Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Оффроуд около Петрич

    И така. Дойде време за поредната ''разходка'', която си направих из планина Беласица. Този път маршрута беше в напълно непозната посока с цел изследване на другата част на планината (ниската част), както и тестване на гпс картата на пл.Беласица, която за съжаление не е особено пълна,но пак върши работа.


    Началото беше дадено към 12-40. Потеглих в посока Папреница,след което хванах по едно отклонение на пътя, по което не бях минавал преди. Километрите се редяха лека полека и не след дълго стигам до ето това:
    Ами да тренировъчен полигон.



    Или поне това, което е останало от него. Разгледах наоколо, но бяха останали само развалини и много боклуци. Ето малко кадри от полигона (на който имаше още мишени(надупчени разбира се) и нещо подобно на окоп или канал не го разбрах какво е точно.











    От ''контролната" кула е останало само това:



    А наоколо гледката беше ето такава:



    Гпс-а показваше ето това:



    Напред в близък план се вижда Кожух и съответно Рупите.



    Поглед към Петрич вляво.



    И отново..



    А аз идвам някъде от там:



    Продължих по пътя си напред и не след дълго се натъкнах на старо танково поделение или поне това, което е останало и от него.





    Там някъде на гпс-а малко му ''свършиха'' пътищата и се наложи да се катеря по кльона за да се ориентирам на къде да хвана.





    Идвам от ето там. Макара,че се гледа равно всъщност не е, така изглежда заради тревата има прагчета, скали, дота големи цепки от водата, която се е стичала надолу и така...



    Ето отново Петрич.



    Тръгнах на някъде и не след дълго гпс-а хвана някакъв път, който последвах. Карайки обаче се натъкнах на ето този ров. С малко повече газ вече бях от другата страна. Преминаването беше интересно...



    Покарах още малко нататък, но не беше кой знае колко интересно, затова реших да се върна и да мина по един дръг път, който излезе на гпс-а. Ето мотора на същия ров, но на връщане.



    За фенките във форума , съжалявам там където карам няма цветчета никакви, само треволяци, скали и дървета, затова пък се получи хубава снимка на това къпиново храстче.



    След известно време пред мене се разкри тази гледка.



    Това отдолу в близък план е село Дрангово.



    Тук пък се вижда пътя за Кулата и пл. Огражден на заден план.



    Изглед и към село Марикостиново, през което преминава главен път Е79 посока Кулата, а там където са тополите- преминава река Струма.



    Малко от пътя, по който минавах.





    Отново изглед към с.Марикостиново.



    Ето тък най-вляво на снимката е вулкана Кожух, а вдясно се вижда ивицата на река Струма.



    Тук вече съм близко до село Тополница.



    Това трябва да е самото село Тополница (в близък план,малка част от него) както и поречието на р. Струма.



    Ето ме и мене на фона на тая гледка, дойде ред и аз да се щракна за спомен.



    Последва раздаване на много яка газ към вкъщи,като си направих кефа на макс и ето какъв беше резултата на края.,а пътя беше сух като в пустиня, това е от локвите,който не бяха изсъхнали на местата,където не огряваше слънце.





    Еми това е от мене за сега, довиждане и до нови срещи.

    П.п по пътя на два пъти засичах гранична полиция,и след като се разговорихме поискаха да ми видят личната картата,естествено съгласих се , поговорихме си малко, поразпитах ги за рейона, в който се намирах и си тръгвах по живо по здраво. Поздрави!!!
    Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 19-08-11, 16:42.
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • #77
      От: Оффроуд около Петрич

      Така след крадката почивка от снимане която се получи, тази седмица отново бяхме на линия да поразтрием малко моторите.

      Този път бяхме трима души - Аз , Данката и Ники, съответно два мотора и едно атв.
      Забавихме се с тръгването, което стана към 12-00. Планът беше да се качим до вр. Конгур, да идем до вр. Радомир и ако може да се качи атв-то да го направим , ако ли не да си тръгнем като минем през хижа Конгур.
      Потеглихме и след като се озовахме на открито горе на билото направихме няколко снимки на заобикалящата ни среда...

      Бутковски гьол , както и връх Конгур.





      След това потеглихме към самият връх. Ето и едно клипче , по пътя ни за там....



