Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
    Ето едно доказателство от водопада над пистата на Васил Левски.Малка част от групата плюс моя заден калник.
    Част от вашата група май и в ендурошампионата май участва

    Коментар


    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

      Първоначално публикуван от Николай Преглед на мнение
      Част от вашата група май и в ендурошампионата май участва
      Може да се каже.Ама няма файда.Само се чупят моторите.

      Коментар


      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

        здравейте момци, някой и вози ли се през уикенда.аз несмогнах имахме мн. работа.
        crf450 supermoto

        Коментар


        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

          Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
          здравейте момци, някой и вози ли се през уикенда.аз несмогнах имахме мн. работа.
          В съота покарах с едно момче нагоре по балкана! Минахме по пътекъта над язовира, през комина и излезнахме на връх Кале. От там нагоре към билото, но снега беше доста и ни спря!!
          Целта ни беше да стигнем до другия връх от ляво ( Гьоская ) и да слезнем по пътеката надоло.
          За целта се наложи избора на друг маршрут! През гората по тясна пътека минаваща през две реки (по-малки), като първата е в местността "равна капина". За сведение там преди незнам колко години е имало лавина и още има останки от падналите дървета!
          И така с много мъка на места, стигнахме целта си и тъкмо си мислех, че трудното мина, се оказа едно доста хард спускане!!!! Само спираачка и на места със слизания! До сега няма моторист който да се е качил до върха по тази пътека, а само са слизали! Което повярвайте не е хич лесно!!!!
          Другото по-съществено за мен притеснение беше, че по-голямата част от маршрута бе в Резерват Централен Балкан и постоянно бяхме на щрек за подвижна охрана!
          По мое мнение пътеката е достойна за състезание, но поради казаното по-горе, едва ли ще се осъществи!!!
          Снимков материал немога да покажа! Всичко стана инцидентно! Бяхме решили само да се поразходим, но в последствие се реши друго и сега ме е яд много че нямахме фотоапарат!
          Скоро пак ще я минаваме и тогава ще направя много подробен репортаж!!!!!!
          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

          Коментар


          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

            Има и друга пътека която слиза на мъжкия манастир в Калофер през ''Чефадарица'' ама като не се обаждате няма да ви я покажа.

            Коментар


            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

              Първоначално публикуван от Николай Преглед на мнение
              Има и друга пътека която слиза на мъжкия манастир в Калофер през ''Чефадарица'' ама като не се обаждате няма да ви я покажа.
              Нека ми бъде за домашно!!! Имах една карта на района, ще се опитам да я изровя да погледна пътечките които са дадени! Ще разпитам тук там няколко балканджии и пастири! Ще я открием! Пък ако не ще ни я покажеш!
              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

              Коментар


              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                ще си организираме ли тази седмица да се повозим
                crf450 supermoto

                Коментар


                • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                  Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
                  ще си организираме ли тази седмица да се повозим
                  Ако времето и машината позволят, аз съм на линия!!!
                  Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                  Коментар


                  • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                    Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                    Ако времето и машината позволят, аз съм на линия!!!
                    ако ми е по добре ръката и аз съм на линия.да направим една средна гора
                    crf450 supermoto

                    Коментар


                    • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                      Аз и още един приятел сме решили да идем до бяло камане в събота дано да е хубаво времето ако иска някои да идва.
                      0888 074 049

                      Коментар


                      • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                        Първоначално публикуван от Nasko_Petkov Преглед на мнение
                        Аз и още един приятел сме решили да идем до бяло камане в събота дано да е хубаво времето ако иска някои да идва.
                        Разбрах че утре може би ще има и АТВ-та по средна гора
                        Сигурно ще е доста весело, то вие май май всяка седмица ходите до там ?
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар


                        • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                          Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                          Разбрах че утре може би ще има и АТВ-та по средна гора
                          Сигурно ще е доста весело, то вие май май всяка седмица ходите до там ?
                          някаква организация за утре.
                          crf450 supermoto

                          Коментар


                          • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                            Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
                            някаква организация за утре.
                            Аз лично ще имам работа и май ще пропусна
                            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                            Коментар


                            • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                              Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
                              някаква организация за утре.
                              Утре е ТодоровденЩе има по селата конски кушии.Организирано

                              Коментар


                              • До: Карлово-твърдо ендуро има ли желаещи?

                                Нямаше ме бях на работа и незнам за организацията за кушийте но на мен лично по ми се кара мотор така че изчезвам
                                0888 074 049

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X