Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
    Значи две е повече от едно,като една позабравена реклама.А тия двамата а и тоя третия,откъде там тоя скутер го намерихте?
    Ххахаха Е пък не знам , случайна среща...... , но тоя пич със скутера е или много голям ентусиаст или много си мрази скутера ,че да го вре където не му е местото хахах..... А като се замисля може много ентусиазирано да си мрази скутера
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Аз преди две три седмици ходих до хижа Беласица. Не се качвах по черно защото гумите са ми като за супермото Но догодина здраве и живот ще се чуем. Поздрави

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Аз като си спомня на какви места съм виждал скутери,явно просто има хора на които не им пука кой за къде какви мотори е предназначил!Карат си кой с каквото има и така!
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Първоначално публикуван от raico Преглед на мнение
          Аз преди две три седмици ходих до хижа Беласица. Не се качвах по черно защото гумите са ми като за супермото Но догодина здраве и живот ще се чуем. Поздрави
          Аааа еми ако ходиш пак , звънни да пием по кафе , да се запознаем на живо . Без значение дали по черно или по пътя ще се качим /само да не е през седмицата/. Иначе когато искаш може да звъннеш, аз също се надявам вече с новия сезон да имам нова машина , ма за сега удрям на камък . 2-3 мотора гледах и нищо не се получи. Ще събирам по-сериозни пари и ще търся покрай нова година да видя дали ще ме огрее !


          Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
          Аз като си спомня на какви места съм виждал скутери,явно просто има хора на които не им пука кой за къде какви мотори е предназначил!Карат си кой с каквото има и така!
          Ами то по принцип , да ама съм почти сигурен ,че това момче втори път няма да кара скутера по черно ! Като знам какви коловози и какви и колко камъни има по тоя път....
          Иначе и аз ''проходих'' в ендурото със скутер , но поне моя е с 16" гуми и е по-висок и по-лек хахахах....

          Сега съм дал седалката на моя мотор за малка корекция .... Лошото е, че събота и неделя съм ангажиран и няма да мога да изляза да я пробрам и да покарам.... Следващата седмица живот и здраве , ако и времето позволи , разбира се , ще направя или някой преход или ще направя едно същинско хард ендуро, вече имам и идея за маршрут.

          П.п Да добавя нещо и за клапата. В до този момент ми е известно следното:

          При едното положение на клапата / независимо как ще са регулирани жилата, явно/ мотора отваря добре във високите и дърпа доста прилично, но в ниски го няма никакъв!!

          При другото положение , мотора има ниски , но във високите куца /пак без значение как ще регулирам жилата, дали завити ,отвити и т.н./ , не съм го пробвал обаче като скорост как ще в това положение , понеже бензина и времето свършиха.

          Хубавото , е че мога да променям положението с развиването на точно 2 болта, за 2 мин. работа , в зависимост от типа каране , който ще се практикува.

          По-лошото обаче , е че при един смесен тип каране трябва да се жертва едното за сметка на другото , поради невъзможността за спиране и регулиране през 5 мин. /ехх да имаше някакво вълшебно копче дето да ми мени режимите.... / мечти , мечтиии
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Знаеш ли така колко изобретения са се появили,докато някой си е мечтал за нещо!
            Иво (таксито) Андреев
            0988 91 80 50
            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Първоначално публикуван от stanimir lazarov Преглед на мнение
              Браво Жоре супер каране сте си направили Беласица е много красива планина като си взема мотор едно от първите ми карания ще бъде там да се видим и да я прекосим цялата до тумба а може и кафе да пием някъде ще поканим и Васко
              А пък аз като си купя скутер, първо там ще го пробвам
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                А пък аз като си купя скутер, първо там ще го пробвам
                Хаххаха ДОообре , свирни само да може да те разведа , пък и да снимам от първа ръка !!
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Ей това като стане за каране,ще дода да го поразходя точно там.Ама ще требе за нещо по софт да помислиш!
                  Щото си е големшко!

