Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

    Бойко не пусках снимки досега само заради теб, но сега имаш читав нет и сядам веднагически.
    Та време е да пусна всички снимки от гостуването на фирма Гас Гас.БГ на Дупнишка територия.
    Интересно впечатление ми направи, че момчетата от Гас Гас си слагаха моторите да полегнат на всяко спиране и след това палеха от раз.
    Но ни бе разяснено, че при инжекциона няма давене, много удобно особено за надморската височина на която ги заведохме +2500м.


    Другото нещо беше, че тръгваха по стръмен наклон без проблем, много сила в ниските имаха и двигателя не се чудеше изобщо.




    Вдига, пали, тръгва...абе инжекцията май си е друго нещо.




    И естествено преброяване на дивите зайци след 7,5 километровата пътека.






    Рок & Рол...




    Скива ли какво може испанеца А??? Скивах и съм респектиран.


    Следващия.


    По стойката се познават профитата...


    Заслужена почиФка докато изчакаме втората група, разделихме се заради възможни тапи.




    И естествено ...












    Това беше от по-миналият уйкенд....31.07.2010

    Коментар


    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

      Тъй като вече сме покорили цяла Рила около Дупница, а в равнините е много жега и прах, този уикенд решихме да посетим най-високопланинският язовир Калин.
      Речено сторено, не че не сме били там вече, но сме минавали през село Пастра, а от там пътя е песен за всеки.
      Този път решихме да е направо и само направо през планината...

      Времето от около месец горе е много мъгливо и студено, но пък долу не е по-добре...
      Тръгнахме по така познатата ви пътека от пост номер едно в темата която води право на връх малък Полич.
      После връх голям Полич, и после по лунен пейзаж лека полека следвахме псоката на GPS-а, там тракове няма.


      Първа почивка на пътеката, тук си помислих, че лошото вече е зад нас, но уви..


      Някои раздаваха много газ и после се налагаше да ги връщаме в правия път на ръце..


      Втора почивка под връх малък Полич.


      Требеше да полегнем като комити преди атака над мандра...


      Това са снимки на гьолове, но не запомних кои...ще проверя в картата, но след ден два.


      Лунен пейзаж.


      Тук вярвате или не, ни излизаше пара от дъха при дишане...




      И аз бях там ей....


      Сериозно бе...


      Айде по конете и да търсим в мъглата къде беше посоката за Калин.


      На снимката изглежда, че камъните са на рядко и можеш да караш между тях....само така изглежда...


      Има ли мотористи на тая снимка...


      Бях ги изпреварил по камъните благодарение на Suhoi27 от форума, той знае защо.


      Емката беше неудържим


      Ето го и него, показа се зад мъглата...язовир Калин.


      Готоооовииии СТАРТ...






      Асен, вече е възстановен на 100%




      Това оставаше да минем и сме там....нищо работа на фона на това което вече минахме.


      Там смееее...




      И аз естествено...на къде без мен..



      Има и още ма ми се стопи леда и ша почакате да замръзне пак...

      Коментар


      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

        За да не чакаме пак да замръзва що не земеш да пишеш там горе ееееиии на онуи място над Бъбрека!!! Лед ,хлад дал бог!! Кеф голям е било.Поздрави!!!!
        Най-добре е да имаш богати приятели!!!
        Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

        Коментар


        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

          Ванка, мерси че ми разнообрази дните в чакане на самолетния полет. Яка работа сте вие.

          Коментар


          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

            Забравил съм да кача и "кардиограмата" на трака.., много рязко качване на 2600метра НВ. Разликата е 2000м.


            Гаргата измисли чисто нова българска дума...мотора се "ЗадУлЮва"...тоест задъхва и не иска да върви там горе.

            Коментар


            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

              Снощи ми звъни комшийката, за кой ли път и вика: - Комшу, да ти ползвам микровелето, че нашето нещо развалено.
              Аз нали съм си самарянин и разреших, и каква беше изненадата и когато вътре намери формичките ми за лед.

              Леле, аз с пияната си глава оная вечер съм ги сложил там вместо във фризера, а вие се чудите защо няма втора серия на репортажа..

              Сега покорно свеждам глава със зачервени бузи от срам и почвам...

              Пристигнахме на стената на язовира и тогава беше един от малкото пъти когато съм се радвал на асфалта по нея.
              Какво друсане беше по тоя камънак не искам да си спомням, добре че смених предницата иначе..
              Позираме за спомен, един ден ще разказвам на комшийките пред блока, че и аз съм бил ....къде няма и да помня, но съм бил и това е най-важното..


