Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Оффроуд около Петрич

    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
    Много, много, много добър репортаж. Браво!

    Благодаря много за положителната оценка. Много се радвам,че репортажите ви харесват. Това признание така да го нарека, ме стимулира да продължавам още по-усърдно. Благодаря още веднъж
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • #62
      От: Оффроуд около Петрич

      Май вече ти е време да смениш кончето и да си намериш дружина.

      Ще стане човек от теб браво.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #63
        От: Оффроуд около Петрич

        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
        Май вече ти е време да смениш кончето.
        И на мене много ми се иска да взема нещо друго,но за сега пустите му финикийски знаци не ми го позволяват. При първа възможност бих се ''обзавел'' с нещо друго, а до тогава ще си правя кефа с това не е лошо моторчето все пак

        Иначе благодаря много живи здрави само другото ще си дойде на местото. Колкото до дружината търся ма нещо удрям на камък.
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • #64
          От: Оффроуд около Петрич

          Лелелеле колеги ще си умра на мъка,направо ще се изям . Връх Тумба е било точно това :



          През цялото време е бил под носа ми, а не съм се усетил лелел ужас. Вр. Тумба е в дясно на снимката над сипея с камъните, а онзи връх за който имах съмнение,че е Тумба , всъщност се оказва някакъв връх който е в македонската част на пл. Беласица. Добре,че не можах да пробия нататък,че сигурно щях да си имам проблеми.
          Поздрави на всички и до нови срещи
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • #65
            От: Оффроуд около Петрич

            Здравейте, ще пусна 1-2 клипчета от теста на камерката. Интересното е, че там където карах явно има някакви смущения. То уж само тест щеше да е ма си заформих едно здраво изпитание. Тръгнах по кльона на границата като си мислех,че ще излезе долу на пътя. Е да ама не след преминаването през много перипети се оказа,че връщане назад няма. Другото лошо е, че там път няма. И като слязох в едно дере, стой та гледай. Не мога да изляза 1 час от там. Бях сам и вече обмислях варианта на кого да звъня да идва с въже да ме изкара от там. До това обаче не се стигна и след едночасова борба и многократни опити успях да се изкача. Не знам защо само клиповете като ги качвам в youtube , качеството на записа се влошава и не е действителното, за което се извинявам.

            Ако имате интерес хвърлете едно око тук: П.п съветвам ви да го пуснете на 720р, качеството е значително по-добро.



            Покрай кльона има доста смущения, на камерате се чува в долния клип за какво говоря, няма сигнал на телефона няма нищо защо ли (и преди някой да каже от камерата е, на карах и на други места далеч от кльона, но клипа не съм го качил още (това по-късно) и нямаше грам и помен от смущения и прочие )

            Ето и клипче от местото където закъс. Нямах сили да снимам изкачването с мотора, а и 1 час нямаше как да ми изкара батерията,понеже снимах от ... знам ли 2 часа...



            На клипа се опитвам да покажа за какво иде реч, но както знаете не може да се придобие пална представа. Изкачването е дълго към 100тина метра. Няма пътека право по нещо като улеи, изрован отдолу покрит с канапе от листа и клони под тях, а на самия улеи има и израсли дръвчета, малки. В горната му част пък трябва да се направи вираж на ляво и после венага изправяш в дясно, защото пътя е препречен от паднало дърво(не само самия дънер на дървото ами и клоните му). Като градуси не знам,колко е сигурно 40-50 градуса е наклона.

            Като цяло съм доволен от камерата , за тея пари повече няма какво и да се желае.Все още се мъча да уцеля правилния ъгъл на монтиране така,че да се вижда част от кормилото и пътя напред, ма май или не знам как или няма да стане номера с тази камера.

            Еми това е за сега, по-късно ще постна още едно клипче поздрави
            Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 29-07-11, 16:51.
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • #66
              От: Оффроуд около Петрич

              Добре си се вижда,избирай по-бързи трасета и ще е по-интересно.Ще ме накараш и аз да си купя,забавно е.
              Beta 450 RR-Factory
              0039 3206052599

              Коментар


              • #67
                От: Оффроуд около Петрич

                Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
                Добре си се вижда,избирай по-бързи трасета и ще е по-интересно.Ще ме накараш и аз да си купя,забавно е.
                Хехехехе браво радвам се. Еми при самото качване в youtube доста се губи качеството, много е усезаемо. Сега се боря с една програма и така ги качва да е максимално добро качеството в сайта. Иначе няма проблем другия път специално ще снимам по билото горе се кара доста бързо на места Поздрави !!!
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • #68
                  От: Оффроуд около Петрич

                  Камерката снима перфектно за парите си!
                  Със здраве да си я ползваш!
                  Yamaha WR 200

                  Коментар


                  • #69
                    От: Оффроуд около Петрич

                    Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
                    Камерката снима перфектно за парите си!
                    Със здраве да си я ползваш!
                    Благодаря много. И аз много се радвам на този факт !!!
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Оффроуд около Петрич

                      Ето едно клипче от днес. След като пооправих малко настройките на мотора, главно кормилото. Бях го бутнал твърде далече от мен, което не ми помагаше особено както се досещате. Сега нещата са на друго ниво, мотора ми стана много по удобен и лесен за каране,а и ръцете ми не се морят толкова много.
                      Ето и самото клипче от млако по-бърз трак,снимано е на 50херца за проба.

