Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    И аз мисля че е електрониката,защото и на моя тдр почна да ми прави тия номера и аз като тебе смених 10 свещи и нито една не работеше,смених електрониката и всичко се оправи. Поздрави

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Лелеее как съм могъл да забравя един клип.... тцтцт срамота...

      Това е от една пътека по пътя за х.Конгур. Тук именно ви разказах , че помогнах малко на Станимир , който пък изкара мотора на Мирче...

      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        ЧЕСТИТА КОЛЕДА,ЖИВ И ЗДРАВ ЖОРКА!!!

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
          ЧЕСТИТА КОЛЕДА,ЖИВ И ЗДРАВ ЖОРКА!!!
          Благодаря Боре!! Честита Коледа и на теб. Живи и здрави , много успехи и всичко най-най за напред !!

          Честита Коледа и на всички останали

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Merry-Christmas-from-Bloggertone.jpg
Прегледи:1
Размер:471.9 КБ
ID:5437165
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Азззз понеже нямам какво да карам /все още/ .... нямаше какво друго да правя и ме избиха лудите. Грабнах флекса и бормашината и отидох да монтирам опашката /кросов калник/ на моето домиче...

            За целта трябваше да се оттърва от стопа, който върви комплект с рамата.... Тука щеше да играе флекса . Трябваше да режа и рамата и подкалника... доста неща...

            Преди това доста време се чудех дали да почвам , но вчера ме хванаха бясовете и накълцах всичко

            Монтирах калника и дойде ред да клъцна и спойлерите /оригиналните/ така , че да паснат до някаква степен на новия калник...

            Изрязах и тях, съхбрах всичко , но изникна малък проблем... седалката идва малко по-високо от новия калник и седи грозно /вижда се на първите две снимки /вляво на вашите екрани, една над друга са снимките/.
            Седнах и почнах да мисля какво да направя.... след кратко мъдрене ми хрумна решението. Сетих се,че кросовите мотори имат болт на седалката , който е свързан с рамата. Взех бормашината и пробих дупка в седалката /задния и край/ и готово. Седалката се прибра към калника и всичко заспа , а и вече няма да лопа .

            Остава само да му хвърля една боя и сме готови ...

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Yamaha TRD 125.jpg
Прегледи:1
Размер:191.5 КБ
ID:5439413

            П.п Тъй като тоя човек от Петрич , дето трябваше да ми оправи бобината ме замота мега яко и 4 седмици не свърши никаква работа, сега бобинката е при колегата Белин от Трявна. Много съм му благодарен за помощта , както и на Боркатасх Трявна за оказаната помощ и дано скоро нещата да се оправят и отново да има репортажи и каране.. Това е за сега ....
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Искам да ви пожелая и приятно посрещане и изкарване на новата 2013 година !!!

              Нека тя ви донесе всичко това , което не ви донесе 2012 !! Да сме живи и здрави , да покоряваме повече байри безаварийно , да осъществим повече запознанства и всичко най-най ви пожелавам от сърце , приятели !! Весело посрещане на новата година !

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:happy-new-year-wallpaper-04.jpg
Прегледи:1
Размер:102.6 КБ
ID:5439423
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Човече ти се появи най-накрая Взех да се притеснявам за теб, какво ли правиш толкоз време без матор, няма снимки, няма каране.... Поздравявам те, че си опитал друго решение на проблема и то при други хора! И не забравяй, че след всеки възход има падение и след всяко падение има възход, така че всичко ще се оправи и нещата ще си дойдат на мястото! Чао и весели празници
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Весело посрещане на новата година, и много безаварийни километри.
                  И здраве на всички около нас.

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Ааа..., да разбирам ли, че т.нар. "звезда" е дала фира?

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Весело посрешане на новата година Жорка и най вече нов мотор през новата година!!!!!!!!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                        Човече ти се появи най-накрая Взех да се притеснявам за теб, какво ли правиш толкоз време без матор, няма снимки, няма каране.... Поздравявам те, че си опитал друго решение на проблема и то при други хора! И не забравяй, че след всеки възход има падение и след всяко падение има възход, така че всичко ще се оправи и нещата ще си дойдат на мястото! Чао и весели празници
                        Тук съм , тук съм , ма малко го раздавам като анонимните ! Няма мотор , няма каране , няма снимки , няма и с какво да се похваля...
                        Ам да наложи се да пробвам , няма как , не обичам да ме мотаят, ако нещо става и може да се направи-да се направи ,ако ли не да каже , че не му се занимава и да си търся друг начин. Така си загубих един цял месец , а ако по-рано бях пратил бобинката на колегата Белин от Трявна , сигурно 100 пъти щях да съм забравил за този проблем , ноо.... мал шанс...
                        И аз се надявам и знам , че ще се оправят нещата , но малко ще си походя по мъките

                        П.п За много години на теб и на всички колеги и приятели във форума !!!
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                          Ааа..., да разбирам ли, че т.нар. "звезда" е дала фира?
                          Не цялата звезда, на самата звезда има една бобина , която е отговорна за подаването на сигнал към бобината за свеща и от там самата искра. Та тая бобинка е прогоряла и кога е работела , кога не само тя си знае....
                          Аз се чудех защо на първа скорост не можеше да се изреже като хората, а то....
                          За сега това е проблема , след като се пренавие и направи ще видим дали няма поражения и на друго място... поздрави !
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                            Весело посрешане на новата година Жорка и най вече нов мотор през новата година!!!!!!!!!
                            Благодаря Боре !! За много години на теб , на всички приятели и колеги от форума. Да сте живи и здрави , много късмет , много щастие и безаварийни километри !!!
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Междувременно днес окончателно приключих с опашката на мотора. Стана доста по-добре от очакванията ми хахаха . Общо взето това е резултата...

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12663.jpg
Прегледи:1
Размер:112.8 КБ
ID:5440279

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12672.jpg
Прегледи:1
Размер:181.2 КБ
ID:5440280

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12673.jpg
Прегледи:1
Размер:182.8 КБ
ID:5440281

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12674.jpg
Прегледи:1
Размер:109.6 КБ
ID:5440282

                              Ето ме и мене , да се покажа и аз , че да не вземете да ми забравите визиономията

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12675.jpg
Прегледи:1
Размер:175.6 КБ
ID:5440283

                              Е мотора все още не пали, ноо поне да си припомня как се прави ! Да се надяваме в скоро време да му чуем гласеца !!

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SDC12678.jpg
Прегледи:1
Размер:162.1 КБ
ID:5440284
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Понеже няма още с какво да се похваля като каране, понеже мотора още е в ''болницата'' , тея дни ''карам'' виртуално и си играя с разни програмки, тааа ето какво сътворих преди малко


                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:734086_10200341468599965_1807945401_n.jpg
Прегледи:1
Размер:212.4 КБ
ID:5441836
                                Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 08-01-13, 00:06.
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X