Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Първоначално публикуван от ДАКАТА Преглед на мнение
    Браво Жорка много си задобрял ,айде на 23 да участваш на БУРКАНА ще ти дойде добре едно такова състезание
    С удоволствие бих се пуснал Дака , но няма да мога да намеря превоз за мотора до състезанието... , за лятото обаче , ако трябва на ход ще дойда с мотора , но ще се кара , само живот и здраве !
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Браво Жорка тази пътека е много добра и Ямахата добре се представи,добър репортаж,съживи малко форумаПОЗДРАВИ

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Привет и от мен ..... След малко ще постна и последния си репортаж в темата Екстрийм Ендуро Петрич за близките 2-3 ,че може и повече месеца....

        Защо ?!?!? Ще разберете ако проследите репортажа малко по-късно !
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          От доста време не бях излизал да покарам, затова днес реших да направя една разходка.....

          Идеята ми бе , леко да раздвижа познатите пътеки и тук там някое деренце , ако си харесам.....

          Още от самото начало денят тръгна назад !!!

          Слязох в гаража да запаля мотора и с ужас видях ,че резервоара отново е протекъл....

          Залепих го и реших да потеглям...

          Началната снимка естествено пред гаража на Екстрийм Ендуро Петрич !!

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13044.JPG
Прегледи:1
Размер:556.9 КБ
ID:5464697

          Поех в посока най-близката гора....

          Първа спирка само за снимка .... Мястото е Войнишката пътека...

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13045.JPG
Прегледи:1
Размер:690.3 КБ
ID:5464700

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13046.JPG
Прегледи:1
Размер:605.1 КБ
ID:5464701

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13047.JPG
Прегледи:1
Размер:679.6 КБ
ID:5464702

          Бързо , бързо излязох от нея и се запътих към следващите места.

          Почивка на една малка полянка до пътя...

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13048.JPG
Прегледи:1
Размер:712.0 КБ
ID:5464703

          От там се запътих към следващата дестинация.... Тук при опит да обърна посоката паднах в дерето !!! Голямо дране и голямо бутане падна докато успея да изкарам мотора !! Това е втората кофти ситуация за днес !

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13050.JPG
Прегледи:1
Размер:655.2 КБ
ID:5464704

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13051.JPG
Прегледи:1
Размер:776.0 КБ
ID:5464705

          Тук вече нямаше нещо ,което да ми хареса за каране , затова реших да сменя терена....

          На път за там обаче се случи нещо крайно неприятно !!! Както си карах с равна газчица , нещо в двигателя изтропа ! Спрях на секундата , натиснах стартера за миг, но нямаше компресия !

          Обадих се на баща ми да дойде с колата и да ме изтегли до вкъщи !!! Така се прибрах до нас !



          Прибрах се на боксир удома, и веднага разглобих мотора !! Свалих цилиндъра , като се надявах да се размина само с ново бутало , Но уви

          Оказа се ,че едната зегерка на буталния болт е излязла и е задрала между буталото и цилиндъра !!!

          Последиците са плачевни !

          Буталото !

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13053.JPG
Прегледи:2
Размер:305.3 КБ
ID:5464707

          Цилиндъра !!!

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13054.JPG
Прегледи:2
Размер:273.1 КБ
ID:5464708

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13055.JPG
Прегледи:2
Размер:287.8 КБ
ID:5464709

          Следите са дълбоки !! А по-ужасното е ,че и биелата има луфт !!

          Тааа с това май приключва сезона за мен ! Ще разпитам насам натам , за какви пари иде рече за ремонта , и ако ме устройва ще го правя, ако ли не ще събирам пари за нов.... но кога ще се завърна .... не се знае
          А на излизане от гаража се счупи и бравата на гаражната врата.... въобщеее един много-много кофти ден за мен !!

          П.п Ще пиша в темата за технически дискусии за да не спамим темата !

          Поздрави на всички !
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Имам и някакви клипчета от пътеките , но нямам настроение да ги пускам сега.... може би тея дни ще ги пусна...

            И за да не завършва всичко толкова тъжно.... едно колажче на Екстрийм Ендуро Петрич !

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Extreme Enduro Petrich.jpg
Прегледи:1
Размер:241.2 КБ
ID:5464717
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Ех лоша работа наистина!

              Дано да се измъкнеш от ситуацията успешно и "безболезнено" колкото е възможно.
              Не е важно какво караш, а как го караш !

