Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
    Честита нова придобивка Жорка и да ни радваш с нови траковеПоздрави
    Мерси Боре , ама не е нов , нещо пича ме мота, мота и след като му казах ,че ако не работи навигацията ще я върна, взема ,та си призна ,че забивала и се отказах от нея...

    Тая си ми е автомобилната навигация... прежалих я за сега... , да видим до кога ще е ...
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      В ибей продават кожени калъфи точно за тази цел.Подобен си направих.Може да ти е от полза.

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Честита Баба Марта на всички ендуристи !! Много здраве и късмет !!! Поздрави от Петрич ....

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1330527500_baba_marta15.jpg
Прегледи:1
Размер:165.9 КБ
ID:5457565
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Честит 3ти Март на всички Българи !!! Това е денят, който много поколения са очаквали напразно през живота си стотици години. Денят, в който родината ни е почувствата свободата. Свобода така изстрадана от герои, като Левски, Ботев, Каравелов и много други знайни и незнайни борци за свобода.На то...зи ден трябва да си стиснем ръцете и да се поздравим един друг с това, че сме потомци на славни прадеди. На този ден трябва да забравим омразата помежду си, разделението, което управниците в своя изгода насаждат. Да забравим различията, така както го правим, когато националния отбор по футбол бие зад граница. Трябва да се научим да се гордеем с това, че сме българи, а не да се срамуваме. И да продължаваме да славим името на нацията с труд, честност, ценностна система и доброта.Честит празник, Българи!

          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Ей.....какво нещо е живота .... миналата година форума цъфтеше от ''живот'' , теми, честитки едно друго ... пък сега....

            Както и да е , днес на връх Националния празник на България - 03.03 , реших да спретна едно наистина екстремно каране !
            Плана бе да ида да покоря една много гадна пътека , всъщност единствената пътека , която не съм изкачвал по пътя за х. Беласица !
            Пробвал съм я и преди , но без резултат....

            И така, обичайното място за потегляне е пред нас, както обикновенно желаещи няма, затова потеглям сам...

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12993.JPG
Прегледи:1
Размер:463.4 КБ
ID:5458162

            Понеже идеята ми бе минимално да се кара по асфалт, тръгнах в посока най-близката гора. Там се намира една много готина пътека за каране ! Също е доста трудничка , особено ако е мокро, но е страхотна като за начало и за загрявка. Снимки от нея няма, пожене съм я отразявал.....
            От там има само клипче...



            Изкачих пътеката за норматив време и без сериозни проблеми и се запътих към заветната цел - единствената непокорена пътека от мен !
            Не знам хората как са я кръстили тая пътека , ма си е направо един голям Х*Й !

            Началото на пътеката... Каманак и корени за всички от сърце , а на места, и то на кофти места , тясно като в кучи г*з...

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12994.JPG
Прегледи:1
Размер:643.1 КБ
ID:5458179

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12995.JPG
Прегледи:1
Размер:647.3 КБ
ID:5458180

            Мотора естествено е горе и ме чака , голямо подмятане падна...

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12996.JPG
Прегледи:1
Размер:623.7 КБ
ID:5458181

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12997.JPG
Прегледи:1
Размер:654.3 КБ
ID:5458183

            А напред терена тепърва започва да става сериозен...

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12998.JPG
Прегледи:1
Размер:670.9 КБ
ID:5458193

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12999.JPG
Прегледи:1
Размер:659.1 КБ
ID:5458196

            То пък да е екстремно ,да е екстремно...колко да е екстремно !?!?! Видяхте ли каде чака мотора

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13000.jpg
Прегледи:1
Размер:168.5 КБ
ID:5458197

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13001.JPG
Прегледи:1
Размер:652.8 КБ
ID:5458198

            Напред предстой една трикова S-ка . Не заради друго , ами защото е тясно, караш върху скали , а и трябва да пазиш страничните капаци на двигателя от скалите...

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13002.JPG
Прегледи:1
Размер:683.6 КБ
ID:5458205

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13003.JPG
Прегледи:1
Размер:671.0 КБ
ID:5458206

            Тук е едно от местата за почивка... Спираш , почиваш 2-3 минути и пак газ , че след 10тина метра пак скачаш в дълбокото...

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13004.JPG
Прегледи:1
Размер:692.2 КБ
ID:5458208

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13005.JPG
Прегледи:1
Размер:706.2 КБ
ID:5458209

            Айде да се покажа и аз в 1-2 кадъра

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13006.JPG
Прегледи:1
Размер:671.8 КБ
ID:5458210

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13007.JPG
Прегледи:1
Размер:674.1 КБ
ID:5458211

            И продължаваме напред... естествено пак камъни, пак завой и какво ли още не...

