Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За утре? Нищо не казахте. В 10:00 на ЛукОйл в Горна Баня?
    XR4

    +359.885.88.99.29

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Да там, къде 9,30 докъм 10,00 поне аз ще бъда там.
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        bReal ако имаш GPS, адреса на срещата е Бели Брод 14 в Суходол.
        Ако не, на Лукойла се срещни с Трипера, а ние в 10.30 ще ви чакаме на беседката, която той знае къде е .

        Коментар


        • С малко закъснение, но имам малко снимки и много благодарности, които да споделя.

          Групата на водопой при беседката



          Тук някои събираха сили да борят екстрийм (те), а други кураж, пак за същото (аз)...



          Цеци вече шпори въздухара и погледите са насочени към него.



          Само това са ми снимките, ама нямах много време да снимам. Трябваше да догонвам, въпреки това, те все ме чакаха. А когато не се опитвах да ги стигна, си вдигах мотора от земята и те пак ме чакаха. Благодарности на всички на всички за търпението. Бладарности на Цеци и Марто за напътствията и мотивацията. (ние неможещите трябва да си отворим тема за "благодарности към ендуристите от софия")
          Последно редактирано от bReal; 28-08-12, 00:44.
          XR4

          +359.885.88.99.29

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Някой ще кара ли в събота?
            XR4

            +359.885.88.99.29

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Аз събота трябва да сменя маслата, пера филтри и т.н. и евентуално нещо след 12.00, но е 50/50. Зависи кога свърша и колко ще ме мързи после.
              Иначе неделя съм на линия

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
                Аз събота трябва да сменя маслата, пера филтри и т.н. и евентуално нещо след 12.00, но е 50/50. Зависи кога свърша и колко ще ме мързи после.
                Иначе неделя съм на линия
                В неделя пътувам и съм офф до 16ти включително. Затова ми се искаше да практикувам в събота, че много имам да наваксвам досега и много ще изпусна тепърва. Поздрави!
                XR4

                +359.885.88.99.29

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Ние за неделя сме трима засега
                  Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    По последни данни сме седем човека в 10.00 тръгваме от лукойл Горна баня
                    Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Значи ще се засечем някъде из гората или в кръчмата . Ние още нямаме час на тръгване.

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Има ли мераклии за петъчно каране на люлин планина?

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Ми не се знае за петък,а и за колко часа става въпрос/аз съм Антонио дето ти палих мотора

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Ние сме в неделя там.
                            Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Ни сме в Кърджали, на тайна тренировка, по трака на Жоро Хаджиев от Ендуроо Кърджали 2012, пък ще видим до коя контрола ще го докараме. Старта ни е в 9.00.
                              Очаквайте снимки по някое време ако остане такова

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Първоначално публикуван от tsonev11 Преглед на мнение
                                Ми не се знае за петък,а и за колко часа става въпрос/аз съм Антонио дето ти палих мотора
                                Днес деня си мина нищо не се разбрахме.. айде за утре някакво каране да организираме, примерно 10 сутринта на Лукойл ,а неделята е ясна. Ще се кара! Колкото повече толкова по-добре!
                                П.П. Мотора вече пали лесно няма да се налага да го дърпаме с въже

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X