Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    С каране все още не мога да се похваля, но затова пък затова ''проекта'' ми за тениска с логото на Extreme Enduro Petrich е вече готов ! !!

    Логото е изцяло моя идея и плод на около 1 час усърдна работа /естествено логото ще е без надписа долу в ляво/. А над логото мисля да бъде изписано име или прякор на притежателя

    Как ви се вижда ?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:logooooo Extreme enduro Petrich copy.jpg
Прегледи:1
Размер:95.0 КБ
ID:5503630
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Ванка , дали може ти или някой от другите модератори да замените горната снимка с тази:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:logooooo Extreme enduro Petrich 800x800y.jpg
Прегледи:1
Размер:116.0 КБ
ID:5503696
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Жорка проекта е страхотен, така че се записвам за първата тениска след твоята. Надписа над логото естествено ще бъде Helik Дръж ме в течение с изработването на тениските, защото съм сигурен, че ще има още доста желаещи Поздравявам те за идеята и за усърдната работа
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
          Жорка проекта е страхотен, така че се записвам за първата тениска след твоята. Надписа над логото естествено ще бъде Helik Дръж ме в течение с изработването на тениските, защото съм сигурен, че ще има още доста желаещи Поздравявам те за идеята и за усърдната работа
          Благодаря приятелю ! За сега съм поръчал един брой черна тениска , само с лотого отзад на гърба /30 на 30/ и отпред вляво /10 на 10/ , като проба да видя как ще изглежда... . Трябва да е готова до сряда-четвъртък, че момчетата имат доста работа и ще се забави тениската.
          Щампата на логото ще е от тоя тип като гумирано , ако се сещаш.
          Момчето каза ,че на цветни тениски / черни , жълти ,зелени, червени, сини/ логото се отпечатва с гумираната щампа , а на белите и нещо като сив /коеот според мен пак си е бяло де хаха/ , може да се отпечата на щампа , която е като отпечатано с боя само.

          Пробната тениска /с гумираната щампа/ ми излезе 20лв. !!

          Колкото до другото , не си казал , не съм ти поръчал. Само да видя пробния модел как ще е , че ако има нещо за доизпипване да го оправя

          Поздрави !!
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Следя темата изкъсо и чакам развитието и Когато стане тениската, метни снимки тук да я видим. За поръчката Ок, надявам се скоро да се възползвам от предложението ти
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Подаръците подраниха тая седмица

              Днес ме изненадаха много приятно , след като ми се обадиха ,че тениската ми е готова !

              На първо четене ми се струва добре... Разположението също е добре и логото добре се откроява

              В последствие решихме, че логото ще е така обърнато за да може екстрийм ендуро Петрич да е отгоре , според мен добре се получи, кажете си мнението

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10014 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:490.5 КБ
ID:5506101

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10004 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:70.6 КБ
ID:5506098

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10010 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:56.6 КБ
ID:5506100



              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10017 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:96.2 КБ
ID:5506102
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 29-07-13, 18:01. Причина: Допълнение
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Екстра е!
                Не е важно какво караш, а как го караш !

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Нещо заякнал ли си или прекалено много се перчиш Да ти кажа честно, май по-добре е логото да си е на старото място, затова моята фланелка ще бъде различна от твоята. За сега, като цвят мисля да е сива, защото искам щампата да е от боя, а не от гума Остава да кажеш, каква е крайната цена на фланелката?
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                    Нещо заякнал ли си или прекалено много се перчиш Да ти кажа честно, май по-добре е логото да си е на старото място, затова моята фланелка ще бъде различна от твоята. За сега, като цвят мисля да е сива, защото искам щампата да е от боя, а не от гума Остава да кажеш, каква е крайната цена на фланелката?
                    Ами позаяквам малко ,сега като няма каране само на тренировки се радвам , трябва някаде да изразходвам енергията , пък и да свиквам да вдигам тежко, че като почна да карам , май ще има доста търкаляне след това голямо отцъствие хахаха

                    П.п В какъв смисъл на старото место ,че не мога да включа ?? По-нагоре , по-надолу, завъртяно ли как да е ?
                    Аммм колкото до другото сивото е почти бяло, в смисъл видях ги като цветове и са много близки , но ще ида да питам и ще видя. Цената със сигурно ще е под 20лв, ще те излъжа , но май 13 или 15 ми каза момчето , но не съм сигурен , ще го питам и ще напиша

                    П.п.п Тая е ''пилотна'' тениска , ако имаш предложения по дизаин .... слушам
                    Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 29-07-13, 23:35.
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                      Екстра е!
                      Радвам се ,че ти харесва Ванка !!
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение

                        П.п В какъв смисъл на старото место ,че не мога да включа ?? По-нагоре , по-надолу, завъртяно ли как да е ?
                        Ей, докато включиш и ще ти изгори звездата Старото място на логото е завъртяно на 45 градуса обратно на часовниковата стрелка, както е на снимките по-нагоре в темата
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Ееее , недей сега с лошо , в деликатно положение съм хахахахахах

                          Няма проблем иначе , с логото и името към 12-3 лв ще излезе , ако решиш драсни
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Коментара оставям на Вас
                            Прикачени файлове
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                              Коментара оставям на Вас
                              Е миии, връзкар!!!!
                              Не е важно какво караш, а как го караш !

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Еми направих сефтето и остава само Жорката да пусне онлайн магазина
                                SUZUKI DRZ SuperMoto

                                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X