Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Невероятен поход, най-накрая да видим и ние малко черен път и зеленина, стига с тия камънаци и пътеки непроходни по рилските дебри. С нетърпение ще чакаме снимките от първия ден.
    Beta 450 RR-Factory
    0039 3206052599

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Село чието заглавие не помня...


      с.Лещен

      Чинела, поздравления за хубавите снимки!

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Чинела,

        Отново уникални снимки.....БЛАГОДАРЯ!!!

        Репортажа ще оставя да направи Жоро...защото репортаж се прави от този,който има време да снима,да покаже красоти и да разкаже как е изживял разходката,а не такива като мен дет' берат душа....

        Жоро,Чинела,Гълабин...БЛАГОДАРЯ!!! за страхотния уикенд.....искам пак....

        Поздрави,
        търся си подписа....

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Сядам да добавя и няколко снимки от ден първи.
          Тръгнахме аз, Жоро и Гълъбин от Велинград към село Ковачевица, но по пътя се разделихме.
          Аз и Жоро отидохме за гъби, а Гълъбин за шишарки.. Няма да ви отегчавам повече, пускам снимките.

          Наложи се преди тръгване Жоро да подкове Гълъбин, буквално ви казвам.


          Мони наблюдаваше отстрани и си мислеше.... и в Африка нЕма такова чудо...да се подковава човек.


          И понеже беше студ, вятър и отгоре на всичко прехвърчаше и сняг,
          та се наложи да направим първата спирка чак на Медени поляни.
          Не го гледайте Жорката, че е усмихнат, просто така му беше замръзнала физиономията.


          Ръкавицата на мотора ми също не беше доволна, вижте в каква поза е замръзнала.


          Тук е втората почивка, но пак не знам къде и ми става едно леко от този факт, не е истина ви казвам.


          Това е поредното село над което минахме...


          Белите не може ли да скачат, да да ама не.


          Някъде в гората намерихме един клас с маДжоретки излезли на открит урок, или на зелено училище не разбрах.
          Нямаше начин да не се снимаме с тях, на мен ми е хоби където и да отида да, уважавам местните красавици.


          Аз бях малко по предпазлив заради цвета на екипировката ми.....все пак бика е много ревниво животно.


          Следващата спирка беше на едно кръгово движение, в което всеки е с предимство, особено бракониерите..


          Колега...


          Жорката се опитва да ми отговори на въпроса: - Къде по дяволите сме???








          И както вече ви споменах, време беше да наберем гъби за жените си..тая ми се стори подходяща...като цвете е.


          Вие какво мислите по въпроса, дали ще им се зарадват.


          Аз мисля че да.


          Спирка за поредния оглед на местността, красотата в Родопите е навсякъде.


          Поредната порция гъби...





          Посрещнаха ни и от местния ендуро клуб с ескорт. Желаещите за това бяха повече от моторите.


          Жорката пак гледа и не вярва на очите си, на къде сме тръгнали, и къде сме стигнали..


          Най-после Ковачевица = БИРА И ШКЕМБЕ ЧОРБААААаааааа....


          Натюрморт по дупнишки..


          Тук гъбари и ендуристи се събраха на едно и също място....за носене на моторите, без което аз никога не съм се разминавал.




          После нещата се развиха така......


          И така.......................айде ЧАО ЗА СЕГА....

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Бравоооо, личи си, че сте направили страхотно каране из Родопските красоти !!
            Поздравления за снимките, а за тоя край....просто нямам думи...
            Per aspera ad astra.

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Благодаря ви за топлите отзиви и за коментарите естествено.
              Тъй като гледам, че има интерес към тази разходка, а получих и напомняне по скайпа,
              се наемам да пусна и няколкото останали кадри направени от Гълъбин.

              Жоро с желязното пони на КТм..


              МОА ...


              Па мене...


              Жорката не отлепи поглед от тоя GPS...тия дни.