            Прага на тази част от пътеката е с височина до коляното и малко... като се вземе предвид и това, че е на завой... приказка..

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13008.JPG
Прегледи:1
Размер:646.4 КБ
ID:5458212

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13009.JPG
Прегледи:1
Размер:598.1 КБ
ID:5458213

            Напред вместо да ставаше по-леко... нещата загрубяваха... Очакваше ме изкачване с корени и скали - стъпаловидно разположени... Голяма борба падна, без малко да преобърна мотора, веригата ми падна, не знам колко опита правих докато се изкача...

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13010.JPG
Прегледи:1
Размер:713.5 КБ
ID:5458218

            Жалко ,че не си личи нито наклон , нито нищо... Ей там на корена до дървото се разигра екшъна..

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13012.JPG
Прегледи:1
Размер:696.8 КБ
ID:5458219

            Напред терена преминава към лунен...

            Именно преди този участък ,взех та се замислих... ''Ехххх какво нещо е това ендурото, за пореден път се убеждавам ,че с ГАЗ всичко се оправя, важно е мотора да има инерция или както братята хАмериканци казват -momentum , и мотора се подчинява изцяло , независимо от терана..., а най-важното е ,че буквално прелита над препядствията. И друг път съм си го мислел това , и съм го гледал, но много рядко съм го прилагал, днес обаче го приложих и съм очарован ! Щом АЗ с моя мотор / който не е въобще лек / , преминах по това трасе ... сами си правете изводите...

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13013.JPG
Прегледи:1
Размер:617.4 КБ
ID:5458223

            Продължаваме напред. Малко след това стигнах до една скаличка , пак праг. Качих преднага гума , но задната нещо не щеше да мине.. Тясно и кофти место. Веригата и вилката опират в скалата и буквално ''увисват'' във въздуха и няма мърдане. Наложисе да подложа 1-2 камъка отдолу за да мога да премина.
            Доста хора срещнат по пътя /понеже е неделя и хората са в гората на разходки/ , та много се учудваха , къде съм се забил , но и много ми се радваха и с интерес ме разпитваха за хобито ми, а именно ЕНДУРОТО !!!

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13014.JPG
Прегледи:1
Размер:640.9 КБ
ID:5458246

            Вече бях към края на пътеката ,оставаше ми само този участък, който нямаше как да премина, защото е много тесен. Широчината е една педя и половина , при това на височина до коляното. Нямаше как да вмъкна мотора там... , затова пък намерих начин да заобиколя...

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13015.JPG
Прегледи:1
Размер:641.1 КБ
ID:5458247

            И Финитооооооооооооооооооооо , малко след това пътеката свърши ,лошото бе , че трябваше да хвана веднага следващата за да мога да стигна до местото за почивка , а в ръцете вече нямах грам сила. Съединителя на мотора ми е доста твърд и направо ми откачи предмишницата. То не бяха полусъединители , то не бяха чудесии , едва държах кормилото....

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13016 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:331.3 КБ
ID:5458256

            Като цяло бях минал 3.5 км , за време от 1 час и 15 минути / с включените почивки/.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13018.JPG
Прегледи:1
Размер:341.5 КБ
ID:5458253

            Отпочинах малко на пейката и хванах веднага по следващата пътека ,която се намира непосредствено до пейката...

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13019.JPG
Прегледи:1
Размер:724.6 КБ
ID:5458260

            И тук брах малко ядове и отново ми падна веригата... Обаче успях да я превзема и се качих до х. Беласица.
            Нямах вече сила и затова реших да се прибирам , надолу минах през едно готино местенце за снимки...

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13020.JPG
Прегледи:1
Размер:358.8 КБ
ID:5458262

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13021.JPG
Прегледи:1
Размер:398.8 КБ
ID:5458263

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13022.JPG
Прегледи:1
Размер:630.0 КБ
ID:5458265

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13023.JPG
Прегледи:1
Размер:385.1 КБ
ID:5458266

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC13024.JPG
Прегледи:1
Размер:384.3 КБ
ID:5458267

            Емииииии Те това беше всичко от този репортаж.... Повече снимки нЕма !!

            Освен ей този кадър , който оставих като прелюдия за да изгледате клипа , който съм ви подготвил . Понеже някой наскоро се ''оплака'' ,че му е писнало от късометражно видео... , реших да обединя клипчетата от цялата пътека в един клип. Той е с дължина 17 мин. и половина.

            Клипа е обработен, има доста интересни моменти , а и ще придобиете найстина реална представа за пътеката...
            Знам ,че на повечето от вас не им се гледат клипове , но този си заслужата, добър е ... !!

