Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Браво момци,невероятно качване,важното е че е минало без повреди и произшествия,направи ми впечатление че нямаше никой от дупнишките звезди,дали не са се изплашили да не се изложат пред гостите.
    Beta 450 RR-Factory
    0039 3206052599

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
      Браво момци,невероятно качване,важното е че е минало без повреди и произшествия,направи ми впечатление че нямаше никой от дупнишките звезди,дали не са се изплашили да не се изложат пред гостите.
      Дупнишките звезди не знаят страх, точно този уикенд бяха с преспиване на хижа Иван Вазов.
      Качили са се през яз. Калин и в неделя са слезли по лютата пътека от Черни връх.
      Асен е бил с мотора на Будин и е снимал, снимките ще кача към края на седмицата.
      Били са Асен, Гаргата, Краси баджако, Евгени и още едно момче...имало е много премеждия и приключения.

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        Е,сега ми олекна,значи не предават фронта тия агенти.Групата е страхотна и много сериозна,с нетърпение чакам репортажа,щом Асен е снимал,ще има какво да се види.Моята идея е да научите Будин да щрапа на компа и така новините ще са всекидневни.Браво на момчетата,пожелавам им успех.
        Beta 450 RR-Factory
        0039 3206052599

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Чинела....отново БЛАГОДАРЯ!!!

          Мнооооо'.......ЯКО!
          търся си подписа....

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            През изминалите два дни, в нашата планина се случиха много неща.
            Досега се бяха появявали всякакви твари, но Змей горянин още си нямахме.

            И така, една скала заплашва да съсипе Рила и ние решихме да помолим Змея да я премести.

            Как го поканихме, как се съгласи да дойде и как ни помогна, ще разберете утре сутрин.

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Бързам да си пусна сериала, че от BTV ми се обадиха и ме предупредиха да не конкурирам Стъклен дом.
              Те цяло лято не ми правили сечено на репортажите, та сега ако може и аз да не пускам такива в прайм тайма.

              Обещавам че няма само ако почнат да пускат по горещи сцени, не с Ламбо де, с тия новите мацки.

              И така да се върнем към темата за която сме се събрали тук.
              Получих едно много интересно тел. обаждане от Русе, не беше от Макса, не се бойте, той тук не чете...

              Обади ми се не кой и да е, обади ми се самият ЗМЕЙ....Митака.
              Вика тая твоята прогноза в темата си я заври ....., аз идвам в петък и съм си поръчал време само за езерата..

              Викам, аз тебе те чакам повече и от нова година /щото тогава остарявам/.. и даже ще си разпиша един ден отпуска.
              Звъннах и на Будин да го предупредя, че из нашите баири ще се появи Змей, та да не се изплаши, а той вика идвам и аз.

              Както обичам да казвам...събрахме се, преоблякохме се и тръгнааамеее.
              Тръгнааамеее да си резервираме хотел, добре ама Змея веднага се зае да събира хербарии...за жената вика, поръчала му.


              Няма съмнение, тоя мотор ми скри шапката, много добра машинка за ендуро се оказа.


              Само вижте прахоляка зад него и сами ще се уверите в думите ми.


              Нищо не можеше да го изплаши, пък да го спре не съм си и помислял.




              Е както в световният шапионат, така и при нас се случват повреди. На Змея му отказа задната спирачка.
              Той ми викаше да не звъня на никой щото и без това не я ползвал, не обичал да спира освен на пешеходна пътека, пък тук такива нямало.
              Но аз все пак звъннах едно телефонче, после скокнах за спирачна течност и ......


              Майстор Будин отстрани повредата за по-малко от 5 минути.


              Тръгнахме към великата Рилска пустиня....маршрута беше ето такъв.


              А Змея караше ето така:


              И така...


              Будин даже не смогваше да го настигне, вече му вярвах, че не ползва спирачки.


              Разбор на пътеката до тук и екшън плана за напред.


              Ша го бъде, рече Змея и ние с Будин много се зарадвахме.


              И Будин хареса машинката на Змея, ма наистина ви казвам много ме изненада това Сузуки.


              Лирично отклонение от темата за момент...


              По нататък колкото по-гъста ставаше пътеката, толкова повече Змея започна да плува в свои води....БУКВАЛНО.


              Имаше моменти в които на всеки от нас му се налагаше асистенция, но това беше повече за да сме близо един до друг и да си комуникираме.


              Тук не успях да чуя какво му казва Будин, но видно от снимката е било интересно.


              А мен започна да ме изгаря вроденото ми любопитство....


              Камъка беше превзет и можехме отново да се отправим на път...не за дълго де..


              Аз и Будин се нуждаехме от по-чести почивки, за което Змея коментира така:
              -Ние с Бойко като тръгнем и никога не спираме, тук ми писна тръгни спри, тръгни спри..


              Добре де, тръгваме...


              И за да го умилостивим се той поиска най-хубавата девойка от селото.
              Аз звъннах на Гаргата да се погрижи за това му желание, а ние междувременно го нагостихме с боровинки само и само да не ни изяде нас.

              Явно тактиката ни проработи....доволен е А???