      Не се мина много, в подсичане на билото по многото камънаци и се озовахме на вр. Конгур.
      Машините вече могат да си отдъхнат заслужено.





      Ето и нас на фона на вишката, возилата и прекрасната природа.



      На самия връх се спуснахме малко да разгледаме какво е останало от сградите,прилежно скрити, на военните.





      След това поехме към вр.Радомир. По пътя се срещнахме с едни пичове (колоездачи) от Благоевград, който бяха тръгнали на поход. Поговорихме си малко с тях и след като ги разпитах от къде идват, за къде са се запътили, както и колко са (което не се оказа малка цифра) решихме да не правим опит да се качваме до върха за да не разваляме удоволствието от разходката в природата на гостите

      Снимки на Петрич направени под вр. Радомир.



      Една много малка част от гостите в планината ни..





      И гледка надолу от пътя...деретата са ужасно големи.....



      Ние дойдохме по този път, много е риятен за каране въпреки многото камъни.



      Тука обяснявам на Данката с атв-то , че пътеката е много тясна с прагове , много клек и върви нагоре и настрани към върха, според мен трудно би минало атв-то от там, а без помощ-абсурд.





      Една гледка как продължава да се вие пътя напред...





      Тук вече малко под връх Конгур, навръщане , сряхме да си направим по една снимка за спомен. Ето ни 3мата заедно.



      Ето ме и мене



      Моторите оставихме там да пасат тревичка и камъни , докато ние се нащракаме



      Ето ни пак.



      А това е което виждахме зад нас - посока вр. Конгур и вр. Радомир - красота.



      После реших да водя колегите на вече описания от мене екстрем да се позабавляваме. Аз и Данчо излязохме без проблеми , за разлика от Ники , който заора на средата на екстрема и се отказа да катери след като мааааалко влезе в храстите , май гъби искаше да бере....., но за съжаление не ми изпрати клипа с продала му, не знам защо.
      Ето го и нашия успешен опит с Данчо.



      Посмяхме се,слезнахме на хижа Конгур пийнахме по бира и се запътихме към вкъщи. Това беше от мен за тази седмица , живи здрави другата седмица се надявам да сме повече хора и да направим по-голям преход. Поздрави и до нови срещи , приятели !!!
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • #78
        От: Оффроуд около Петрич

        След проливният дъжд, който ни връхлетя в събота, неделя бе денят ,в който решихме да покараме малко, колкото да се пораздвижим, стига да не вали. Е не валя...много, но затова пък положението беше..... :Х , но затова след малко. Днес бяхме 3 мотора и въпреки лошото време си спретнахме добро каране. Настилката беше приказка и изкачването се превърна в еквивалент на супермото, а именно суперендуро

        Тръгнахме нагоре към планината с надеждата да не ни пере дъжд...
        Не след дълго дойде ред да направим първа почивка на хижа Конгур, поради факт ,че времето беше адски студено. Почивайки на хижата градусите бяха около 5. Нареждаме се за по снимка - две , след което отново запрегръщахме ауспусите на моторите за да си постоплим малко ръцете.
        Ето и няколко кадъра от самата хижа, както и от термометъра показващ 5.2 градуса.



        Ето ни тримата пред хижата.



        И съответно 5.2 градуса, който закова термометъра.



        От там решихме да атакуваме нагоре към върха, нооо не го достигнахме, понеже мъглата която се беше спуснала по-нагоре беше ужасна. Нищо не се вижда нито гледка ,нито хора , нито нищо... а температурата на местото , където спряхме, казват му вършилото, беше 1.8 градуса. Освен гъстата мъгла, горе пръскаше нещо ситно,което ми се стори като сняг



        Тука сме мокри като кокошки вече, премръзнали, но нахилени като зелки



        В процес на нареждане за снимка на вършилото...



        Ето ни и тримата обвити в мъгла...



        Тъмко решихме да се връщаме към хижата и хоп.... колегата намира гъбки хахах





        После мокри и премръзнали раздадохме пуна гас..... температурата на хижа Конгур вече бе паднала на 2 градуса. Събрахме малко топло и без много много да се бавим се запътихме към вкъщи. Някъде по пътя колегата с червения мотор спука предна гума добре,че издържа докато се приберем.