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cadgiva.jpg
Прегледи:3
Размер:165.8 КБ
ID:5527856
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Заповядай , черни пътища из Беласица има и стигат до почти всяка точка ! Няма да имаш проблем !!
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Ама нема сам,ти ще водиш.Ще дам сигнал като стане време!
                      Иво (таксито) Андреев
                      0988 91 80 50
                      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                        Ама нема сам,ти ще водиш.Ще дам сигнал като стане време!
                        Е, няма сам разбира се !!! Аз ще съм в бойна готовност /стига да не е през седмицата/, само дай сигнал !!
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Жоро как е пътя към връх Тумба? Може ли да се качи с "по-софт ендуро" - доминатор? Вече имам един неуспешен опит. Бях сам имаше мъгла и ме хвана шубе

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Първоначално публикуван от raico Преглед на мнение
                            Жоро как е пътя към връх Тумба? Може ли да се качи с "по-софт ендуро" - доминатор? Вече имам един неуспешен опит. Бях сам имаше мъгла и ме хвана шубе
                            Амиии до Тумба си е каране по билния път , кара се без проблем. Вече преди самия връх има малкопо-тегави участъци , но си мисля ,че и с доминатора щя се качиш, особено като има жокер - помощ от приятел . В мъгла е гадно, аз съм ходил на Радомир и на Конгур в мъгла и си е кофти. Имаш чувството ,че си сам самичък някъде на края на света !!

                            П.п То и без това към вр.Тумба /говорая за да стигнеш в подножието и да изкачиш самия връх/ пътя е доста объркващ, камо ли в мъгла ! Но не се притеснявай , ако имаш желание и времето позволи /няма сняг/ , само драсни и ще се придвижим до там !
                            От нашата улица в Петрич / където живея/ през вр.Конгур, подминава се вр.Радомир по билния път и се продължава по него до вр.Тумба И ОБРАТНО са към 160-180 км !!! Това да си го имаш впредвид хах
                            Аз в спокойно темпо горя 1 резервоар за отиване и връщане около 11-13 литра !
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Защо не мога да направя клиповете от гейбука да се виждат във форума ?
                              Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 27-10-13, 17:00.
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Нещо последно време и на мен не ми се отдава много много да карам, затова днес врътнах едно малко кръгче до едно екстремче , което последно не можах да кача.

                                Миналата седмица пък си почистих YPVS клапата на мотора , почистих ауспуха, свалих един зъб надолу от предната зъбчатка ,а днес си залепих предната гума , която спуках някак на закриването на мото сезона, и си монтирах новата задна външна гума Мишелин AC10 ! Естествено нямаше как да не мина без малък тест... Малък , защото времето напредна и не остана много за каране.. Другата седмица повече...
                                Ще кажа само ,че след тея малки интервенции мотора се промени към по-добро, дори и звукът му стана по-добър !

                                Така започна днешния ден... Мотора без таркалеци хахах

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1459221_10202392685919116_1658315870_n copy.jpg
Прегледи:1
Размер:293.8 КБ
ID:5533658

                                Залепих спуканата гума , сложих задната и мотора си придоби вида , който трябва да има хаха

                                Друго си е с нова гума...

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1394109_10202392686519131_2109859524_n copy.JPG
Прегледи:1
Размер:309.6 КБ
ID:5533659

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1450338_10202392685199098_1611514404_n copy.JPG
Прегледи:1
Размер:319.2 КБ
ID:5533660

                                Излязох на тест , който се състоя на няколко километра над нас.. Теста включваше един много стръмен екстрем, последван от други не по-малко стръмни , но значително по-къси такива!

                                Както казах по-горе... Друго си е новата гума ! Мотора направо се изстрелва нагоре по екстрема. Миналия път стигнах малко по-надолу от средата, а сега направо прелетях... е от втория път де , но за това след малко !!

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10477.jpg
Прегледи:1
Размер:352.6 КБ
ID:5533661

                                Ето и една снимка да не ми забравите мутрата .... ,че последно време се позагубих.....

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10482 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:139.0 КБ
ID:5533662

                                И така сега малко за екстрема. Той е отразяван в предишни репортажи... Последно ходихме с Митко , но не можахме да го превземем.
                                По принцип екстрема е найстина голям , има 2 отвратителни коловоза, цялия е в камъни, а сега е и покрит с листа. При първия ми опит на метри преди върха при опит да сваля от 2ра на 1ва, без да искам чукнах неутрална и естествено се катурнах на земята хахах

                                За мой късмет , при втория опит се качих и продължих нагоре... Полягането е към средата на клипа някъде...



                                Има още едно клипче от прибирането , на което съм заснел спусканията през екстремите... , но клипа още не се е качил , ще го пусна по-късно...

                                За сега толкова , малко е , но от сърце
                                Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 03-11-13, 18:05.
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X