              Естествено е, че който отиде до Калин, ще трябва да посети и Карагьол, също язовир но от другата страна на склона.
              Тръгнахме и не пропускахме да се снимаме на всяко езерце или камъче, "манекени" и това си е.



              Будин обяснява на Асен, как от там ще минем за Вазов следващият път...или нещо друго. Аз така и нищо не чух..


              Евгени не пропускаше да застане на най-атрактивните места, а времето беше едно....


              Поредното езеро или гьол, ма пак не му знам името...


              Дядо Чинела гледа, ма нищо не види в тая мъгла...


              Така и едно време са посядали комитите, ма после като са станели се е чувало чак до Одрин, а ние като ставахме се чуваше само пукане на стави и дърти кокали..


              И най-накрая заветната и преломна точка Карагьол..




              Евгени естествено, кой друг ще се качи там.


              Тази снимка и една друга в нас когато ме приемаха за чавдарче, си приличат като две капки вода.


              А на тази съм когато ме хванаха да пуша и искаха да ме изключат от комсомола...


              Тук пък съм в казармата, дупе се вдига, очи се не отварят...вечно ми се спеше, ядеше и ..ореше.


              На хоризонта след като се поразнесе мъглата се показа хижа Иван Вазов..




              Малко пейзажи и за туристите във форума...












              Евгени си глътна езика като погледна от долу къде сме били.


              Това беше от нас, тази седмица няма да карам защото имам мисия и ще се бора за награда.
              Но вие не се отчайвайте, нова телевизия поднови излъчването на сериала "Робинята Изаура" приятно гледане.

              Коментар


              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                Чинел, неуморим си

                Ако знайш какво изпусна, дето не дойде на Батак - зачукахме се в една каменна река и докато блъскотех нагоре си виках "Тук Чинела щеше да подхвърква, ама като не слуша нека кара по ралито"

                Хвала !

                Коментар


                • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                  Ванка, добре, че никой не знае предварително кога ще пуснеш следващата серия, защото България щеше да опустява, а работата в офисите да замира
                  И специална молба. Освен "Робинята Изаура" имаше и "Открийте седемте разлики", така че, ако може, моля, снимката с чавдарчето!!!

                  Коментар


                  • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                    Тази диаграма с денивелацията от къде я вадиш ?
                    Чрез мапсорса или от джипиеса директно?
                    Снимките ти са номер 1 !!!
                    С удоволствие ги разглеждам и следя за нови
                    Последно редактирано от mureto; 20-08-10, 12:01.
                    YAMAHA WR450F

                    Коментар


                    • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                      Не знам дали Чинела и Будин са ходили на Солун на мотопистата или на Аспровалта да изплакнат гъ..ве, а аз чакам снимки от там. Може би беше по-добре да ходя с тях а не да се прибирам на Италия, но някой трябва и да работи. Оставам с надеждата, че ще се сетят да разкажат по нещо и може би и малко снимков материал да пуснат. Благодаря предварително.
                      Последно редактирано от Chinela; 03-09-10, 20:18.
                      Beta 450 RR-Factory
                      0039 3206052599

                      Коментар


                      • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                        Ето тук са. http://www.offroad-bulgaria.com/show...p?t=735&page=4

                        Коментар


                        • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                          Много са готини, ще почерпя.
                          Последно редактирано от boiko73; 01-09-10, 21:33.
                          Beta 450 RR-Factory
                          0039 3206052599

                          Коментар


                          • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                            Ванка догодина съм ти на гости от сега си давам заявка.Т о не беха репортажи снимки ама такова хубаво нещо във форума никога не беше пускано.Евала на снимки ,репортаж и цялата ви група.Поздрави от мен.
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                              Не знам защо няма никакви новини от Дупница, не вярвам никой да не кара или да са още по почивки, започвам да се притеснявам. А може да има логично обяснение, просто Чинела не е ходил отдавна по Дупница и за това няма пресни новини.
                              Последно редактирано от Chinela; 12-09-10, 19:37.
                              Beta 450 RR-Factory
                              0039 3206052599

                              Коментар


                              • От: Дупница ЕКСТРИЙМ - HARD Enduro Team!

                                Ходи, ходи, всеки ден ходи, а днес направихме второто най-екстремно каране откакто съществува групата и при това аз бях с температура.
                                Има и малко снимки защото по средата на пътеката заваля дъжд и се наложи да опаковам фотоапарата в найлонов пик.

                                Снимки днес няма да има защото сега си разтварям един феървекс и заспивам, но утре ще се реванширам с интересен репортаж.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X