Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

    Ники идеята ти е добра, ще я подложим на гласуване
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

      Може да го направим и с преспиванеДа покараме по Стара планина и по Средна гора.Само да ви се идва

      Коментар


      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

        Първоначално публикуван от Николай Преглед на мнение
        Може да го направим и с преспиванеДа покараме по Стара планина и по Средна гора.Само да ви се идва
        аз ще доида с колелото, нали ми е ред да снимам
        crf450 supermoto

        Коментар


        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

          Утре ще се кара ли или е санитарен полуден
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

            Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
            Утре ще се кара ли или е санитарен полуден
            Който има мотор ще кара аз съм в бокса.Счупих 4та скорост и само ще гледам.Ама другата седмица съм готов и вземам групата и през балкана и при вас.

            Коментар


            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

              Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
              Утре ще се кара ли или е санитарен полуден
              За някои ще е ден за стягане на спици ,смяна на гуми все належащи нещаАз още се възтановявам от мускулна треска от миналата седмица!Ако някой ми беше казал че от заяждане на газта може да се получи мускулна треска нямаше да му повярвам.Цяла седмица ме боли дясното рамо и лакът!

              Коментар


              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                Който има мотор ще кара аз съм в бокса.Счупих 4та скорост и само ще гледам.Ама другата седмица съм готов и вземам групата и през балкана и при вас.
                ако искаш мога да ти отслужа с 1 хонда 50 кубика поне няма четвърта скорост
                [FONT=System][/FONT]

                Коментар


                • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                  Абе хората искат при нас да идват да карат!!!! А ние кога ще превалим Балкана и ще отидем да покараме на север????!!!!
                  Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                  Коментар


                  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                    Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                    Абе хората искат при нас да идват да карат!!!! А ние кога ще превалим Балкана и ще отидем да покараме на север????!!!!
                    Когато решите има много хубави пътеки и е готино за каране .По Узана .поШипка по Бузлуджа има много материал само мерак да има и да са що годе здрави моторите.

                    Коментар


                    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                      Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                      Абе хората искат при нас да идват да карат!!!! А ние кога ще превалим Балкана и ще отидем да покараме на север????!!!!
                      Искат щото е хубаво тук от южната страна на балканаНе че и там не е хубаво ама там калта ми идва малко в повече.Ами ако дойдат къде ще ги водим бе чета

                      Коментар


                      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                        Първоначално публикуван от Николай Преглед на мнение
                        Искат щото е хубаво тук от южната страна на балканаНе че и там не е хубаво ама там калта ми идва малко в повече.Ами ако дойдат къде ще ги водим бе чета
                        Aбе има ли значение само газ.Много много път не ни трябва.Ходили сме с моторите до Слатина.Ненко ми е приятел,по Тъжа,по Левски.На мотокросите сме все с моторите,даже на Иганово спахме и ни опра дъжда.Много ни харесва гората между Калофер и Село Тъжа там много гас се дава.Абе смятам че може да се получи добро сътрудничество.Маринчо и той е наш човек.Напивали сме се яко по състезания.

                        Коментар


                        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          Aбе има ли значение само газ.Много много път не ни трябва.Ходили сме с моторите до Слатина.Ненко ми е приятел,по Тъжа,по Левски.На мотокросите сме все с моторите,даже на Иганово спахме и ни опра дъжда.Много ни харесва гората между Калофер и Село Тъжа там много гас се дава.Абе смятам че може да се получи добро сътрудничество.Маринчо и той е наш човек.Напивали сме се яко по състезания.
                          Няколко пъти съм ви засичал в Левски на мотокросаколоритна група сте.Ако ви се кара в нашия район пиши ми на лични да организираме нещоОбаче без напиване

                          Коментар


                          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                            Ето едно доказателство от водопада над пистата на Васил Левски.Малка част от групата плюс моя заден калник.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                              Айде да стягаме организация, ще вземам и Севлиевската група и идваме, само незнам дали ще може да се мине през узана, май много сняг има още
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                                Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                                Айде да стягаме организация, ще вземам и Севлиевската група и идваме, само незнам дали ще може да се мине през узана, май много сняг има още
                                Не знам ама като гледах днес по върховете сняг бол.Нено каза че на Шипка около пътя било 50см.Мисля че трудно ще се мине Стара Планина.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X