        Повече снимки от тоя мразовит ден НЯМА :хахах понеже нямаше кой да снима, всички бяхме със вкоченени пръсти.....
        Еми това е от мен в този студен и дъждовен ден до нови срещи.
        Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 09-10-11, 15:50.
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • #79
          От: Оффроуд около Петрич

          Браво колега!Много хубави терени за каране имате.Догодина дай Боже да ти дойдем на гости да ни разведеш по вашите планини.

          Коментар


          • #80
            От: Оффроуд около Петрич

            Що покрай вас няма жипки.Голям мерак имам да карам във вашият район.
            За сега идвам само за купони.
            TOYOTA LJ70 3D Common Rail
            TOYOTA BJ40 3.5D
            Венци 0887551059

            Коментар


            • #81
              От: Оффроуд около Петрич

              Първоначално публикуван от Ники Димов73 Преглед на мнение
              Браво колега!Много хубави терени за каране имате.Догодина дай Боже да ти дойдем на гости да ни разведеш по вашите планини.

              Благодаря, колега...Добре дошли сте когато пожелаете....аз карам предимно из пл.Беласица....скоро може да се прехвърля и малко по Огражден, но там ми е тамна индия ....
              Ако дойдете живи здрави ще покараме из Беласица като хората


              Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
              Що покрай вас няма жипки.Голям мерак имам да карам във вашият район.
              За сега идвам само за купони.
              Еми джипкиии.... нямам познати с джипове, пак и малко по-различно е самото каране щото аз си минавам по няколкото пътеки, който знам, а път с джип не стаа , но ще е интересно да се саберем по-голяма група
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • #82
                От: Оффроуд около Петрич

                Хайде здравейте за пореден път !!!
                Днес с двама колеги направихме сефтето на снега, това е първия ни досег със снега за тази година. Като цяло беше адски забавно..... и студено

                Началото трябваше да бъде дадено в 12-00, като се бяхме разбрали да се чакаме пред нас, е да ама единия колега подранил и виждайки,че нас ни няма, решил,че сме тръгнали без него и поел към балкана. В 11-55 слизам аз пред нас да вадя моторЯ и няма никой След 5 мин. дойде Ники... почакахме до 12-15 и решихме да тръгнем към балкана.
                Стъпвайки на черния път видяхме следи от гуми на мотор, и тогава разбрахме, че колега е пред нас. Навихме масурите на моторетките и гассс колкото може нагоре....
                Прекарах колегата по няколко пътеки, първата без проблеми нито за него нито за мен, нооооо на втората навивайки масура на мотора и преминавайки през една купка борови мокри и хлъзгави клони мааааалко си полегнах на земята... ма не за друго маа си видях 5 стотинки и реших да си ги събера

                Ей ме е хаха лежа си на купката пръчки(мотора е вече изправен и почива по-горе).





                Двамата с колегата на същата пътека.



                След като започнахме да се изкачваме над х.Конгур се появиха и първите следи от сняг.





                Тука вече излязохме на открито горе на билото,където вече няма дървета и ооооооо каква красота се откри пред нас.....ето да видите и вие малко...





                Продължихме нагоре и на вършилото гледаме третия колега... стой горе и снима с aпарата.... е намазахме малко и ние едно клипче



                п.п Ако искате да разберете какво правят ендуристите през зимата.....проследете темата до край
                Следва продължение........
                Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 16-10-11, 17:30.
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • #83
                  От: Оффроуд около Петрич

                  Продължението.......

                  Та след като вече се събрахме тримата, нямаше как да не направим по някоя и друга снимка на фона на заснежена Беласица.





                  Те ме те и мене на вършилото...



                  Температурата на вържилото беше 1 градус над нулата.... спогледахме се и решихме да атакуваме вр.Конгур.
                  Тръгнахме нагоре....нооо снеговалежа се усили мъглата и тя.... нагоре пътя беше затрупан и едва виждахме къде караме...да си призная много ме беше страх по едно време да взема да изправя някой завой и да скокна в дерето с мотора.
                  Тука вече сме малко под връх Конгур на една скала. Нищо не се вижда, мъгла , сняг... колкото искаш.



                  Ехххх радост радост....



                  За наш късмет мъглата се вдигна за няколко минутки колкото да щракнем някоя и друга по-добра снимка....