              Да кажа че нямаше кал ще ви излъжа.






              Мони през цялото време се оглеждаше за слонове..


              Аз пък за самодиви..




              Мемет и Ко, се снимат до мотора на Гълъбин и му се чудят що не кара ИЖ като баща им.


              Тук присъстваме с Мони и Гълъбин на една лекция за която не смея да пиша тук..



              Аз пия кока кола лайт..


              Чакаме Жорката който ме върна само с 25км...


              Гълъбин ми даде тия снимки с уговорката, че ще спомена нещо и за БЕТА-та...


              Споменавам я винаги с добро..


              ПРО...


              Тук съм като млада мома дето тича към реката при любимия си..




              Това беше, другите артистични кадри направени от Гълъбин можете да намерите в профила му във ФЕЙса..

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                На 30-31 закриване Сопот заповядайте.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Браво, кефите!
                  WR400-in-in-in...
                  LZ1RAO

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Първоначално публикуван от emo.com Преглед на мнение
                    Ванка, снимките със сапунерка ли са правени?! Ако е така бих желал да узная модела и.
                    ...
                    Емо, извинявай за късния отговор...снимките правя с две сапунерки, едната е Canon SX120IS и другата SONY HX1.
                    Но в 90% от случаите нося Канона, че е по-малък, а със Сонито стават много хубави панорамни снимки.

                    П.П. Канона това лято го изпуснах в една лодка, в която имаше вода на дъното и сега екрана не бачка, и аз снимам по интуиция..

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Тъй като съм контузен в ръката и не мога да водя нормален полов живот, реших този уйкенд да почивам от каране.
                      Но понеже знам, че ще разочаровам много хора понеделник сутрин, затова сядам да пусна обещаните и така дългоочаквани непубликувани кадри на групата.

                      Групата беше решила да почине сериозно от светската суматоха и преследващите ги журналистки за интервюта за вестник "Трета възраст"..
                      Това е бивака, построен е от специално защитно фолио против облъчване от извънземни, само Гаргата не можаха да опазят.


                      Но понеже в гората никога не е безопасно, групата винаги има по един дневален на пост, в случая Будин.
                      Ако всички граничари са като него, нито един капиталистически враг нямаше да е преминал оврага.


                      Ритуал по смяна на караула, само разводача е зад палатката и повръща...


                      Естествено какво е една застава без готвач...Асен, на него дължим тези кадри.


                      Краси не е доволен и връща поръчката да се допече, естествено това е защото още не е приключил с първото шише ракия, после било лесно ми каза Асен, даже и на огъня не ги слагал..


                      Нощната стража и се полага сън през деня, и аз да съм се била напил така, и аз няма да съм жив през деня..
                      Ако забелязвате над Будин има една чаша, тя е там в случай на тревога, тоест ако някой от някъде донесе бира и се наложи да се реагира светкавично.


                      След тежката "служба" е време за ендуризъм, за разбиване на кръвта и евентуалното и пречистване за нови подвизи.


                      Терена е подбран съобразно с изпитото количество антифриз, тоест да не прегряват.


                      Дебела сянка и камънак, какво му трябва повече на моториста..


                      На билото са вече, което ще рече, че всички излишни течности от моторите и мотористите са вече изхвърлени..








                      Студената вода тук е най-сладка, така ми каза Краси, но аз пък никога не съм намирал разлика, що ли???


                      Будин също гледа към извора, да види дали някой не е сипал наистина захар във водата..


                      Картината "Водопой" от Асен Вешин..


                      Малко колеги могат да си представят тук за какво иде реч...особено за махмурлия.




                      Horse power.


                      Спирам до тук, защото следващите снимки разбуниха стомашните ми сокове и се налага да закуся първо.
                      Вие също не е лошо да хапнете преди да продължите със следващата серия, поверваИте ми.

