Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Първоначално публикуван от ДАКАТА Преглед на мнение
    Браво Жорка ,все по добри разходки и все по добър ставаш,това с пуната газ много увлича , но и много не известни крие ,даже и по познати места . Хубава природа има по вашият край
    Благодаря ти Дака !! Радвам се ,че и ти се включи в темата и репортажа ти е харесал ! За бързото каране си прав , амаа кво да се прави , нямам извинение, мерака е по-силен и от тока !
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Супер Браво!!


      Поздрави за снимките супер са,от отдавна не бях ходил на Роженския манастир нооо - днес отново бях там благодарение на теб .
      Не е важно какво караш, а как го караш !

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Жоре браво добре си покарал.Завиждам ти при тебе си е направо пролет а при нас има половин метър сняг.Другия път като ходиш до Роженския манастир мини по пряката пътека за Мелник,много ще се изкефиш.Поздрави.


        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB060996.jpg
Прегледи:2
Размер:170.6 КБ
ID:5452817


        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PB061042.jpg
Прегледи:2
Размер:192.8 КБ
ID:5452818

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
          Супер Браво!!

          Поздрави за снимките супер са,от отдавна не бях ходил на Роженския манастир нооо - днес отново бях там благодарение на теб .
          Благодаря ти Ванка , радвам се ,че снимките са ти харесали.... Радвам се ,че съм те върнал на место , на което не си бил отдавна. Много е красиво и спокойно на Роженски манастир, но ако имаш път надолу непременно мини и през Златолист - уникални места !! Поздрави !
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
            Жоре браво добре си покарал.Завиждам ти при тебе си е направо пролет а при нас има половин метър сняг.Другия път като ходиш до Роженския манастир мини по пряката пътека за Мелник,много ще се изкефиш.Поздрави.
            Ако ми обясниш от къде и как да стигна до нея , с кеф бих я пробвал !! Но не и сега на тая влага ,че глината е буквално като лед 1 към 1 !

            П.п Венци , аз не минах през Мелник , Мелник ми остана встрани... , ще се опитам да начартая трак на ''гуглето'' , но не знам до колко ще се види
            Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 09-02-13, 22:32.
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Това е приблизителния трак в ЕДНАТА посока ! По гоогле излиза 50.1км !! Връщането бе почти същото с малко изменение заради бензина..

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име.jpg
Прегледи:1
Размер:157.6 КБ
ID:5452833
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Първоначално публикуван от ДАКАТА Преглед на мнение
                Браво Жорка ,все по добри разходки и все по добър ставаш,това с пуната газ много увлича , но и много не известни крие ,даже и по познати места . Хубава природа има по вашият край
                Баш така е!

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  За тези , на които им са безинтересни клиповете заради липсата на музикален фон , реших да направя това сборно видео !

                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    При мен нещо последно време карането остана на заден план, нооо затова пък , ако слушате , ще ви покажа каква благинка си направих !

                    П.п За доста от вас сигурно няма да е нещо ново, но си заслужава да се види, и ако има мераклий да си го направят

                    Поздрави и до по-късно !
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Ето го и клипчето, ако някой има въпроси... да пише

                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Един въпрос колега, тъй като не съм много запознат с навигациите ще попитам, сега като я използваш в гората нова карта ли се инсталира или си остава така. И примерно има ли начин да си направиш трак на компютъра предварително, след това да го качиш на навигацията и да караш по него.
                        Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Първоначално публикуван от pavlofff Преглед на мнение
                          Един въпрос колега, тъй като не съм много запознат с навигациите ще попитам, сега като я използваш в гората нова карта ли се инсталира или си остава така. И примерно има ли начин да си направиш трак на компютъра предварително, след това да го качиш на навигацията и да караш по него.
                          Ами имам си инталирани карти на Европа, оффроуд картата на Събин и карта на Гърция. От менюто си избирам коя искам и газ
                          За трака , МОЖЕ по принцип, обаче моята навигация е от по-сторото поколение и след качване на трак от компютъра - не го показва на картата...
                          По-нататък ако мога да сменя навигацията , ще взема такава , на която да се вижда трака..
                          Моят гпс е Нуви 250W ! Колкото до самите маршрути... ако имаш идея къде ще караш , може да си направиш маршрута с междинни точки, и така ще караш по предварително зададен маршрут. Лошото на тоя начин е , че е бавен за прилагане и ако спреш навигацията , целия ти труд отива на кино..

                          П.п да ти кажа с тая навигация бях на предното каране /сраница по-назад/ , вярно губих се няколко пъти , ноо то е защото не съм свикнал да следвам навигацията ! Иначе си гледаш пътя и дирекция към него
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Как реши проблема с водата?

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Честита нова придобивка Жорка и да ни радваш с нови траковеПоздрави

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Първоначално публикуван от rosen_vg Преглед на мнение
                                Как реши проблема с водата?
                                Амии за сега не съм го решил... в смисъл има едно решение , но е много примитивно...
                                Взима се джобче с цип и се слага гпс-а в него, няма вода , няма кал , няма нищо....

                                П.п Карал съм с тоя гпс в лек дъжд /много лек , но все пак дъжд/ , карал съм през локви ... и не съм имал проблем с навигацията.....
                                На първо време ще ползвам джобчето. То е прозрачно и не пречи / за мокро време става въпрос/ , може да се измисли нещо от плексиглас , но кутийката става много обемна , което мен лично ме дразни..
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X