          • До: Общи приказки и простотии !

            Аммм ... Цъкате ли RumbleRace?
            От скоро разбрах, че има и БГ вариант. Онлайн стратегийка - някои много се зарибяват, на други бързо им омръзва.

            Ако се регистрирате през този линк или дадете номер 9518 при регистрирането ще получа бонус (за което благодаря), но всеки сам решава ...
            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

            Коментар


            • До: XR-400

              Зимата задължително ще се кара - то тогава ще имам най-свободно време...

              Така и така имам остатъци 5W на Мотул, ще докупя и това ще да е

              Chinela, за Пиринското имаш ли си термоанализатор, че то специална температура се изисква при консумация - ако искаш мога да услужа с моя
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: XR-400

                много ...тиййй силиконов..анализатора..

                ..шегата на страна..ама ..както сте я подхванали ..с бай чинела.. ..скоро ще ви измоделирам ..една хубавата ..та ни едно мнение няма да си намерите .... ... -опичайте си акъла

                Коментар


                • До: XR-400

                  Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                  -опичайте си акъла
                  и това не е гаранция, е аз моя го попрепекох повечко и виж какви глупости започнах да пускам
                  майтапа на страна, ама това горе(за бирата)вкл. и този ми пост си е за триена, не че нещо, ама разваля хубавата тема
                  Ивка не поиска да го изтрие, Митак търкай ти или в общи приказки

                  Коментар


                  • До: XR-400

                    Ами аз щото много тъ уважавам, пък и тука хората много обидчиви взеха да стават... и всяка вечер започнах да заспивам трудно поради големия брой модерирани мнения през деня

                    Айде заминаваме у простотиите
                    DCRT®

                    Коментар


                    • До: Общи приказки и простотии !

                      И с шейни хилклайбминга е интересен !

                      http://video.google.com/videoplay?do...09303698683467
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • До: Общи приказки и простотии !

                        Кофти коментари има за това филмче..
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар


                        • До: Общи приказки и простотии !

                          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                          Т`ва е клипчето
                          Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                          Коментар


                          • До: Общи приказки и простотии !

                            Всеки може да се изкаже колко е лесно, докато не пробва сам!

                            Коментар


                            • До: Общи приказки и простотии !

                              Жоро, днес се регистрирах. Не се познаваме, но мисля, че можеш да си ми много полезен (добро желание да иска Господ). Нямам представа защо ен мога да пиша частни съобщения, омоля те, дай някакйв координат, на който да си задам чинно и почетно въпроса?
                              Поздрави!

                              Коментар


                              • До: Общи приказки и простотии !

                                а бе дявол да го вземе, някой ще ми активира ли акаунта или няма?много ми трябва Жоро.
                                ега ти! нали не карате с такава скорост, с която модерирате!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X