Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд около Петрич

    Напредваш с интересни пътечки браво.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: Оффроуд около Петрич

      Добра пътека и готино репортажче,браво.

      Коментар


      • От: Оффроуд около Петрич

        Ке стане комита от това македонско момче...

        Коментар


        • От: Оффроуд около Петрич

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
          Ке стане комита от това македонско момче...
          Аз го знам по друг начин,Що е Маке все е Юнак

          Коментар


          • От: Оффроуд около Петрич

            Ентусиазъм.......,репортажи......., евала готин пич !

            Коментар


            • От: Оффроуд около Петрич

              Искренно ви благодаря на всички много съм трогнат Другата седмица,ако времето позволи ще атакувам друга такава пътека , но по - хард , днес просто не ми достигнаха силите

              Денят обаче не приключи до тук
              Та прибирам се аз оправам се, слагам пижамката (това на обед ) и започвам да гледам Властелина на пръстените и към 15-00 телефона звънии. Вдигам аз, а отсреща колегата Тимо ми вика: можеш ли да минеш през нас и да вземеш едно въже и да дойдеш да ме издърпаш аз съм до Ръждак (село до Петрич) ?
              Еми викам добре, както си бях по пижамка само сложих един анцунг отгоре(без да свалям пижамката, че да не губя време) взимам важето и отивам към уговореното мясно. И като пристигам какво мислите виждам ?!!?!? Еми вижте сами



              Колегата се окопал като германец в средата на тоя язовир . Тиня до коленете, която засмуква като вендузи на октопод



              Сами виждате в какво състояние е задната гума и не мърда. Започна една около 3 часова борба да вадим мотора то не бе лакатушене наляво надясно , то не бе подлагане, то копане то чудо хаха

              Те ме те там до мотора на колегата седя и се чудя как ще го вадим туй нещо като не помръдва !!!



              Та след 3 часа и нещо с подлагане на камъни, дъски, плочки , греди с помоща на една дълга греда на принципа на лостовете с 300 зора успяхме да издавим мотора и да го изтикаме до твърда земя . Бяхме уморени или по-точно изтощени , но доволни,че сме извадили мотора. Аз се прибрах вкъщи и заредувах водоструйката , а на мене , а на мотора, а на мене , а на мотора и така един час докато поизмия и двамата хахах .

              Айде довиждане за сега от мен ,че съм канен на по с колегата . Довиждане и до нови срещи !!!
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Оффроуд около Петрич

                Ето още няколко снимки от спасителната акция

                Тук влача плочки от някъде да подложим върху тинята и да има къде да стъпнем за да може да дърпаме мотора (естествено с пижамката )



                Ей ни е къде бедстваме хахахах



                Окопания войн !!!



                Добре, че всичко мина благополучно и спасителната акция беше успешна , всичко е добре, щом завършва добре
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Оффроуд около Петрич

                  Браво, момче ! Дори с неподходящ мотор много добре напредваш. Въпреки че не пиша, следя с интерес твоите репортажи. Един малък съвет от мен - напредвай бавно, но сигурно, защото една грешка може да те върне в началото. Казвам го от собствен опит
                  Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                  Коментар


                  • От: Оффроуд около Петрич

                    Първоначално публикуван от ДАКАТА - crf 250x Преглед на мнение
                    Браво, момче ! Дори с неподходящ мотор много добре напредваш. Въпреки че не пиша, следя с интерес твоите репортажи. Един малък съвет от мен - напредвай бавно, но сигурно, защото една грешка може да те върне в началото. Казвам го от собствен опит
                    Благодаря ти и на теб ДАКАТА - crf 250x , с риск да се повторя за пореден път, много се кефя , че темата ми се следи и има интерес. Ще продължавам да се опитвам да ви радвам и да не предавам гласувано ми от вас доверие !!!
                    Колкото до другото, съвети и критика приемам всякакви който каквото има да каже нека го каже,няма да се сърдя на никои, напротив даже мисля, че ще ми е полезно в развитието ми като ендураджия . Аз мерки взимам научил съм си урока и без екип и без да се обаждам къде съм, не тръгвам. По-хард пътеките който преминавам и ще се опитвам да преминавам предварително ги проучвам пеш, и преценявам дали имам шанс и дали не. Може да звучи смешно , но си представям самото преминаване така както пилотите от формулата например мислено преповтарят всеки един завой. . Та в тая връзка прием всичко и критика и съвети въобще всичко, все пак вие сте хора врели и кипели в тая област и знаета в пъти по-добре как се случват нещата.

                    Поздрави на всички и до нови срещи
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Оффроуд около Петрич

                      Колеги,в нащо хоби никой, никога от нищо не е застрахован ! Господ да ни пази ! Късмет на ВСИЧКИ !

                      Коментар


                      • От: Оффроуд около Петрич

                        Първоначално публикуван от rockyTDI Преглед на мнение
                        Колеги,в нащо хоби никой, никога от нищо не е застрахован ! Господ да ни пази ! Късмет на ВСИЧКИ !
                        Разбира се това е най-важното , живи и здрави да сме , пък както е Оня отгоре никой не е !!! Но самите ние трябва да правим така,че да свеждаме рисковете до минимум и да правим това , което зависи от нас, за да може да се наслаждаваме на хобито си, да споделяме преживявания и приключенията в който участваме, колкото се може по-дълго време . Дай Боже на всеки от нас
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Оффроуд около Петрич

                          И аз чета най-редовно темата ти,въпреки че не коментирам,тя много ми харесва.Всички да сме живи и здрави и много късмет,а на теб колега ти пожелавам през новата година да смениш мотора,въпреки че в България положението не е розово.Та в този ред на мисли,искам да цитирам една италианска поговорка ,"Който има хляб,няма зъби.Който има зъби,няма хляб."Та и аз така,купих си мотор,но не мога да го карам когато и където си поискам,затова завиждам на всички вас,които си карате на воля.От мен,весела коледа и безаварийна нова година.
                          Beta 450 RR-Factory
                          0039 3206052599

                          Коментар


                          • От: Оффроуд около Петрич

                            Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
                            И аз чета най-редовно темата ти,въпреки че не коментирам,тя много ми харесва.Всички да сме живи и здрави и много късмет,а на теб колега ти пожелавам през новата година да смениш мотора,въпреки че в България положението не е розово.Та в този ред на мисли,искам да цитирам една италианска поговорка ,"Който има хляб,няма зъби.Който има зъби,няма хляб."Та и аз така,купих си мотор,но не мога да го карам когато и където си поискам,затова завиждам на всички вас,които си карате на воля.От мен,весела коледа и безаварийна нова година.
                            Благодаря ти за пожеланията да ти се връщат в пъти по-толкова .
                            П.п Много мъдра поговорка ще се постарая да я запомня
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Оффроуд около Петрич

                              Пожелавам Ви, Весело посрещане на коледните и новогодишни празници,
                              пожелавам ви да сте живи и здрави и да продължавате да правите
                              това,което ви радва. Нека с идващите празници си пожелаем
                              да бъдем по-добри и по-усмихнати към всички около нас.
                              Весело посрещане и на новата 2012год.


                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Оффроуд около Петрич

                                Живи и здрави да са всички мотористи!

                                Весели празници!
                                Yamaha WR 200

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X