                      П.п Гледайте на 720р.

                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Оффроуд около Петрич

                        И така днес отново дойде време да ''поразтрия'' малко моторетка. Карането не беше много екстремно, но пък беше много приятно. Обиколихме хижите/заслоните в околността и се прибрахме.

                        Тръгнахме към 10 без нещо. Мотора е в бойна готовност както и аз вече напълно екипиран.





                        Ето как съм хванал и камерата за каската.





                        Нагоре из балкана беше много приятно. С ботуш се кара много ама много по-добре. Отначала ми беше малко странно, защото до сега не бях и обувал даже ботуши, но след няколко километра почнах да свиквам. И разликата е много голяма. Установих и че така нареченото Power slidе (поднасяне в завой с газ) с ботуши е в пъти по-лесно от колкото без. Много се изкефих направо

                        Така след известно време стигнахме първата хижа. Решихме да посетим хижите/заслоните в последователнот от най-горната/високата, към най-ниската. Ето я и първата - хижа Лопатар.







                        Ето ме и мене на фона на моторите и на хижата



                        Хижата е много приятна на прохладно , има и течаща вода както и много хубава беседка. Ето и малко снимки.





                        Има и много готини деренца за заигравка до самата хижа за мераклийте.



                        От там дойдохме ние.



                        На път сме към следващата хижа.





                        Навлизаме в много готина горичка. Проблема там е,че камерата.........на тъмно замазва клиповете(когато няма достатачно светлина )





                        Вече сме на хижа Божкиното.







                        Раздадохме една равна газчица и не след дълго се озовахме на граничен пост Папреница.





                        После поехме към вкъщи,последва миене на мотора и собственика му качване на снимките във форума и така. Това е от мен приятно и безаварийно.



                        П.п след малко ще кача 1-2 клипчета от разходката.
                        Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 07-08-11, 13:13.
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Оффроуд около Петрич

                          Едно клипче от изкачването.



                          А това е клипче с малка част от горичката.



                          Ето едно клипче от прибирането ми към вкъщи.

                          Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 07-08-11, 14:43.
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Оффроуд около Петрич

                            Хубав репортаж,хареса ми,тази хижа Лопатар е много яка и е във страхотна местност.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Оффроуд около Петрич

                              Благодаря много за положителната оценка !!!

                              Да, много е хубава хижата и местото е чудесно. Там се засякохме с двама души който явно се грижат за това хижата да е в прилично състояние..таа те бяха много разочаровани от това,че последните обитатели са оставили буквално кочина там. Техните думи бяха цитирам: "Нека ядат,нека спат няма проблеми никой няма да им се кара, ма защо не могат да си изчистят и да остават така както са го намерили не разирам, немарлива работа ейй. "

                              Коментарите мисля,че са излишни....
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • #75
                                От: Оффроуд около Петрич

                                Днеска решихме да покараме малко с колегата и....Е няма такъв каръшки ден просто . Някой явно много ни се е ''изкефил'' още на тръгване та стана една....
                                Снимки от карането няма защото много се нервирахме на деня, затова пък има 1-2 клипчета от камерката.
                                А какво всъщност стана?
                                Решихме да караме по нов маршрут по посока Халката. Всичко хубаво пътя вървеше добре, но постепенно започна да се стеснява, отвсякъде къпини и всякакви грозни храсти(нищо кой знае какво за сега), после пътя стана пътека решихме да продължим и баааааам....скали, няма минаване с мотор. Надолу дере - напред скали. Едва намерихме место къде да завъртим моторите и газ на обратно. Решихме да хванем една пътека и точно в началото и бамммм....падна ми веригата на мотора . Сутринта като излизах се чудех да взимам ли някакви инструменти със себе си...добре,че взех. Веригата се заклещи между задния пинион и рамката на мотора. Докато я оправя си откъртих доста голямо пърче кожа от пръста . На всичкото отгоре настройките на Y.P.V.S , който направих предния ден се оказаха напално неоправдани за ендуро каране, за скоростно каране и мотокрос става идеално, но за ендуро по пътеки, където се изисква мощност на ниските беше кошмар. Носих си ключ и регулирах клапата,така че да има повече мощ в ниските и нещата заспаха.

                                Ето и клипче с малко каране и момента в който ми пада веригата. Разбипках се,че колегата отпраши нагоре, добре че се усети и се върна :Р , последва бърз полеви ремонт (не се сетихме да направим някоя и друга снимка,ма много се бях ядосал за пръв път ми пада веригата.



                                Продължихме нагоре и след около 20-30 минунити каране на един завой бамммм.... пак ми падна веригата . Майка му каръшки ден . Докато колегата се върне вече бях оправил мотора и продължихме. Бях сложил нови батерии на камерката и за няма и 10 мин каране бамммммм бяха паднали, сигурно са били менте батериите.

                                Ето последното клипче,което успях да заснема преди да умрат батериите окончателно.



                                Продължихме нагоре, заобиколихме цялата планина, минахме през х.Конгур и се прибрахме за щастие благополучно.
                                Такъв карък не ме е удрял от както започнах да карам мотор за пръв път и скъсах жило на съединител и верига в рамките на 10 минути.
                                Дано няма повече такива случки много е неприятно. Поздрави на всички.
                                Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 14-08-11, 15:13.
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X