                  Те ме те пак и мен



                  И като ни изби да се лигавим....няма да ми обяснявам, по-добре вижте сами какво правят ендуристите през зимата хахахах



                  После единия колега поради проблеми със задната гума тръгна към хижа Конгур, а ние с Ники решихме да се пробваме да се качим на връх Конгур. Да обаче условията станаха много лоши, заваля много силно сняг,преспите станаха много големи, но ние тъпи и упорити продължаваме напред...



                  До тук успяхме да се доберем. Това е на около 200 метра под върха ... снега беше много дълбок, а наклона прекалено голям и не можахме да издрапаме до върха (трябваше да кътерим напред и на ляво (нагоре) на снимката зад мен).



                  Температурата там беше (-5) градуса. Поехме замръзнали към х.Конгур... следите от гумите на моторите ни, оставени по време на изкачването вече ги нямаше, бяха затрупани от снега. Очилата ми се изпотиха... и опитвайки се да премина от единия в другия коловоз (кофти решение, на кофти место, 40см снежен коловоз) предната гума се хлъзна и се изтърсих на земята за втори път . Нямаше повреди нито по мен нито по мотора....слезнахме на х. Конгур , стоплихме се на печката малко и поехме към вкъщи.
                  Е това беше от мен и нашето първо приключение в първия сняг за 2011 година.
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • #84
                    От: Оффроуд около Петрич

                    Браво момчета, браво.
                    Всички ви се кефим яко на изпълненията и очакваме с нетърпение всеки следващ епизод от сагата.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Оффроуд около Петрич

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                      Браво момчета, браво.
                      Всички ви се кефим яко на изпълненията и очакваме с нетърпение всеки следващ епизод от сагата.
                      Лелееее благодаря много за хубавите думи...наистина съм много радостен в момента. Още веднъж благодаря.
                      п.п Ще се радвам някой ден да покараме заедно, макар,че нивото ни не е на вашето......вие сте си провесионалисти!!! Поздрави на всички
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • #86
                        От: Оффроуд около Петрич

                        Здравейте отново!!!
                        Днес 23-10-2011 с Ники решихме да си спретнем една хубава разходка и да се позабавляваме малко по пътеките , който знам.

                        Всичко започна в 13-00, след като вече бях упражнил правото си на глас, заредих моторетката с бензин и масалце. В това време дойдоха баща ми и Ники, пихме по едно кафенце и ние с Ники потеглихме към гората.
                        Първа спира беше на хижа Беласица. Понеже бяхме разбрали,че ще има доста народ , решихме да се отбием да видим кой познат е там...
                        Ето и една снимка от х. Беласица.



                        После потеглихме нагоре към билото и се почнаха едни пътеки.........едни клипчетааа.... , Но за това в следващия епизод (снимките и клиповете още се ''пекът''), та в тая връзка , ако искате да разберете какво е станало ще трябва да проследите и следващия епизод..

                        Такааа след като минахме пътеки, за който споменах , и за който ще разберете по-късно, започнахме да подсичаме билото по един път, по който не бяхме минавали до сега, с надеждата да ни изведе на билото. По пътя обаче на един завой и на една дърво видяхме маймунка...

                        Ето вижте как се катери по дървото



                        И как безгрижно маха и се радва от дървото (само дето не прави сметка , как ще се върне на земята после, че си беше доста по-високо от колкото изглежда на снимките ). Дървото се намира в дере, което е зад моторите, височината не беше много голяма, има няма 10-15 метра , ма като се има впредвид,че гледаш дерето , което продължава дооооооооооооооооооооста надолу(и стръмно) + факта,че на ''маймунката'' я е страх от високо.... абе няма да ви обяснявам



                        Ето го и колегата на същото място...



                        Пътя напред обаче вместо да започне да се изкачва нагоре към върха , започна да слиза надолу и веднага предположихме,че може би излиза на някое от селата около Петрич, а на нас там не ни се ходеше затова последва кръгом и яко гас...

                        За сега толкова, ако искате да разберете за пътеките и опитите, който правихме .... продължавайте да следите темата....всичко ще стане много скоро...може би по-късно тази вечер.
                        А сега приятно на всички, отивам да цоцкам червен зимен антифриз и да релаксирам... поздрави и !!!
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • #87
                          От: Оффроуд около Петрич

                          С леко закъснение пускам няколко клипчета от вчерашното каране... другите клипове все още не са при мен за съжаление. Много несериозна работа от страна на колегата , но когато тогава.
                          В аванс ще кажа,че днес също се състоя каране, но за това по-късно.

