Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
    Вече ги пробвах, но беше лекичко и си показаха ролята
    P.S. Ако има събиране през есента в Петрич съм на линия, така че се готви за посрещане на гости
    P.S.Не си спомням да си писал в темата за тапите, не си спомням и да сме обсъждали материала и цени на лични, абе въобще, откакто станах манекен на Екстрийм Ендуро Петрич, нищо не си спомням....
    Ааааа, аа !! Аз ти казах да не спираш гинко билоба-та , ти не , та не !

    Стига да се организира нещо за през есента , ще споделя в темата, за гостито няма проблем, тъкмо си спретвам малко барбекю до беседката

    П.п Да се похваля ... днес запалих .... ама все още не съм съвсем в движение хахахахаха
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
      П.п Да се похваля ... днес запалих .... ама все още не съм съвсем в движение хахахахаха
      Ура, това си е направо за почерпка, така че веднага си сипвам в твоя чест, една мента със спарйт и много лед
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
        Ура, това си е направо за почерпка, така че веднага си сипвам в твоя чест, една мента със спарйт и много лед
        Да, да !! Даже и каране направих днес с най-новият член на групата Екстрийм Ендуро Петрич - Митко , който кара Хонда ЦРМ 125 Р !

        Като за първо каране по пътеките се справи повече от идеално !! Но за това и още как протече карането днес /което уж трябваше да е за малко и пробно/ , най-вероятно Утре!!
        Не за друго , ами е време да почетем и именяците !!
        Честит празник на всички , да сте живи и здрави и всичко най-най !
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Хайде сега , време е да постна малко от материала от вчерашното каране

          Както по-рано написах , карането трябваше уж да е пробно за моя мотор, но се превърна в нещо повече

          На обед успях да подкарам мотора и след едно бързо кафе с най-новият участник в групата Екстрийм Ендуро Петрич - Митко /Хонда ЦРМ 125 Р/ , решихме да отидем на пробното каране

          Началото или т.нар. старт-финал е пред гаража на ''групата'' Моето моторче е готово за бой , само чакам Митко да се появи

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10041 copy.JPG
Прегледи:1
Размер:231.4 КБ
ID:5510722

          След няколко минути се зададе П.п Не хокайте момчето за екипировката , в процес на набавяне на такава е , а и каската му е знчително по-добра от моята

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10042 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:221.9 КБ
ID:5510723

          Зачудихме се накъде да караме , за да може при евентуален проблем с моя мотор , да се върнем без проблеми в гаража /т.е да не бутаме и дърпаме мотора/ .
          След кратко обсъждане - решението беше взето Отиваме в най-близката гора до нас , да караме по сянка, а и да пробваме един екстрийм. Температурата навън беше около 40-41 градуса...

          Първата спирка е недалеч от гаража за да заредим студена водичка

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10044 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:338.8 КБ
ID:5510724

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10043 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:299.4 КБ
ID:5510725

          От там , право нагоре , прекосихме реката и се запътихме към екстрийма . На снимките и на клиповете не личи наклона, но когато Митко видя наклона, мандигулата /ченето/ му увисна .

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10045 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:327.7 КБ
ID:5510726

          Обсъдихме плана и стратегията за изкачването и Митко се пробва пръв. За съжаление не успя да набере достатъчно скорост , а и задната гума му е направо слик и не можа да се изкачи. Ако не друго , то поне евала за старанието и за ентусиазма, който прояви.

          След него пробвах и аз , но на един от камъните мотора тръгна да се изправя на задна гума , при което се стреснах и върнах газта, от което пък заорах на место.. Малко кофти , но има и такива моменти
          Видяхме ,че мотора на Митко няма да може да се качи и решихме да го осавим за друг път. След ново кратко обсъждане сменихме терена

          Тук вече сме малко по-надолу , на една пътека , която е доста стръмна /ние с нашите мотори караме само на 1ва/ . Евала на Митко , много бързо се учи и се справя много добре. Побутнах го само на 1-2 места. През другото време с малко напатствия и разяснения за ендурото се справи сам !
          П.п Той за пръв път кара по такива пътеки

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10048 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:318.7 КБ
ID:5510727

          Тук бе едно от местата, където ударих едно приятелско рамо

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10049 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:319.8 КБ
ID:5510728

          С течение на пътеката и овладяването на изкачването с полу-съединител и постоянна скорост. Нещата започнаха да се получават и колегата си караше нагоре без проблеми

          Малко почивка и за нас и за моторите ,че при тая жега си е направо ад ...

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10052 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:319.7 КБ
ID:5510729

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10050 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:339.8 КБ
ID:5510730

          А същевременно ние идваме някъде ей там от долу

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10051 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:395.1 КБ
ID:5510731

          Не остана много от пътеката..... Митко в действие...