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Жорка, с цялото ми уважение към теб, мисля че чашата преля и е крайно време да захвърлиш тоя мотор То не са резервоари, то не са звезди и какво ли още не Кофти е, че нямаш възможност да вземеш друг 4Т мотор, наблягам на 4Т и затова ще имаш пауза, но запомни че останеш ли с този мотор ядовете ти ще продължават и ще се увеличават Затова пътя е един.... и когато го извървиш, ще останеш много доволен. Казвам го от личен опит и зная, какво е да имаш мотор като твоя и какво е нещо по-ново и по-добро Опитай се да не се ядосваш много, като в знак на съпричастност ще ти кажа, че и аз вчера претърпях лека авария на откриването на мото сезона и снощи ме беше много, ама много яд Днес обаче погледнах от другата страна на нещата и намерих решение на проблема
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                  Ех лоша работа наистина!

                  Дано да се измъкнеш от ситуацията успешно и "безболезнено" колкото е възможно.
                  Много е лоша работата ..... направо не знам как ше я оправям тая бъркотия....

                  Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                  Жорка, с цялото ми уважение към теб, мисля, че чашата преля и е крайно време да захвърлиш тоя мотор То не са резервоари, то не са звезди и какво ли още не Кофти е, че нямаш възможност да вземеш друг 4Т мотор, наблягам на 4Т и затова ще имаш пауза, но запомни че останеш ли с този мотор ядовете ти ще продължават и ще се увеличават Затова пътя е един.... и когато го извървиш, ще останеш много доволен. Казвам го от личен опит и зная, какво е да имаш мотор като твоя и какво е нещо по-ново и по-добро Опитай се да не се ядосваш много, като в знак на съпричастност ще ти кажа, че и аз вчера претърпях лека авария на откриването на мото сезона и снощи ме беше много, ама много яд Днес обаче погледнах от другата страна на нещата и намерих решение на проблема
                  Няма проблем ! То ми е пределно ясна тая работа , ма като все няма пари , нямам как... в това е проблема !
                  Няма какво да се ядосвам, ядосвах се като се счупи насред пътя, после вече ми мина , каквото станало - станало !
                  Няма нещо , което да не се прави, лошото е ,че ме хваща в момент , в който съм безработен и няма от никъде пукнат лев, а и работа не мога да намеря

                  Като се замисля ..... май си му и беше време.... При мен е от 2007год. мисля... От тогава съм сменял само бутало/а и звездата , други кахъри не съм имал!

                  Ще го умувам ... ще разпитам насам-натам да видим за какви цени става въпрос , ако ми хване око ще го правя, ако ли не чука и на скрап и ще се мъча да събирам пари за нов ! И аз искам Нов и аз се усещам ,че имам нужда от по-добра машина, но...

                  Бааа много дълъг пост стана... ще видим какво ще е .........
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Да не вземете случайно да ми забравите физиономията..... леееко да напомня за себе си

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_3747.jpg
Прегледи:1
Размер:117.9 КБ
ID:5470025
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Може ли да те попитам малко извън темата, видях че си правил повдигачи на кормилото, може ли да споделиш от какъв материал ги направи и доволен ли си от тях ?

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Първоначално публикуван от shack Преглед на мнение
                        Може ли да те попитам малко извън темата, видях че си правил повдигачи на кормилото, може ли да споделиш от какъв материал ги направи и доволен ли си от тях ?
                        Повдигачите са стоманени! Правих ги на стругар , по спомен ми излязоха към 10 лева ОБЩО !
                        Доволен съм , нямам никакви проблеми с тях, хем доста съм падал - не са мръднали !

                        П.п Не е лошо да си поразчистиш малко пощата, че не мога да ти пратя ЛС , а и не само аз де Поздрави !
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Ей Жоре, аз се чудех къде са ти сегментите на моторетката, а ти на палците си ги сложил Снимката ти е страхотна и фона също
                          SUZUKI DRZ SuperMoto

                          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                            Ей Жоре, аз се чудех къде са ти сегментите на моторетката, а ти на палците си ги сложил Снимката ти е страхотна и фона също
                            хахахах Добър сииииии , добър си !!

                            По следите на цилиндър съм , де късмет и него да го ''закача'' на палците

                            П.п Мерсаж !!
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Почистих е, всъщност имах само 1 съобщение не ми позволява да запазвам повече...

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Да видим какво ще се роди..... Добрите новини са ,че отвътре двигателчето е светулка , като ново е !! Само трябва някак да измъкна коляновия вал за да го закарам да се смени биелата... Имам идея да му сложа и кик стартер .... Утре ще ходя за цилиндър да видим какво ще стане....
                                Факт е обаче , че мотора е вече в щайга , буквално !!

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130425_151317.jpg
Прегледи:3
Размер:132.6 КБ
ID:5475027
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X