Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд около Петрич

    Да поразчупя малко темата и аз . Днеска се разбрахме да покараме
    малко с Ники, ма то така каръшката тръгна,че идея си нямате.
    Ще кажа само,че законът на Мърфи за всеобщатата гадория проработи и днес
    Та, разбрахме се да покараме до една мотокрос писта близо да реката , долу в равното , и после на където видим.
    Та... тръгваме ние и тъкмо сме стъпили на черно(яко кал, локви и прочие) и на Ники мотора загасна...
    Прегледа на мотора показа скъсан въздушен филтър (от тея ''спортните'') , осавихме мотора и с моя мотор тръгнахме да търсим въздушен филтър, намерихме , върнахме се при мотора , инсталирахме го и мотора пак няма палене... Забутахме мотора и запали някак и тъкмо слагам аз каската да потегляме и мотора пак изгасна...Пак бутане и пак запали трудно и пак изгасна...и така няколко пъти..
    В крайна сметка запали някак и тръгнахме към балкана над нашата махала...
    Всичко беше замръзнало , имаше ледени коловози навсякъде... беше много забавно. По принцип имам проблем с леда и ледените коловози, че много често ми изтървава предната гума, но открих , че ако караш прав, стиснал здраво мотора с коленете в ''атакуваща'' позиция, контрола над мотора и над предницата като цяло е в пъти по-добър !!
    Та ето и най-накрая малко снимки , не са много , но и нямах желание да снимам.

    Това е реката която преминава през нашата махала, казва се Луда Мара



    Ето от къде дойдохме и ние...



    И до къде стигнахме - това симпатично заслонче, по-нагоре не може, има водохващане и пътя е преграден...





    Мотора цялия е в кал, както и аз , но аз не се снимах



    Минахме и през едни много готино сгушени в снега малки вили и направихме по някоя снимка...





    Сигурно се питате защо казах,че закона на Мърфи проработи с пълна сила ?!?!? Еми докато карахме мотора на Ники постоянно правеше проблеми, не искаше да пали нито от манивела нито нищо. В момента, в който спряхме пред нас обаче за да дам нащата на Ники от раницата ми и да си ходим да се стоплим, мотора му проработи като часовник, пали от раз с манивела ,форсира си се, въобще всеедно нищо не се е случило, но ни провали плановете за хубаво каране . Е това е от мен
    Довиждане и до нови срещи, и Весело посрещане на новата година !!!
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Оффроуд около Петрич

      Весело посрещане на Новата Година и на теб ! Нова Година нов късмет !..........и нови мотори на всички ПОСЛУШНИ момчета !

      Коментар


      • От: Оффроуд около Петрич

        Ето,че неусетно и тази година си отиде... , година изпълнена с много приключения и много емоции.
        В последния ден от старата и отиваща си 2011 година,нямаше как да не направя едно последно каране,още по-малко,че си имаме и нова снежна покривка, която плаче за ''игра''.
        И тъка облякох се аз за последното си каране през 2011г и се запътих към балкана. Пътищата бях сковани от лед и сняг, коли бяха закъсали навсякъде изненадани от пресния сняг. Опита да ходя към балкана остана неуспешен поради многото натрупал сняг, затова повъртях малко по града. Хората ми се радваха като ,че ли виждаха Дядо Коледа .
        От там газ надолу към равните части на планината, където още не беше стъпвал никой и аз бях първият газил в пресния сняг..
        Ето и малко снимки...

        Тук вече съм се изкачил горе до пътя, преди това беше много готино, пухкав сняг криещ много изненади, но все пак ми беше много весело.



        Балкана и боровете бях приказно затрупани от сняг...



        Аз дойдох някъде там отдолу...



        Ето ме и мене в малко позинг...



        Снегът обаче беше много мокър и духаше вятър и след около час и половина се прибрах вкъщи на топло,доволен,че покарах в последния ден от отиващата си 2011 година. Последната снимка е от пред вкъщи...



