Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

    Първоначално публикуван от Nasko_Petkov Преглед на мнение
    Нямаше ме бях на работа и незнам за организацията за кушийте но на мен лично по ми се кара мотор така че изчезвам
    Че то нашето не са ли кушии.Днес в едно дере бая кушии станаха.Сигурен съм че и при вас има мото кушии.

    Коментар


    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

      Най после се събра по сериозна група та с едни приятелчета от Калофер (инициативата беше изцяло тяхна) се качихме на х.Соколна.
      Долу в подножието се засякохме с една група която слизаше оттам 30-35 човека с три знамена весела работа бяха спали там и и се връщаха с приповдигнато настроение.







      Пътеката както бе писал Жоро Хаджиев се оказа много хубава на няколко места се връщах да помагам ама така е като искат да им е трудно и карат четиритактови .


      Съжалявам че са кофти снимките мързеше ме да нося апарата


      Кору дере!





      С хижарите се разприказвахме и от тях разбрахме че пътеките до Соколна са две и казаха че имало пътека която минавала под тази скала до която са опряли старазагорци и се ходи право на Синаница.Другия път щели да ни я покажат!Иначе на хижата са се качвали и с MZ-ти!На връщане видях една необичайна чешма



      От днес толкова.За другия път обещаха че ще идем на Рай ама да видим!

      Коментар


      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

        браво ники. аз да се похваля днес пробвахме пътеката от войнягово към тел. кула. качих я без да падна и от раз с онази хубавата гума. чувствам се горд със себе си.абе още една 2 пътечки пробвахме и навсякаде излязох с мойто ТИР. днес много ми се отдаваше дали щото от новото гърне ли . после тръгнахме за манастира в Калофер но на пистата в Левски спуках гума и айде обратно. да видите 100 + кила човек как е седнал на резорвара на сузуки др650р гоооолям мотор, да нетежа отзад . и др път да се обадите ако не е много зорна де, макар че имам лоши спомени от онзи район.

        поздрави
        crf450 supermoto

        Коментар


        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

          Първоначално публикуван от Николай Преглед на мнение
          Най после се събра по сериозна група та с едни приятелчета от Калофер .......!
          Браво! Сега обаче ти не се обади!
          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

          Коментар


          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

            Аз се радвам като малко дете когато бозае... на такива снимки ама тия мнооо големи бе Ники.
            Намали ги малко, че не ми стига 21" монитор.. Иначе РЕСПЕКТ.

            Коментар


            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              Аз се радвам като малко дете когато бозае... на такива снимки ама тия мнооо големи бе Ники.
              Намали ги малко, че не ми стига 21" монитор.. Иначе РЕСПЕКТ.
              Верно големи ама за сметка на това с лошо качествоСкапа ми се програмата за намаляне ,все не остава време за компютъра обаче другия път няма да допусна такъв компромис!

              Коментар


              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                Браво! Сега обаче ти не се обади!
                Така е, не се обадих щото не съм очаквал такова предложение и малко набързо стана обаче ще се реванширам!Другото ходене там ще се обадя!

                Коментар


                • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                  Първоначално публикуван от Николай Преглед на мнение
                  Така е, не се обадих щото не съм очаквал такова предложение и малко набързо стана обаче ще се реванширам!Другото ходене там ще се обадя!
                  а така. а кой до кадето стигне, задобрели сме ама да видим
                  crf450 supermoto

                  Коментар


                  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                    Браво Ники

                    някой от района на Карлово да заминава да оправя на Ники компа

                    Иначе ми е много интересно тези хижари как са ви казали това за пътеката към синаница при положение че ние лятото едвам слязохме оттам и онези бяха обезумели като ни видяха.
                    Зимната пътека тръгва от Синаница и минава през Равнец ама оттам имало големи падове и нямало как дори и надолу с мотор, затова един овчар нас ни опъти да "караме" малко по дерето (около 2 часа 200м ) и след това вхавахме пътеката в гората ама и там голям х..й
                    ето и две снимки
                    между левия и десния връх е дерето, а на 2рата снимка е самото дере в което пренасяхме моторите един по един


                    Последно редактирано от Краси; 17-03-08, 20:59.
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                      Браво Ники

                      някой от района на Карлово да заминава да оправя на Ники компа
                      ми който разбира да БЯГА
                      Последно редактирано от Краси; 17-03-08, 21:00.
                      crf450 supermoto

                      Коментар


                      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                        За проблема до колкото разбрах не му трябва майстор а по-скоро време, така че не е работата до майстора
                        ----
                        ПП. Между другото ходите карате, а няма снимки, защо така ?
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар


                        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                          Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                          За проблема до колкото разбрах не му трябва майстор а по-скоро време, така че не е работата до майстора
                          ----
                          ПП. Между другото ходите карате, а няма снимки, защо така ?
                          ми щот няма папарак като теб
                          crf450 supermoto

                          Коментар


                          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                            Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
                            ми щот няма папарак като теб
                            Хващайте се в ръце и правете снимки, че ще иде хубавата темичка по дяволите...
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                              Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                              Хващайте се в ръце и правете снимки, че ще иде хубавата темичка по дяволите...
                              Нека раздвижим темичката:
                              И така по ред на номерата
                              Едно от излизанията ми бе с комшията до с. Тъжа и нагоре до където се стига!
                              Снимките са малко и не качествени, но техниката за сега не позволява повече
                              Всичко започна с едно 3 в 1

























                              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                              Коментар


                              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                                Най-накрая някой да се сети !
                                Ама, давайте по-честичко де
                                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                                [/FONT]________________________________________
                                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                                [/CENTER]
                                [/CENTER]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X