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10053 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:359.2 КБ
ID:5510733

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10054 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:294.2 КБ
ID:5510732



          От там тръгнахме по черния път за х.Беласица

          След малко каране естествено пак се набутахме по пътеките....
          Една от почивките е посредата на ето тази пътека , на нещо , като полянка, която беше разорана от диви прасета , затова я кръстихме ''Бишкина поляна''

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10055 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:375.3 КБ
ID:5510734

          И няма как да не позирам и аз с тениската на ''групата'' Другия вариант на тениската ще се забави ,че момчето дето ги прави е отпуска

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10056 copy.JPG
Прегледи:1
Размер:381.2 КБ
ID:5510735

          Няма да ви казвам каква жега беше. По принцип мотора по тези пътеки , след промяната по охладителната система , не е загрявал . В този ден обаче пусна перката 2 пъти !!!

          Ето ни и двамата за спомен...

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10058 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:432.5 КБ
ID:5510736

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10057 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:396.6 КБ
ID:5510737

          Нагоре пътеката стана равна и затова раздадохме пуна газ ,та чак до х.Беласица

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10060.jpg
Прегледи:1
Размер:118.5 КБ
ID:5510738

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10059 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:263.4 КБ
ID:5510739

          Хижата е доста добро място за спасение от жегата , има си дори басейн !!

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10063 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:214.1 КБ
ID:5510744

          От там хванахме по една пътека в посока х.Конгур. От нея снимки нямам, има само клип , който ще кача по-късно.
          Единствената снимка е от края на пътеката и отново Митко в действие...

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10066 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:379.1 КБ
ID:5510740

          От там, се спуснахме наобратно до х.Беласица и през пътеките право до града.

          Наскоро са разчиствали около електропроводите, като са оставили всякакви трупи и клони насредата на пътеките... , но пък гледката е добра



          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10069 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:249.0 КБ
ID:5510743

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10067 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:399.8 КБ
ID:5510741

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10068 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:168.1 КБ
ID:5510742

          От там през последната пътека , която излиза малко над нас Края е интересен със стълби ... и отново Митко в действие

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10070 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:233.5 КБ
ID:5510745

          Последната снимка е на старт-финала , пред гаража на Екстрийм Ендуро Петрич

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10071 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:226.9 КБ
ID:5510746

          Макар да не покрихме голяма площ , направихме едно много добро първо каране , като успяхме да ''убием'' 4 часа и то по жегата

          За сега съм доволен от мотора , дано няма проблеми и занапред Живи и здрави , другия път може да сме 3ма

          За сега толкова от към снимки... остава да кача и клиповете след като се качат в мрежата

          Поздрави на всички !!!
          Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 16-08-13, 14:09.
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Абе Жорка, къде я видя тази група от двама четника, да не би и мен да ме броиш вече Браво за новото начало и дано да нямаш скоро ядове, че сезона сега ще се изтърколи Твоя приятел е доста надъхан и няма как да не го нахокам за липсата на екипировка Единствено приемам, че не си е купил такава, ако е дал парите си за татуировките
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
              Абе Жорка, къде я видя тази група от двама четника, да не би и мен да ме броиш вече Браво за новото начало и дано да нямаш скоро ядове, че сезона сега ще се изтърколи Твоя приятел е доста надъхан и няма как да не го нахокам за липсата на екипировка Единствено приемам, че не си е купил такава, ако е дал парите си за татуировките
              Ееее сега и ти , не виждаш ли ,че съм го написал в кавички хахахах . Пък и да ти кажа ,честно след толкова време , през което съм карал сам, дори с 1 човек ми се вижда като с група хахаха !

              П.п Много ясно ,че и теб те броим , нали си част от нас !!

              Дава си ги парите дава ги, от към татуси не може да се оплаче хаха . Пазариме сега разни благинки / ботуши, екипче / , наколенки си има

              За съжаление клиповете все още не могат да се качат и като гледам , ще останат да се качват до утре...

              П.п.п Абе друго си е да имаш компания.... Замислили сме и едно походче, но за него като му дойде времето , за сега ще е тайна
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Да ви постна малко от клипчетата....

                Като начало на деня , тръгнахме по една лека пътека за загрявка....



                Това е от ексрийма - който не можахме да изкачим : )

                Първи се втурна Митко. От доле я му вика: ''Еее лудетино, ако запниш на трапо, немой да седиш връз моторо, оти ки те завлече надолу, направо рипай !!''

                И тръгна нагоре, ама като няма гума и като няма засилка... и като заора , па тръгна надоле с моторо, ама не го пуща хаха, та направи малко въргал..



                После дойде и моя ред. Като му намуах газта и право напред с рогата , ама моторО зема ,че се репна на задно гуме , та ме хвърли у тъч и земах,че върнах газта и аз неможах да се качА !

