Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Chinela, разказали сте си играта поне от това което видях
    Много ми е интересно това ТТ 600 как сте го качили?
    Вие обичате да се мъчите обаче?
    YAMAHA WR450F

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
      Chinela, разказали сте си играта поне от това което видях
      Много ми е интересно това ТТ 600 как сте го качили?
      Вие обичате да се мъчите обаче?
      Сам трябваше да си отговориш на въпроса, щом няма снимки, значи всички сме били ангажирани с него...
      Още в началото го държахме аз и Емо, но успя и двамата да ни свали на земята..

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        ТТ- то си е страшна машина, но удоволствието особено по такива мазохистични и непознати марширути е всеобщо
        Иначе макар и старичко е доста комфортно, спретнато и не изисква особени грижи. Издържа на всички нормални офроуд начинания.

        http://www.facebook.com/photo.php?pi...e&id=569443140
        Бензин в кръвта!
        http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Вчера сорри, ама бирата и умората си взеха своето, пък и се надявах някой поне да ни напсува в темата та да минем на следващата страница, тази стана прекалено тежка.

          Както и да е, пренесохме моторите и с умора в очите, и надежда в душите погледнахме нагоре....


          Не минахме 100-150 метра и хайде пак, гадно място което ако е сухо сигурно ще го минем, но сега..НЕ.
          Аз се бих три пъти докато накрая се отказа, само Гаргата къде с бутане, къде с каране успя да се качи, май и Будин, но не видях.

          Това беше третото по ред куцо място, но вече само на 15 метра от предходното....взе да ни писва.


          За Мурето, ето как излизаше ТТ-то с трима души най-малко.


          Тук се вижда, че моята Хонда е вече горе, но това стана с едно сериозно падане от моя страна, лявата ми ръка е доста подута от удара в скалите, а коляното ми е двойно въпреки наколенките.
          Да не забравя, при падането ми Гаргата успя да ме хване за момент, това според мен ми спести купуване на нова каска и някой и друг счупен кокал. Благодаря му.


          Все едно беше валял сняг, толкова лигаво трасе не бяхме карали, а се радвахме, че е валяло заради прахта....


          Тук понеже вече лявата ми ръка ме предаде, та ме оставиха да снимам, иначе....


          Сега ще разберете за какво ви говорех, това е препятствие не знам си кое по ред, но е СУХО....въпреки, че беше най-стръмното до сега, на него се излиташе само с 2 метра засилка.


          Гаргата се опита да шунтира това еднометров праг, но ...вижте сами...никакво сцепление нямаше и не можа да стигне до никъде.


          След много кандърми и след като видя, че аз и Будин минахме, Емо даде пУна газ на ТТ-то и изхвръкна..


          Не съм забравил за Иво, просто досега не беше попадал в кадър, но тук ми направи едно показно.
          Тъкмо си мислех, че както се е засили и без да спира ще прескочи каменния праг, но уви..


          Последва "полегнала е Тодора", аз много се ядосах защото това си беше моя номер за деня и го правех непрекъснато.


          После се чу нещо за мама...тате и ко...но беше в реда на нещата..силите и водата ни бяха наистина към своя край....започнаха да се появяват и нерви тук там.


          Будин му изкара мотора за да не предизвикваме дявола повече за деня, аз бях достатъчно контузен.


          Щом на дадено куцо място имаше възможност за поне 2 метра засилка и беше сухо минавахме на бургия, иначе не.


          Доволен е, ми как няма да е..мотора му беше горе пък и за първи път присъстваше на такъв екстрийм.


          Поредното изпитание...пак нямаше засилка, но имаше корен


          Дадох пУна газ, но без помощта на Будин пак нямаше да изляза......тук мисля, че вече осъзнахме едно...СИЛИТЕ СВЪРШИХА.


          Аз заминах нагоре и ги оставих да изкарват моторите тук, и на още един праг който минах пак с Будин...
          Стигнах до едно място доста обрасло и с триона на Мики64 започнах една сеч, не е истина...
          Почистих мястото и се пробвах три пъти да изляза сам, не стана и това беше преломната точка...КРАЙ.
          Обърнах мотора да се връщам, умирах от жажда и умора, ръката ме болеше, коляното също...
          Тогава се появи Гаргата и след втори опит със задно салто на мотора излезе, тоест изнесе го.


          Изчакахме го малко и той звънна да каже, че нагоре било магистрала, но никой вече нямаше желание да продължава, аз дадох втора идея за деня да ходим и да пием по една боза докато го чакаме...

          Идеята ми беше приета единодушни и въодушевление...при спускането даже и не съм си помислял да снимам....имах само една мечта и това беше голяма боза.
          Ето вижте сами... Емката съвсем сериозно прегърна идеята ми.




          Аз пък седнах при "децата" /наборите ми/ на раздумка...


          Те веднага ме почерпиха една ФаФла..


          А някъде там над скалите "летеше" Гаргата...


          И като кацна при нас, веднага една булка от селото му донесе вита баница...явно и там се е представял някога..
          Все пак единствен той я заслужи днес, на нас и фаФла ни беше много.