        А сега искам да ви пожелая ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2012 година . Нека изпратим с добро старата година и да посрещнем новата 2012 година изпълнени с доброта с вяра и с надежда. Нека новата година ви донесе всичко онова , което сте си пожелали,пожелавам ви го от сърце.

        Весело посрещане на новата година приятели !!!

        Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 31-12-11, 14:00.
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Оффроуд около Петрич

          Весело и на теб Приятелю....



          п.п. Нещо не излизат снимките,ама ще дойдат сигурно е от снега, и при нас много вали .

          Поздрави!!!
          Не е важно какво караш, а как го караш !

          Коментар


          • От: Оффроуд около Петрич

            Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
            Весело и на теб Приятелю....



            п.п. Нещо не излизат снимките,ама ще дойдат сигурно е от снега, и при нас много вали .

            Поздрави!!!
            Благодаря ти

            п.п Сигурно нещо им е още студено затова не се показват.....
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Оффроуд около Петрич

              Весело посрещане на 2012г. По-успешна и добра да е и само безаварийни километри! Наздраве!

              Коментар


              • От: Оффроуд около Петрич

                Весело посрещане на новата година,живи и здрави и безаварийни излети през новата година!!!!

                Коментар


                • От: Оффроуд около Петрич

                  За много години на всички !!! Надявам се да сте прекарали една незабравима нова година

                  Понеже първото каране за 2012 година е на път да се случи, днес след като си свърших обичайните задължения ми остана малко време да сътворя и поредната простотия . Понеже нали все ме човърка от вътре да се опитвам да направя нещо ново, днес отново се изявих . Донесоха ми малко текстилна боя и понеже ме глождеше как мога да съсъпя някоя тениска грабнах четката и сътрових това чудо на чудесата , което може и да ползвам за работна тениска... хаха , а по-натам да си направя и една по-хубва и за навън аахахахахах . Като за първи опит стана това :



                  Не е, кой знае какво, даже е грозно хахаха , ма както се казва , грозно ,грозно ма си е мое . Дано ви хареса и на вас, а ако не ви хареса поне ще се посмеете малко
                  Последно редактирано от Chinela; 04-01-12, 08:29. Причина: Допълване
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Оффроуд около Петрич

                    За Много Години Приятелю !!! Тая да ни радваш още повече ! Много радости и на теб !

                    Коментар


                    • От: Оффроуд около Петрич

                      Първоначално публикуван от faraskape Преглед на мнение



                      Да ти кажа честно яка е много, кефи ме !
                      Последно редактирано от Chinela; 04-01-12, 08:31.
                      Не е важно какво караш, а как го караш !

                      Коментар


                      • От: Оффроуд около Петрич

                        Хах благодаря , трогнат съм хахаха , бе не е лошо поне докато си мия мотора или си човъркам нещо в гаража ще ми е кеф да си я нося, пък и за из гората става хахаха
                        Последно редактирано от Chinela; 04-01-12, 08:30.
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Оффроуд около Петрич

                          И аз не виждам снимки.
                          П.П. Ааа, появи се след публикацията на поста ми! Ама в по предишните постове още ги няма.
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • От: Оффроуд около Петрич

                            Тази снимка я копирах и я качих на форумния сървър
                            Но няма причина да не виждате и останалите, проблемите са във вашите телевизори.

                            Коментар


                            • От: Оффроуд около Петрич

                              Е да ама например от пост 127 преди съм ги гледал снимките, пък сега ги няма, та не ще да е от моя телевизор щото по него нищо не е променяно!
                              От цялата тема снимките са изчезнали!!! Само на първите две страници седят.
                              Последно редактирано от sl.daskalov; 04-01-12, 08:47.
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар


                              • От: Оффроуд около Петрич

                                Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                                Е да ама например от пост 127 преди съм ги гледал снимките, пък сега ги няма, та не ще да е от моя телевизор щото по него нищо не е променяно!
                                От цялата тема снимките са изчезнали!!!
                                Ще рапортувам нагоре, но аз сега прегледах темата, виждам всички снимки и нищо не е редактирано или пипано!!!
                                Много странно, дайте ми десетина минути да видя какво ще разбера, после ще почистим темата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X