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SnapShot.jpg
Прегледи:1
Размер:73.1 КБ
ID:5458273

            Ето го и клипа....



            Айде със здраве
            Прикачени файлове
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Много ми хареса клипчето, пътеката си я бива, супер!

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Браво, този клип ме впечатли!!!
                Понеже ти няма как да ми дойдеш на гости, а и при нас ще бракуваме Ямахата, ще взема да дойда аз.

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Chinela, като ходиш натам отбележи го тук, че и на мен ми се ходи по Петричко, да се съберем дет' се вика. Или пък ако Chinela не прочете това, което е доста вероятно - Георги отбележи кога ще се става това, моля. Да се довлека и аз.

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                    Браво, този клип ме впечатли!!!
                    Понеже ти няма как да ми дойдеш на гости, а и при нас ще бракуваме Ямахата, ще взема да дойда аз.
                    Радвам се , Ванка !!

                    П.п Ти за Ямашката не бери грижа , ще се справи, сигурен съм в това. Ще гледам като се пооправи малко времето да ви посетя и без това едни приятели от Благоевград много искат да пробват К1 , та ще се комбинираме и ще ти дойдем на гости !
                    А междувременно ако идвате, обадете се ,че да ви заформя едно хубаво трасенце за каране
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                      Много ми хареса клипчето, пътеката си я бива, супер!
                      Да , да определено , пътеката е в Топ класацията ми , за най-тегава пътека !! Който има желание за нея , няма никакви проблеми , само казва и я качваме
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Ей човече, изобретението ти с автомобилната навигация ми хареса много Дава ясна представа за дължината на участъка и степента му на трудност, а това е важно за читателите и бъдещите ти гости
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                          Ей човече, изобретението ти с автомобилната навигация ми хареса много Дава ясна представа за дължината на участъка и степента му на трудност, а това е важно за читателите и бъдещите ти гости
                          Благодарности , за което ! Добре се получи , и без това имах нужда от километраж, че на предишния жичката остана на една драка из гората !

                          П.п То не ,че се избиват да дойдат да карат по нашия край де , ама все пак ! Терена е ограничен /от гледна точка на планина Беласица/ , но има за каране , а за експериментиране още повече.....

                          За сега единствените престрашили се да дойдат са групата от Благоевград ! Много точни момчета ! Жалко , че не можахме да покараме повече време заедно ,заради повредата в моя мотор ,но нищо... друг път повече

                          П.п.п Следващото каране житов и здраве , мисля да бъде на пътеката от Мелник до Роженски манастир. Пътека , която Венци КЛЮЧ ми сподели ,че е много интересна и много трудна, като даже той е изпитал трудности да качи със своя мотор /Ктм SX 450/, само да дръпне малко времето ,че от тая глина няма да има мърдане..
                          Надявам се и в най-скоро време към мен да се присъедини още един ендурист , начинаещ, но с много хъс.... Дано успее да вземе мотора тея дни...
                          Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 04-03-13, 20:23.
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение

                            П.п.п Следващото каране житов и здраве , мисля да бъде на пътеката от Мелник до Роженски манастир. Пътека , която Венци КЛЮЧ ми сподели ,че е много интересна и много трудна, като даже той е изпитал трудности да качи със своя мотор /Ктм SX 450/.....
                            НЕма се плашиш!
                            Венци е аматИор а и мотора му е калпав за това е изпитал трудности ( Венци поздрави приятелю ),чакаме снимки от карането и умната....имайки в предвид че си постоянно сам!!!!
                            Не е важно какво караш, а как го караш !

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                              НЕма се плашиш!
                              Венци е аматИор а и мотора му е калпав за това е изпитал трудности ( Венци поздрави приятелю ),чакаме снимки от карането и умната....имайки в предвид че си постоянно сам!!!!
                              Хехехе То на Венци , ако му е калпав мотора.... значи аз карам самоход от две бъчви и посредата летва хахахх !!

                              П.п Ше се внимава разбира се , дано успея , пък ако не , здравееее ! Налегнал ме е мерака и имам нужда от развитие, че нещо пътеките ми се изчерпиха тука, а и трябва да се вдига малко нивото, че имам чувството ,че изпадам пак в застой , а това никак не е добре !!! Ще трябва или да си пробивам напълно нови пътеки или да сменям терена......
                              Ако тея пътеки дето ги карам ,не са ви впечатлили, то тази от Мелник до Роженски манастир , се надявам да го направи / ако въобще успея да я премина разбира се/ !!!

                              Каране и фън да има пък другото ще си дойде на местото....
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Браво Жорка много си задобрял ,айде на 23 да участваш на БУРКАНА ще ти дойде добре едно такова състезание
                                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X