Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Добро каране ЖоркаДруго си е като има повече хораЗа напред дано да е пак такаА твоята въшка добре се движиПоздрави

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
      А твоята въшка добре се движи
      Може би пък не е чак такава въшка..
      Симеон Симеонов - 0878666200
      Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
      Suzuki - A way of life

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Абе, когато човек започне да си нарича мотора въшка, тогава нещата намирисват само на едно нещо .................
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          абе да ви кажа честно като гледам на най-първия клип как не може да стигне другия пред него направо си е въшка , ами не мога да разбера кво само се помотва та не копува нещо по сериозно

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Ами, ако един читав мотор струва 4-5 хил. лв., то е ясно какво се помотва. Също така е ясно и че по-мощен мотор ще има, но все пак се поставете на мястото на колегата. Колко от вас на 20 и нещо години са имали мотор за 5 хил. примерно.
            Много хубаво, че този път е било каране с компания, темата се радва на интерес, дано и някой друг да посети Петрич и Беласица и да има повече и по-интересни клипчета и приключения.

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Първо да се извиня на момчето, че така ненадейно го изоставихме (групата), със спукана гума!!!,
              Да му благодаря за посрещането и страхотната пътека, по която се спуснахме от хижа Конгур до град Петрич. Трасето е супер и за колоездачите, които практикуват спускане - има възможност да се качите до началото с кола и от там да долу ......
              Според моите разбирания за ендуро, местността е страхотна за практикуването му. Ние минахме по билото на планината по тъмно и гледката към Българската част бе неописуема, за съжаление не знам да снимам в тъмно без светкавица, за да хвана очарованието на нощта и многото светлини в ниското. Георги познава много добре района и има какво да покаже на мераклиите

              п.с. Надявам се в някакъв момент да пусна снимки в темата (Благоевград) от нашия маршрут, в една част от него главно действащо лице бе Георги!

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                Добро каране ЖоркаДруго си е като има повече хораЗа напред дано да е пак такаА твоята въшка добре се движиПоздрави
                Благодаря , Боре !! Като са повече хора изживяването е направо страхотно. А момчетата са супер точни и нямахме проблеми, нито с пътеките , нито с нищо.

                Въшката добре се представи и аз не го очаквах, тея пътеки (тези дето минахме със Станимир с ЦРФ-а) , до сега не съм ги минавал толкова бързо - НИКОГА !!!

                Само на въшката трябва да й измайсторя още едно радиаторче за водното охлаждане,че в толкова високо темпо и идва малко нанагорно.

                Направихме и атракция в града, от където и да минехме всички се обръщаха след нас ! Въобще страхотно изживяване , което няма да забравя ! Благодаря и на момчетата от Благоевград , за което !!
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Първоначално публикуван от Симеон Симеонов - / Монти / Преглед на мнение
                  Може би пък не е чак такава въшка..
                  Хахахах абе въшка си е , ма явно е с характер
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                    Абе, когато човек започне да си нарича мотора въшка, тогава нещата намирисват само на едно нещо .................
                    Хахахха Те нещата миришат на такова отдавна ,маа заради тъпите финикийци , още не мога да се сдобия нещо по-голямо от въшка
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Първоначално публикуван от sirene Преглед на мнение
                      абе да ви кажа честно като гледам на най-първия клип как не може да стигне другия пред него направо си е въшка , ами не мога да разбера кво само се помотва та не копува нещо по сериозно
                      Малине тука не си прав. Първо няма връзка за сравнение с моторите ЦРФ 450 и ТДР 125 ... Къде е общото. Другото , което е колегите карат много. Не се затрудниха с нито едно место, през което преминахме ,а това е много важен фактор. Освен това смятам знаеш с каква мощ разполага ЦРФ-а и то още от ниските. Колегата кара на втора и потегля на 2ра дори и от спряло положение и като навие масура изчезва, докато аз зад него постоянно редувам 1-2 , 1-2. Колкото до местото където ми дръпна, явно не си гледам много внимателно. През целия клип караме един зад друг , просто на едно от местата уцелих прага в пътеката , което ме дисбалансира и се наложи да поправя линията на минаване (даже спрях за секунда), тааа затова ми избяга напред , но бързо до догоних.

