Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Добре изглежда моторът, със здраве да го караш и безаварийно. Аз имам предвид ендуро мотор, а не кросов. За разликата в двете има писано предостатъчно във форума.

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Моите съболезнования колега !!
      '05 Suzuki RM 250

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Първоначално публикуван от naughty_boy Преглед на мнение
        Моите съболезнования колега !!
        Благодаря колега !
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Първоначално публикуван от sirene Преглед на мнение
          георги съжалямам за майка ти и бог да я прости
          знам какво е да загубиш родител защото съм го преживял
          2003 почина майка
          2006 татко
          мнение на LightOfJah
          Ами, ако един читав мотор струва 4-5 хил. лв., то е ясно какво се помотва.
          относно обаче това мнение на колегата това не е вярно
          виж аз какво купих преди 2 седмици за 2500 лв внос от япония дори
          Благодаря и на теб Малине. Колкото до мотора 2500 лева са си пари , особено когато ги нямаш !! Ако ги имах тея пари отдавна да бях сменил возилото ,ноо ..... . Нали знаеш като нямаш и 5 лева са много !
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Здравейте колеги, да ви питам някой от вас да е карал в околностите на Гоце Делчев или по точно с.Абланица? Там има много добри пътеки за каране

            Коментар


            • Жорка, пожелавам ти за в бъдеще да си купиш мотор не за 2.500, а за 15.000.

              и нека силата да бъде с нас

              айде сега малко и в мойта тема
              Последно редактирано от Chinela; 27-10-12, 06:14.

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Благодаря !

                За моторите.... ако кажа ,че не искам мотор от 15К лева, ще излъжа ! Иска ми се ма няма как да стане !

                Аз искам едно моторче , с достатъчно сила ,че това ме вози из балкана без да изпитвам съмнения , ще може или няма да може да ме прехвърли през поредния луд байр дето съм си набелязъл !
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                  Благодаря !

                  За моторите.... ако кажа ,че не искам мотор от 15К лева, ще излъжа ! Иска ми се ма няма как да стане !

                  Аз искам едно моторче , с достатъчно сила ,че това ме вози из балкана без да изпитвам съмнения , ще може или няма да може да ме прехвърли през поредния луд байр дето съм си набелязъл !
                  Аз също искам мотор с достатъчно сила,или по точно тези които ме впечатляват са ХР 400 и ЕХС 300,да обаче в близкото и далечно бъдеще съм сигурен че няма да ме огрее,но когато човек е упорит и се труди достатъчно и с по маломощен мотор постига резултати,моите са налице,в близките 10 години да не кажа и повече някои от пътеките които съм преминал с 250 кубика мотор доста хора дори със най модерните машини няма да могат да преминат.

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    струва ми се , че на вас с георги са ви много малки амбициите , или поне не толкова колкото моите.
                    всичко става само , че трябва не големи , а огромни амбиции и желение и го правиш като мене
                    започваш работа в някоя фирма за 350-400 лв заплата , след 6 месеца теглиш дългосрочен заем от някоя банка 3000лв и резултата е налице
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0003.jpg
Прегледи:2
Размер:254.9 КБ
ID:5419955
                    само , че оттук нататък започват някои лишения от други работи заради заема , за които лишения трябва да си подготвен предваритерно ти и цялото ти семейство , дори и жена ти хахахаха /при георги би било по лесно , защото предполагам , че още не е женен / е затова ви казвам , че трябва да си малко безразсъден и да имаш голяма любов към кросовите мотори , че да си готов на тази жертва
                    а иначе христо следа репортажите ти с интерес и евала на созука
                    аз лятото имах такъв само че 200 куб.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0010.jpg
Прегледи:2
Размер:159.5 КБ
ID:5419956
                    и наистина с него по-лесно се покоряват екстремни участъци , защото е по-нисък и създава впечатление за сигурност , а е и по-бавен и катери стръмното по-кротко , но пък при мощните кросаци като дадеш мръсна газ в орането и се обърнеш на зад да погледнеш какви буци хвърля също е голям кеф
                    и така кои каквото си реши
                    айде и успех