                          Ето ги и клипчетата (знаете, не си личи наклона, но какво да се прави).

                          Това е кличе от втората пътека, много приятна за каране , но кратичка за съжаление.



                          Тук вече сме на третата пътека, която също е много готина за каране с доста малки завойчета и 2-3 пъти по-дълга от втората (по-горе), излиза се на пълна гас и завършва с леко скокче.



                          Това пък е четвъртата пътека, която се явява и една от по-трудните пътеки. Ники не пожела да се пробва, затова пък аз не чаках втора покана. Наклона тук е доста по-голям като пътеката е тясна с изровени места и много листа, наклона не си личи отново, но се надявам до държането на мотора да придобиете някаква представа (как ви се струва Ямахата (тдр 125) като мотор оприличаван от много хора като ''чайник'' или ''кафеварка'' - според мен НИЩО подобно) .



                          За сега се тея клипове, ако тая вечер не ми вържат тенекия за снимките и клиповете , отново, довечера ще продължа с останалите клипчета и снимките от днес, а днес бе доста забаен ден.
                          Поздрави и до нови срещи !!!
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Оффроуд около Петрич

                            След известно забавяне, ето ме на линия да продължа репортажа от неделята....
                            И така пускам няколко клипчета от първата пътека, по-която минахме, изключително добра пътека, средна трудност, с много завойчета и преминаване между дърветата като накрая, ако се излезе на пълна гас се получава скокче.

                            Та ето ме и мене как катеря пътеката.



                            Последва първи неуспешен опит на Ники, върна гаста там където не трябваше и нещата не се получиха добре...



                            После последва втори опит на Ники.... този път вече успешен след като му намуа гаста на моторчето



                            С това приключва репортажа от неделята, а какво се случи днес.... след малко ще разберете по-надолу.....
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • #89
                              От: Оффроуд около Петрич

                              И така понеже днес не е учебен ден (някой от нас ходят на училище) , с Ники се разбрахме да покараме малко...
                              Планът беше да се срещнем пред нас към 12-30, да потеглим към старата (вече почти нищо няма там,всичко е разграбено) застава на военните, от там да подсечем планината, да минем през заслон Халката, от там да слеземм ниското в планината до един военен полигон, от там да преминем близо до едно село, казва се Дрангово(близо до Петрич) и от там да слезем до брега на река Стума и да покараме по пясъка.

                              И така потеглихме в 12-30... след много яко каране без почивка(ръце не ми останаха от стискане на кормилото), стигнахме до старата застава на военните,където бе и първата ни почивка и за нас и за моторите.





                              Продължихме напред и стигнахме до заслон Халката. Там пътя се разклонява и спряхме да се ориентирам на къде да поемем, защото съм ходил само веднъж и то по гпс, а сега нямахме такъв под ръка и си търсех ориентири и спомени в тиквата...



                              И сега отдавна не съм пускал нещо за читателите от нежния пол, за което се извинявам, но този път ще се реванширам. Та имаше доста цветчета от тези, подарък за дамите във форума.





                              Тука вече сме пред заслона Халката (поне това пише на перваза на прозореца )... и естествено снимка на хубавата масичка отвън.



                              И ето още малко за нежния пол...



                              Горката пеперуда, крилото и беше малко отчупено, но за щастие можеше да лети милата..



                              След още няколко километра се озовахме на полигона където решихме да направим по някоя и дрга снимка..



                              Тука се снимам с един доброволно подложил се на разстрел пич, ама нещо искаше да избяга, та му викам : " Ае бе стой тука не се излагаи, че ще ти разбия забките '' , и той милия застана за снимка.



                              По пътя надолу си намерихме едно место от пътя , на което ставаха доста добри скокчета и на свой ред се позабавлявахме малко...







                              И надолу мога хахахаххаахах



                              Тука нещо позинг хах



                              А на това му казвам аз Low Rider.



                              I belive i can flyyyyyyyyyy.....





                              Ето и едно клипче от скокчетата (сори за снимките, но са вадени от видео клипа)



                              След като се наскачахме продължихме надолу към заветната ни цел а именно реката. Пускам едно клипче, което е с доста голяма продължителност и показва пътя, през който минахме за да стигнем до брега на р. Струма.