                      Колкото за нещо ново - и аз искам , но няма кой да ми даде пари. Искаш ли да знаеш точно причината. Майка ми се разболя много лошо, 3-4 месеца обикаляме по болници в Петрич , Сандански и София. Накрая се оказа , че е имала РАК на белия дроб и снощи не издържа и почина (мир на душата й) , таа в тая връзка , пари за мотори няма .... то без малко да се наложи да си продам и моя (добре ,че се оправихме) , не да купувам друг . Поздарави!
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                        Ами, ако един читав мотор струва 4-5 хил. лв., то е ясно какво се помотва.
                        Също така е ясно и че по-мощен мотор ще има, но все пак се поставете на мястото на колегата. Колко от вас на 20 и нещо години са имали мотор за 5 хил. примерно.
                        Много хубаво, че този път е било каране с компания, темата се радва на интерес, дано и някой друг да посети Петрич и Беласица и да има повече и по-интересни клипчета и приключения.

                        Благодаря ,ти за разбирането и подкрепата , колега. Думите ти са много верни и точни!! Радвам се ,че към темата има интерес, но за съжаленое , ще се наложи да поспра да пиша за около месец (с материалите) , понеже заради по-горното написало (в предния пост за майка ми(Бог да я прости)) в извлик на нерви след като почина ударих стената на болницата един бокс с всичка сила и сега съм със счупени кокалчета на малкия и безименния пръс и счупена кост на китката под малккя пръст.... ... Та карането малко ще почака ... . Ще се радвам на вашите карания и снимков и видео материал по темите
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Първоначално публикуван от vwwr Преглед на мнение
                          Първо да се извиня на момчето, че така ненадейно го изоставихме (групата), със спукана гума!!!,
                          Да му благодаря за посрещането и страхотната пътека, по която се спуснахме от хижа Конгур до град Петрич. Трасето е супер и за колоездачите, които практикуват спускане - има възможност да се качите до началото с кола и от там да долу ......
                          Според моите разбирания за ендуро, местността е страхотна за практикуването му. Ние минахме по билото на планината по тъмно и гледката към Българската част бе неописуема, за съжаление не знам да снимам в тъмно без светкавица, за да хвана очарованието на нощта и многото светлини в ниското. Георги познава много добре района и има какво да покаже на мераклиите

                          п.с. Надявам се в някакъв момент да пусна снимки в темата (Благоевград) от нашия маршрут, в една част от него главно действащо лице бе Георги!
                          Не сте ме изоставили колеги , просто аз нямаше как да продължа напред. В създалата се ситуация нямаше как да ремонтираме в полеви условия , още по-малко , че ако бяхме почнали да го правим , плана за деня ви отиваше на кино и то заради мен, а това няма как да стане ! Гумата е китайска и е с твърд страничен борд и нямашх особени проблеми с прибирането Радвам се, че всичко ви е харесало и сте останали доволни

                          Много се радвам , че трака ви е харесал , с удоволствиe , ще ви разведа и по други места и по-екстремни пътеки , след като оздравея !

                          Ще чакам с нетърпение репортажа в темата ви с описание на целия репортаж с маршрута , който сте направили ! ПОздрави на цялата група и до нови срещи Приятели
                          Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 24-10-12, 08:30.
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            георги съжалямам за майка ти и бог да я прости
                            знам какво е да загубиш родител защото съм го преживял
                            2003 почина майка
                            2006 татко
                            мнение на LightOfJah
                            Ами, ако един читав мотор струва 4-5 хил. лв., то е ясно какво се помотва.
                            относно обаче това мнение на колегата това не е вярно
                            виж аз какво купих преди 2 седмици за 2500 лв внос от япония дори

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                и мотора си и много читав
                                вече изгорих на трасето с него 30 литра бензин и работи перфектно

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X