              Змея си е Змей, ние ядем боровинките с нож и вилица, а той с цели шепи.


              Няма насита ви казвам, няма...не ми се мислеше за девойката довечера, дано е по-закръглена, че да не иска и втора.


              Май се понаяде и се кротна, малко се поуспокоихме и ние, напрежението за сега отмина, какво ли ни чакаше напред.


              Това както винаги ще разберете по-късно.

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Прекрасен репортаж, както обикновено евала! Горкия Змей бая вода е изпарил
                WR400-in-in-in...
                LZ1RAO

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Наспах се и даже се събудих от токчетата на комшийката по стълбите, била ходила с мъжа си за риба..
                  Но както и да е, това вас изобщо не ви засяга, тук сме заради почетния гост в нашия балкан, Змея.

                  Нахранен и зареден с натурални мултивитамини плюс добро настроение, потеглихме към връх Кабул и от там към крайната ни цел езерата.

                  Кабул.




                  В далечината се вижда познатото ви до болка вече Отовишко езеро.


                  Време е за поглед, но от друг ъгъл.


                  Пирамидата на връх Кабул.


                  Снимка за спомен от върха.


                  Това е великата рилска пустиня....


                  А това е великия Змей в пустинята..


                  А това е Отовишкият циркус, много красиво място което все още не е познато на туристите.






                  Найс А???


                  Такава снимка има само Змея тук и Армстрон на луната...


                  А такава има само Змея, Армстронг няма.


                  Тук Змея ми каза да предам много поздрави на Емо.


                  Отсреща се вижда новата "автомагистрала" Рила.


                  А от долу взеха да се задават бели облаци и заплашваха да провалят нашата високопланинска експедиция.


                  Време беше да си ходим, все пак той е само Змей а не дракон и няма крила за да литнем на долу.


                  Тук ме накара да щракна още една контролна снимка, че не ми вярваше, че го снимам.




                  Тръгнахме си след около 30минутно лежане и любуване на красотата на природата там.
                  Майстор Будин пък се беше отдал на плажуване и спане на камъните.


                  Освен гладен, Змея се оказа и жаден.


                  Леглото на Будката.


                  ПочиФка.


                  Започнахме едно шеметно спускане надолу което беше помрачено от един инцидент.
                  Змея спукал раницата си....


                  Какво ли не сме пукали, гуми, кокали и др. , но раница ни беше за първи път.




                  После го заведохме до прочутия по тези места "Обесен камик" така се казва и пише.
                  Опита се да го бутне, но беше ял само едни голи боровинки и не ставаше.




                  Поредната почивка, Бойко сорри, май го научихме Змея повече да почива отколкото да кара.




                  Попаднахме и на тея засега малки каракачански кученца.




                  Това беше за ден първи, дали е доволен преценете сами.


                  Ден втори ще споделя с вас чак утре, сега се отдавам на бира и табла с комшията....

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Първоначално публикуван от anubis Преглед на мнение
                    Прекрасен репортаж, както обикновено евала! Горкия Змей бая вода е изпарил
                    Благодаря, Змея не е единственият изпарил вода, това е изключително тежък маршрут дори и за нас, които сме го карали поне десетина пъти.
                    Ти кога ще дойдеш да го пробваш, само на 60км ти е, а Змея пропътува цяла България, за което му благодарим.

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Чинел, аз съм този, който трябва да благодари - БЛАГОДАРЯ !!!

                      Не ми остават думи, за да изразя признателността си към теб и другите юнаци от "Дупница Екстрийм" за красотите, които ми показахте и гостоприемството, което ми оказахте !!! Големи сте !

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Браво, Бат Ваньо!!!!
                        А на Змея 5 пъти браво!!! Като гледам бая зор сте му дали. Но си е заслужавало!
                        Бат Ваньо, с тия суперлативи за Сузуки-то бая вдигна куйрука на Пачарозата. Сега ептен няма да се говори с него.
                        Радвам ви се от сърце.
                        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Ванка той Радо оцеля в "мечата дупка" и вече нищо немоеее да го уплаши.А идеята не е лоша само трябва да се организираме.
                          0878424143
                          0887424150

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
                            Ванка той Радо оцеля в "мечата дупка" и вече нищо немоеее да го уплаши.А идеята не е лоша само трябва да се организираме.
                            Вие понеже сте възпитаници на дефилето, за вас маршрута ще е като на АДИ, и мечата дупка ще ви се стори като Шератон хотел.
                            Ами топката е у вас, следете прогнозата и ако има поне един хубав слънчев уйкенд този месец или началото на другия заповядайте.

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Браво, много хубаво. А ЗМЕЯ наистина е доволен, доколкото го познавам. Ванка, да беше казал, че карането върви с боровинки и жени вечерта. Може ли толкова скрито. Аз, че не мога да карам, ама с ..... боровинките добре се справям.

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Браво!
                                Отличен 6
                                Много хубави снимки и репортажа е чуден .Винаги като ти разглеждам снимкките и ми се иска да вадя мотора на момента . Много ме надъхват!
                                YAMAHA WR450F

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X