                А пък Митко отдолу вика " Еее луд , объркали сме името на ''групата'' , не треа да сме Ексрийм Ендуро Петрич, а само Ендуро Петрич " хахахах



                От там се върнахме назад към една пътека, дето ни спестява доста асфалт по пътя за х.Беласица !
                Ако изгледате клипа ,ще видите в каква позиция застава на Митко мотора и г-д за какъв наклон става въпрос

                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  От там лека газчица по горския път в напревление х. Беласица



                  Излязохме на хасфалта , и след 100тина метра се навряхме в гъз...а таковата в гъзтата гора исках да кажа .

                  На средата на пътеката на Митко му викам ''Почини малко ,че и мойо котур пусна перката''

                  За пореден път евала на Митко , който си караше смело и нито веднъж не се оплака !



                  След като направихме кратка почивка на х.Беласица за по едно хапване , тръгнахме по една пътека над хижата. Пътеката е много приятна , широка ,без камъни , без корени, но на места е доста стръмна и нашите моторчета виждат бая зор. С по-мощен мотор ще е приказка.
                  Тук на 2-3 пъти се наложи да подбутвам Митко, че с тая негова гума тип СЛИК , нещата не вървяха на добре...



                  Качихме пътеката , а времето вече беше доста напреднало и решихме да се връщаме.

                  Последното клипче е спускане по цялата пътека, за която 2 реда по-нагоре писах
                  Тръгнахме надолу , а Митко вика: ''Б*си м*м*та , от тука ли дойдехме ?!?! '' . А малко преди края щях да си намеря 5 стотинки на земята , ама ги подминах. Предната ми гума хлъзна на един корен ,защото много блеех настрани



                  Еми те това е от нас Те!!

                  Утре живи и здрави може пак да направим едно каране, а моя кон получи малко разкрасяване за да ме слушка повече

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130817_165748 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:231.4 КБ
ID:5510841

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130817_164746 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:191.2 КБ
ID:5510842

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130817_164929 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:199.9 КБ
ID:5510843

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130817_164953 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:283.4 КБ
ID:5510844

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130817_165025 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:146.8 КБ
ID:5510845

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20130817_165726 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:249.5 КБ
ID:5510846
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Аз се чудя, защото си толкова ентусиазиран от компанията, а то било, защото вече има кой да те снима от страни, как караш моторетката Иначе ще ме убиете с кефалския диалект, много сте забавни, но ви разбирам и затова се кефя яко
                    SUZUKI DRZ SuperMoto

                    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Много се радвам че си в движение и най-вече че не си сам!


                      Поздрави на четата.
                      Не е важно какво караш, а как го караш !

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Така е, когато си сам, позинга се прави много по-трудно
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                          Аз се чудя, защото си толкова ентусиазиран от компанията, а то било, защото вече има кой да те снима от страни, как караш моторетката Иначе ще ме убиете с кефалския диалект, много сте забавни, но ви разбирам и затова се кефя яко
                          хехехех Как пък го научи това за кефалия нз хахах , иначе това нищо не е , да ни чуеш във фаза !!! Тогава има да гледаш като теле-железница хахахаха
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                            Много се радвам че си в движение и най-вече че не си сам!


                            Поздрави на четата.
                            И аз много се радвам , а най-хубавото е ,че не съм забравил как се прави !! хихихи /умря циганката дето ме хвалеше , та сега сам/ .
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                              Така е, когато си сам, позинга се прави много по-трудно
                              Е знаеш ,че съм овладял изкуството на самоснимачката до съвършенство хахахахахахаххаха !
                              Да видим след днес дали ще имам партньор за каране хах . Днес ходихме малко до ''горната'' земя... но какво се случи и как протече карането - по-късно. Само ще кажа ,че изминахме около 70-80 км за времето от 10-00 сутринта до 19-00 следобед хахаха
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Аз викам да взема да си постна снимките от днешното каране... пък за видеото ще почакате , че и без това са към 20 клипа и ще стана много бавно тая история...

                                И така... бяхме се уговорили днес да направим едно каране до вр. Радомир и да се приберем. По първоначални уговорки трябваше да сме трима , но единия колега се е отказал , сигурно не му се занимава с каране по пътеки...

                                Както и да е ! Около 10-00 бях вече пред нас в бойна готовност и в очакване на Митко...

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10073 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:218.1 КБ
ID:5510957

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10072 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:229.6 КБ
ID:5510958

                                И ето ,че и Митко се задава, в обичайния вече за него стил

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10074 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:247.1 КБ
ID:5510959

                                От там тръгнахме към пътеката от миналия репортаж, тази, чийто клип съм озаглавил ''Пътеката над Св. Илия'', като снимки от там няма , само клипченца, защото вече доста пъти е отразявана. Та още в началото на пътеката буквално на първия метър си видях 5 стотинки и реших да си ги прибера за колекцията хахахах



                                След това изпълнение , уж трябваше да се събудя, а продължих с изпълненията , като тоя път щях да прекантаря мотора на едни корени....