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Какво ли иска да ни покаже в следващия материал колегата, предполагам че са застреляли някой кон и е документирал конско чеверме с бяло вино. Идеята ми дойде след като видях Будин препасал пистолет и знаейки на какво е способен когато е гладен. Въпреки че сядаме на маса да опаткаме няколко кила пържоли по случай навършване на Христова възраст на моя милост, ще хвърлям по едно око и на монитора за да видя за какво става реч.
                        Докато мога да гледам, разбира се. От мен наздраве и чао.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nokia e55 084.jpg
Прегледи:1
Размер:216.1 КБ
ID:5218551

                        Последно редактирано от Chinela; 17-10-10, 12:46.
                        Beta 450 RR-Factory
                        0039 3206052599

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Ванкааа,ами другата нали е здрава???
                          Или да вземем да направим едно ООД, ти с контузена ръка, аз с контузен крак
                          белким излезе нещо
                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
                            Какво ли иска да ни покаже в следващия материал колегата.....
                            Аааа Ицо, такива снимки са строго забранени в тая тема. Не за друго, ами и Гаргата чете тук.
                            Всяка сутрин като отиде да пие кафе в "Колата", бармана му пуска форума, после влиза в тая тема и му вика:
                            - Те виж тоа Чинело, пак те е изтиПОсал у форУмО... и Гаргата чете с премрежен поглед.
                            Досега винаги ми е прощавал, но пък и аз не съм му пускал никога бутилка с уиски...
                            Сега не знам как ще реагира утре сутрин и дали няма да има жертви...

                            Честит рожден ден все пак, и дано мъдростта на Христа те достигне най-после.

                            Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                            Ванкааа,ами другата нали е здрава???
                            Или да вземем да направим едно ООД, ти с контузена ръка, аз с контузен крак
                            белким излезе нещо
                            С теб съм готов да направя каквото и да е, ВУЛКАНИЗАТОР даже съм готов да направя ако кажеш.

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Аааа ти за тоя занаят отдавна имаш мастурско!!
                              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Продължавам, вече съм се нахранил, пийнал съм около една ока червено вино, дрегера на форума дотолкова не лови...
                                Понеже моите приятели са достигнали ловните полета на Сиуксите и са под смъртна заплаха са решили да се дегизират така.


                                Хеви метъл коп..та, или по-точно ХАУ...пийс брадърс..


                                Време е да хапнат, няма такъв глад като пиянския и в Африка, питал съм Мони и Бойко даже...




                                От догодина ще организираме кетъринг на тая поляна, вски желаещ да се запише нека го направи още отсега.
                                Просто местата около камъка са лимитирани и е необходимо да се резервират на време.


                                А това е тоя дето ги снима докато ядат..затова на някои снимки имаше слюнка по тях.


                                Индианският вожд с краткото име "Синята акула дето плува във водопади с мотор"
                                Последният да затвори вратата..


                                Духалай лама....


                                Менюто не е Стара планина а Рила планина.


                                Това е от съседното кладенче...така е при нас, освен мед и бира тече из реките ни.


                                А тази е отпреди около двайсетина години, колко много се запазват хората които живеят здравословен живот в синхрон с природата.


                                И моторите ни са били футуристични за времето си.


                                Жив е той, жив е.


                                Ето от тук се стига до кетъринг залата за хранене, но гладът е по-силен и от тока.


                                Дам...








                                Алпинист е моя татко, алпинист ще съм и аз.


                                Коневръза.




                                Шезлонги също сме подсигурили за желаещите.
                                Преди да натисна още бутона за публикация получих първата заявка по телефона...УАУуууу.


                                Найс А?






                                Тук започнаха да разчистват за площадка на хеликоптер, защото заявката е от чужбина.


                                Индианският вожд Будин.




                                Време е за тръгване, сорри, но и на мен ми се доспа, макар че няма с кой.


                                Това е барплота с миялната машина за гостите.


                                Леле, верно ли трябва пак да слизаме там долу..


                                Бедрок.




                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X