Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Ето и клиповете от неделя:

    Вместо на 2-ра да го пробвам, на 1-ва голяма излагация




    Това е 3-тата част от екстрема, която е най лесна.


    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Браво бе Росене , аз толко се мъчих да ги кача тези клипове , и все на черти ми излизаха , ама така е като не съм спал с фотографка , иначе печка знам как се пали. Виж бетата как последните метри бяга в дясно , а ние с тебе се набиваме точно на скалата в ляво. Другия път ще ги отнесеме трите части на веднъж , да се подготвим хубаво за Chinela , че той нали е спал с оная кинозвездата , с дакарските резервоари , може да ни снима от всички ъгли , да не ставаме за смях.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        А другата седмица ако ще маате из Люлин вече и Аз съм наличен като начинаещ мАторист, чичко Чинел да идва и той тука че сме му запазили една кака за фотосесиите а в паузите ще му проверяваме накъде му мърда кръвното и с кои напитки се справя най-добре.

        п.п. Вода не къркаме, който си носи е желателно да си я употребява скришом.
        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Елате в Габрово на генерална репетиция!!!

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Аз там изпита съм го взел преди 20 години , ама още ме боли коляното от тая "Ябълка" , а бате Иван-Шипката , там ли ще е?
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
              Аз там изпита съм го взел преди 20 години , ама още ме боли коляното от тая "Ябълка" , а бате Иван-Шипката , там ли ще е?
              Тука е тука е ,той раздава бележниците на отличниците !!! А на Ябълка пистата преди две седмици я оглдиха с един булдозер и сега е супер !

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                Елате в Габрово на генерална репетиция!!!
                Габровска му работа, първите 10л.гориво от транспортните разходи до София на Джартата ги поемам Аз, както и кило ракия и кило салата като бонус, за да мое да репетираме тука.

                п.п. Има и опция за още 10л. гориво ма да изберем аз трасето.
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                  Габровска му работа, първите 10л.гориво от транспортните разходи до София на Джартата ги поемам Аз, както и кило ракия и кило салата като бонус, за да мое да репетираме тука.

                  п.п. Има и опция за още 10л. гориво ма да изберем аз трасето.
                  Казвай кога да идвам???Без майтап.Както ми е доскучало тука.
                  По принцип имам работа в София чак на 18ти август,ще вземам дъщеря ми от летището но до тогава можем спокойно да организираме нещо,и тогава пак.
                  Понеже самолета ще кацне в 3.00 през ноща,мога да си взема мотора да покараме през деня и да си дочакам до самолета.

                  П.П.Ама Триперче, за това че си оставил каручките и си в мъжката чета идвам когато кажеш.

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    18 Август се пада събота така че си идеален, ще те чакам с кеф номера на телефона мисля че требва да ми го имаш щото по некъв начин аз имам па твоя, а иначе моем и с по-нежната машинка да те разведем мене ми не пречи. А ако ти е мерак и нема кво да правиш идвай когато можеш само да е събота или неделя че през другото време ме няма в София.

                    А и ще те водя на един сериозен екстрийм- Ти в Пернишка кръчма бил ли си???
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                      А и ще те водя на един сериозен екстрийм- Ти в Пернишка кръчма бил ли си???
                      Бил съм разбира се,имам братовчеди в "Мошино"!Я ми напиши телефона или ми звънни на моя!

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        За 18-ти мо'ем да се класирам и аз, вие само се разберете.
                        Ей го де е Перник, за два часа съм дошъл на ход и съм загрел.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Аз на 18-ти пък съм отпуска, та каквото каже това ще пием

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            С Пламката -Триперчето се чухме,18-ти се пада в събота и ако не ми мине котка път съм при него.
                            Измислете нещо да си покараме малко,то още далеч де ама кво толкова.
                            Че и Чинелчето ще дойде,ще направим купона!

                            Поздрави от Габрово!!!

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Еееее аз тогава пътувам към морето иначе бих карал с вас...пуууу тоя късмет дето го извадих
                              Който оцелее ще закусва!

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Първоначално публикуван от ИВАН-ПРАВЕЦ Преглед на мнение
                                Ето ти един сайт с разпродажба и безплатна доставка до България http://www.chainreactioncycles.com/Default.aspx
                                Честито за Сузукито и внимавай с газта,че много хвърлят тези Сузукита.
                                Гледайки аватара ти явно от личен опит го казваш Мерси за линка след дълго проучване на цени и сайтове днес си поръчах ризница и джърси именно от този сайт. Също така днес взех от Еди мото ботуши алпинстар тех3 и наколенки на асербис - шарнирни и много удобни.
                                Колеги, утре ако има организация за нещо по софт бих се включил. Докато не ми дойде ризницата мисля да не се изхвърлям. Сега съм само с протектор за гърба и по анцунг, тъй като и брича още пътува..
                                Поздрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X