                              И ето ни вече долу на пясъка на реката. Лелеее колко е кеф да караш там. Ние море си нямаме да се кефим по плажа, затова се кефим на реката







                              А тоя пич тука с багера ми скри шапката. С багера през водата(която междодругото бе с доста силно течение) си гази и си вади пясък



                              Тука малко се окопах в пясъка, нарочно разбира се



                              Малко снимки от кефа върху пясъка...







                              И ще завърша с един клип от каране върху пясъка, много се накефих, много доволен останах.



                              След което раздодохме пълна гас и се прибрахме доволни вкъщи. Еми това от нас за сега , до нови срещи и безаварийно на всички!!!
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Оффроуд около Петрич

                                Здравейте, днес отново ще ви направя съпричастни с това, какво се случи днес с нашата скромна групичка и днешното каране!!!

                                Старта бе даден в 10-30, като сборния пункт беше пред нас. Събрахме се аз (Ямаха Тдр 125) , Ники (Хонда ЦРЕ 85), и другия колега Тимо (Фантик 125).
                                Потеглихме без много да се мотаем, и като начало решихме да преминем през х.Беласица и да видим има ли хора, след което поехме към х. Конгур. Там спряхме за да решим какво ще правим, и засякохме една група чужденци, туристи, като едната туристка , много държеше да се снима с моторите и с нас и веднага се метна на Фантика на колегата. После потеглихме посока вр. Конгур, по принцип нямаше да пускам репортаж от днешното каране , защото е по познати места, обаче гледката,която се отвори горе беше супер , имахме чувството, че се намираме на седмото небе..... за какво ви говоря ли ??? Ще видите в снимките по-надолу.

                                Горе на вр. Конгуро видяхме две нинжи, черна и сива, естествено черната е масторос !!!







                                Както виждате от снимките всичко беше обвито в мъгла, като само върховете на планините около нас се виждаха в комбинация с облаците над тях, невероятна гледка казвам ви !!

                                Ето го и моето конче , готово да атакува следвачия връх.



                                Тука сивата нинжа разкрива самоличността си



                                Колегата прави клип с апарата на заобикалящата ни среда(защото апарата се прецака и не може да прави снимки, само клипове).



                                Черната нинжа(масторос, идва от мастЪр (учител) също свали маската си....



                                Масторос и ученик



                                Вижте само каква гледка.... аз лично не можах да се накефя , очичките ми останаха там направо....





                                После поехме към вр. Радоми (малко над 2000 метра н.в) хахаха тръгнах пръв да атакувам върха, но имаше малко останал сняг на местата където не огрява слънце, таа на едно такова место задната гума се хлъзна, задницата на мотора излезе от ''пътеката'' иииии хахахах крачето ми дойде късо за да се подпра в следстие на което мотора полегна на земята с гумите нагоре, а пък аз ударих един спринт надолу през клековете, голям смях от полягането на мотора обаче ми се откърти едно парче от задния страничен спойлер, което обаче си намерих и предстои да лепя. Но бедите за мен не свършиха до тук, единия ми кол протече дооооста,маслото успя да намокри снадката на километража, при което и той спря да работи.....

                                После Ники се отказа да катери върха, като каза,че мотора му не можел да се изфорсира и нямало да издрАпа до горе, аз естествено не се съгласих, слязох долу, запалих мотора и ........ О-о0о00 чудо на чудесата, мотора се качи. Послед дойде ред на Тимо, той се престраши и реши да атакува сам, при което обаче нещата не се получиха както трябва и той като мене полегна настрани, само дето на него му се счупи лоста на предната спирачка, направо от конзолата...........

                                Както и да е качихме се на върха и видяхме това...







                                Ето от тук дойдохме...



                                И за финал снимка от вр. Радомир и пирамидите и моторите, аз съм някаде встрани от кадъра, лежа и си събирам дробчето хахахаха



                                След което раздадохме пУна газ, слязохме на х. Конгур , пихме по чай и кафе и се прибрахме, деня обаче за мен не приключи с това, започнах да си правя рафт за нещата и ключовете ми в гаража , но ще се похваля в темата за хвалби утре след като снимам

                                Приятно и безаварийно на всички , това беше от нас за сега.
                                Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 06-11-11, 20:07.
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X