          Наздраве Гарга.


          Това беше, минахме най-много километър за около 4 часа.....такъв резил не сме брали никога до сега, но поне имаме цел в живота и тя е:
          - Един ден, един хубав, топъл и слънчев ден ще видим къде излиза тая пътека, та ако ще моторите на части да ги носим.

          Сега нека не забравяме и верните фенки на темата и най-вече една ..


          Не че не съм гледал и в гората, но май на тая пътека нищо не расте...сорри.

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Браво, ама не се ли замисляте, че има и невъзможни неща или поне много високо рисковани. Няма да ни е приятно на нас феновете на групата да четем за контузии.

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Пак сте се изтезавали ... Ма щом ви влече - бравас

              Първоначално публикуван от Chinela
              Това беше, минахме най-много километър за около 4 часа.....такъв резил не сме брали никога до сега, но поне имаме цел в живота и тя е:
              - Един ден, един хубав, топъл и слънчев ден ще видим къде излиза тая пътека, та ако ще моторите на части да ги носим.
              Е хубуу де, що не питате Гаргата - той ще ви каже къде излиза

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                Браво, ама не се ли замисляте, че има и невъзможни неща или поне много високо рисковани. Няма да ни е приятно на нас феновете на групата да четем за контузии.
                Замисляме се за невъзможните места разбира се, но дойде АДИ и ни разбие мислите на пух и прах....
                Бойко, ако не са тия носения и падания още шяхме да си караме по черните пътища и да лапаме прахоляка.
                Вярно е, че всяко нещо си има граница и за нас тя е някъде ТУК, но пък това което съм виждал по състезания съм се убедил, че за ендурото граници няма.

                Обещаваме повече да не пишем за контузии, само за вити баници и кани с руйно вино.
                Гаргата сега си е купил едни докторски слушалки и преслушва бъчвата час по час дали е започнало да ври гроздето...

                Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                Пак сте се изтезавали ... Ма щом ви влече - бравас
                Е хубуу де, що не питате Гаргата - той ще ви каже къде излиза
                Ми и той не е стигнал много далече не се коси, минал е още около 500метра, а тук пътеките както сам се увери са дълги по над 5-6 километра всяка.

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Чинел, една задачка към групата: измислете коя е най-трудната пътека и свиркайте, че с Андон и Вени вече скучаем по-познатите места....Опс Мишо и той е желаещ
                  offroad фен
                  1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                  TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Браво на групата.И аз умирам за такива резили Ванкааа.Ако не поноси човек няма да му е сладко каранито бре.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Първоначално публикуван от emo.com Преглед на мнение
                      ТТ- то си е страшна машина, но удоволствието особено по такива мазохистични и непознати марширути е всеобщо
                      Иначе макар и старичко е доста комфортно, спретнато и не изисква особени грижи. Издържа на всички нормални офроуд начинания.

                      http://www.facebook.com/photo.php?pi...e&id=569443140
                      ТТ-то си е страшна машинка, няма спор.
                      И ние имаме едно ТТ и едно ХТ в нашата група и знам за какво става дума Удовлетворението след всяко препятствие преминато с такъв мотор наистина е голямо
                      Късмет и само хубави спомени да ти останат с него!

                      Иван, благодаря за репортажа
                      Ай наздраве!Черпя те една боза
                      YAMAHA WR450F

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Мерси, мерси така си е спор да няма
                        Мисълта ми е, че караме и по нормални терени, а последния път удоволствието от присъствието на ТТ- то беше разпределена върху всички
                        Бензин в кръвта!
                        http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          През изминалите три дни бях с колегите от BOA на разходка в Родопите и съм длъжен да споделя този факт и тук.
                          По-поробен репортаж ще очакваме да видим в техния подфорум и на сайта им.

                          След любезна покана от тяхна страна се включихме аз и Гълъбин с половинките си, и жените естествено..
                          Но както вече споменах, ще очакваме репортаж от Жоро Донечки и малко от Мони.

                          Започвам със снимки от втория ден, а от първия ще ви пусна утре...това не е с цел да ви объркам, а защото другата ми карта със снимките не мога да я намеря..

                          Та подготвяме се да тръгнем от Огняново към Триград..... първия ден беше от Велинград до Огняново.




                          Хотел в който личното ми мнение е, че не трябва да стъпвате, но това е за друга тема.


                          Село чието заглавие не помня...






                          Имахме и художествен фотограф с нас...


                          Да не кажете, че ви лъжа...










                          Невероятна хармония между екип и мотор, не мисля, че има друг такъв в България, екипа и лепенките по мотора да са на KINI.


                          Красота нали?










                          Булгартабак.


















                          Триград












                          И да не забравим и фенките на темата..








                          Това беше за сега, звънеца за междучасието бие и аз отивам да пуша....

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Без думи.Браво Ванка.
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Ванка, снимките със сапунерка ли са правени?! Ако е така бих желал да узная модела и.
                              Евала за разходката, прекрасна природа и по скоро да качиш още снимки.
                              Бензин в кръвта!
                              http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150681644348141.417840.569443140&type=1

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Прекрасно !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X