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Първоначално публикуван от sirene Преглед на мнение
                      струва ми се , че на вас с георги са ви много малки амбициите , или поне не толкова колкото моите.
                      всичко става само , че трябва не големи , а огромни амбиции и желение и го правиш като мене
                      започваш работа в някоя фирма за 350-400 лв заплата , след 6 месеца теглиш дългосрочен заем от някоя банка 3000лв и резултата е налице
                      [ATTACH=CONFIG]506756[/ATTACH]
                      само , че оттук нататък започват някои лишения от други работи заради заема , за които лишения трябва да си подготвен предваритерно ти и цялото ти семейство , дори и жена ти хахахаха /при георги би било по лесно , защото предполагам , че още не е женен / е затова ви казвам , че трябва да си малко безразсъден и да имаш голяма любов към кросовите мотори , че да си готов на тази жертва
                      а иначе христо следа репортажите ти с интерес и евала на созука
                      аз лятото имах такъв само че 200 куб.
                      [ATTACH=CONFIG]506757[/ATTACH]
                      и наистина с него по-лесно се покоряват екстремни участъци , защото е по-нисък и създава впечатление за сигурност , а е и по-бавен и катери стръмното по-кротко , но пък при мощните кросаци като дадеш мръсна газ в орането и се обърнеш на зад да погледнеш какви буци хвърля също е голям кеф
                      и така кои каквото си реши
                      айде и успех
                      Не си прав Малине ! Не е до амбициите ! И аз искам да взема мотор , но при положение ,че не мога да си намеря работа все още, и разчитаме на заплатата на баща ми , заради един ши*ан мотор няма да се заровя в заеми по банките ! Не е като да няма какво да карам, не че и със сегашния ми мотор няма да ''скрия'' шапките на много хора с по-силни и нови мотори... просто повече сила не е в излишък. Ицето Живота е типичен пример за това. Там, където минава с неговия Сузук , много голяма част от нас , с каквито и мотори да сме,ще берем ядове и ще изпитаме сериозни затруднения !!!

                      Просто на този етап от живота ми ,където трябва да мисля как да тръгна напред е напълно безмислено да се заравям със заеми ! Когато си събера пари - ще си купя. Може след месец , може след година, но ще си купя, въпрос на време е !

                      За сега ще си джиткам с моята машинка , намислил съм и малки доработки по зъбаците и охлаждането и това ще е, докато не дойде момента за нов !

                      Естествено това си е мое мнение , не ангажирам никой и не го натрапвам на никой !! Поздрави и благодаря за пожеланията !
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                        Не си прав Малине ! Не е до амбициите ! И аз искам да взема мотор , но при положение ,че не мога да си намеря работа все още, и разчитаме на заплатата на баща ми , заради един ши*ан мотор няма да се заровя в заеми по банките ! Не е като да няма какво да карам, не че и със сегашния ми мотор няма да ''скрия'' шапките на много хора с по-силни и нови мотори... просто повече сила не е в излишък. Ицето Живота е типичен пример за това. Там, където минава с неговия Сузук , много голяма част от нас , с каквито и мотори да сме,ще берем ядове и ще изпитаме сериозни затруднения !!!

                        Просто на този етап от живота ми ,където трябва да мисля как да тръгна напред е напълно безмислено да се заравям със заеми ! Когато си събера пари - ще си купя. Може след месец , може след година, но ще си купя, въпрос на време е !

                        За сега ще си джиткам с моята машинка , намислил съм и малки доработки по зъбаците и охлаждането и това ще е, докато не дойде момента за нов !

                        Естествено това си е мое мнение , не ангажирам никой и не го натрапвам на никой !! Поздрави и благодаря за пожеланията !
                        Напълно си прав Жорка за заемите за един моторпри положение,че нямаш нищо сигурно като приход,но дори и да имаш сигурен доход от 300-400лв пак не става защото ще си връщаш заема с тези пари и ще си покриваш разходите,а мотора ще стой в гаража при 3лв бензин нали се сещашпоздрави

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                          Напълно си прав Жорка за заемите за един моторпри положение,че нямаш нищо сигурно като приход,но дори и да имаш сигурен доход от 300-400лв пак не става защото ще си връщаш заема с тези пари и ще си покриваш разходите,а мотора ще стой в гаража при 3лв бензин нали се сещашпоздрави
                          Знаеш Боре, знаеш !!! Усещаш ги тея неща ! Поздрави !
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Понеже отдавна не съм писал тук , сега ще драсна 2-3 реда от впечатленията ми след подобренията по мотора / за пожече инфо тук:http://www.offroad-bulgaria.com/show...10#post1998510 /

                            Днес успях да тествам машината и останах много доволен !

                            Теста го направих по една пътека зад нас! Началото на тази пътека винаги съм качвал на 1ва скорост, този път обаче излязох на 2ра без проблем.

                            Другото , което ми хареса е това, че се подобри ускорението и то значително !! Вярно макс спийд-а падна / не знам на колко, не съм го мерил, ма няма и нужда/ , но ускорението е жестоко ! В завой ако не се внимава с дясната ръчка , може да се завъртиш буквално !

                            Друго, друго... 20тина минути бръмчах из гората и махалата без да имам проблем с охлаждането ! Това също е много, много добре! За съжаление обаче още ме боли ръката и не мога да стискам кормилото за да карам на макс , но до неделя живот и здраве дано всичко да е ок и да направим бойното кръщение на мотора !

                            За сега нещата изглеждат чудесно!!

                            Ето и едно малко видео от днес !

                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Е Жорка завърна се в играта,много пешеходци на този клип все едно си на центъра в Петрич

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                                Е Жорка завърна се в играта,много пешеходци на този клип все едно си на центъра в Петрич
                                Малко по - малко се завръщам Боре ! В неделя дано има нещо повече за писане

                                Иначе доста хора, да, неделя хората си обикалят. Аз си мислех , че ще ми кажеш , че пак са ме гонили кучетата пък то... хаха Поздрави !
                                Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 18-11-12, 18:31.
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X