                                Малко след това , Митко да не види нещо от мен... и той взе ,че си намери 5 стотинки и реши да ги вземе преди аз да стигна до тях хахахах



                                Изкачихме пътеката и поехме по една друга такава по пъря за х.Беласица. От нея също няма снимки, само 1-2 клипа. Пътеката е приятна за каране , с изключение на 1-2 места , където Митко видя малко зор и се наложи да го подбутна....

                                Това е снимка от края на пътеката...

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10077 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:367.3 КБ
ID:5510960

                                А моторите почиват , че видяха не малко зор...

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10079 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:291.5 КБ
ID:5510961

                                Сами разбирате ,че във времето , в което моторите почиват , нямаше как да не поманекенстваме малко с 1-2 позички

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10081 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:277.3 КБ
ID:5510962

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10080 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:269.3 КБ
ID:5510963

                                От там хванахме по следващата пътека , която стига до ''Бишкината поляна'' /от предния репортаж/ , само ,че там вместо наляво , тръгнахме надясно . Посоката и целта ни бе , да излезем точно пре х. Беласица , като си спестим изцяло карането по асфалт !!

                                Почивка на чешмата за презареждане със студена вода, а и за да изчакаме няколко туриста да се качат спокойно по пътеката !

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10085 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:316.3 КБ
ID:5510964

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10082 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:359.6 КБ
ID:5510965

                                Туристите с недоумение гледаха и се чудеха къде сме дошли, и с още по-голяма очуда гледаха , когато им казахме от къде възнамеряваме да излезем !!

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10083 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:420.6 КБ
ID:5510966

                                Тръгнахме нагоре по пътеката , която е доста стръмна , а и прави много завой, като аз бях отпред за да може Митко да има нагледен пример за преминаването на препядствията ...
                                На един прав участък от пътеката , една от туристките дори ме снима с телефона си /клип/ хаха . Някой ще си ме гледа довечера хаха.

                                Към края на пътеката се натъкнахме на едни отрязани клони . Ама толкова нагъсто , та знае ли се. Нямаше как и трябваше да слезем да разчистим малко ,за да преминем...

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10086 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:356.3 КБ
ID:5510967

                                А ние дойдохме някъде ей там отдолу....

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10087 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:406.1 КБ
ID:5510968

                                Атакувахме смело клоните... Митко някъде из шубрака... Малко е инкогнито

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10088 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:376.0 КБ
ID:5510969

                                А ето го бе показа се хахах

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10089 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:388.6 КБ
ID:5510970

                                И от там към финала на пътеката , който се оказа малко тегавичък за Митко , но се справихме ...

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10090 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:296.2 КБ
ID:5510971

                                Вече сме пред хижа Беласица за малко отдих...

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10092 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:330.2 КБ
ID:5510972

                                От там , раздадохме една хубава газ по стръмната пътека над хижата и се озовахме право на х. Конгур , където спряхме и за обяд...

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10094 copy.JPG
Прегледи:1
Размер:250.8 КБ
ID:5510973

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10093 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:247.4 КБ
ID:5510974

                                А на х.Конгур , кого да видим ?!?!? Баща ми , взел скутерчето и се качил и той на хижата хах Май и за него ще има тениска В крайна сметка , хапнахме всички заедно...

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10097 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:170.5 КБ
ID:5510975

                                Ето го и скутерчето , машинка си е , качило се е по пътя без да загрее !!

                                П.п Ето и телефона на хижата , ако на някой му трябва

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10098 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:137.8 КБ
ID:5510976

                                От там тръгнахме за билото , като реших да минем през един екстрийм. Доста е добър , вкарваш 2ра или 3та и с пълна газ катериш през камъните.
                                Аз се качих , обаче на Митко мотора нещо почна да прави мизерийки.... Слязох уж да му изкарам мотора, ама той не върви ! 6к макс 7к оборота и до там...
                                Минах по заобиколния път и спряхме да търсим проблема...

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10099 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:205.1 КБ
ID:5510977

                                Разгледахме мотора и какво да видя ?!?! Свеща беше черна , ама отгоре !!! Лулата седеше хлабаво и губеше тока по неравностите...

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC10102 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:59.2 КБ
ID:5510978

                                Опитахме се да пристегнем лулата ,ама не става , тя е от нещо като пластмаса - твърда.... Накрая свалихме една свинска опашка и привързахме лулата да седи като залепена за свещта. Това до някъде закрепи положението....

                                Следва....
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X