Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Ами организация няма още.
    Но аз съм free. Утре ще обслужа мотора до обяд. Събота и неделя и мисля да дера из люлин, ако мога, и двата дни, според зависи Тони как е с времето.

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
      Ами организация няма още.
      Но аз съм free. Утре ще обслужа мотора до обяд. Събота и неделя и мисля да дера из люлин, ако мога, и двата дни, според зависи Тони как е с времето.
      в неделя бих се включил, ако няма да съм ви в тежест. Поздрави!
      XR4

      +359.885.88.99.29

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Никой никога не е в тежест .
        При голяма група единствено се губи единствено динамиката при прехода и комфорта от многото прах. Така се свиква само да караш по напред

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          В недля и аз бих се включил за Люлин
          Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Ами утре в 11.00 тръгваме от Суходол, ако иска някой да заповяда.
            За неделя, утре вечер ще се разберем, да видим колко народ ще сме. Предполагам нещо към 10.00 да се тръгне от Суходол или направо среща на Бонсови, както го решим.

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              За недля сме трима, тръгваме от лукойл горна баня дайте сборен пункт и час за да се синхронизираме
              Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Ами ние да тръгнем в 10.00 от Суходол и 10.30 примерно на Бонсови.
                Или направо елате да тръгнем от Суходол всички.

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Всмукателните клапани се оказаха за смяна и за мое съжаление няма да събереме главата за този уикенд.
                  Поздрави и безаварийно!

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Колеги, за утре (неделя 19.0 има ли някаква организация и по-точно час и място на срещата за каране?

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01695.jpg
Прегледи:1
Размер:224.8 КБ
ID:5400719Ето тая каскада беше на самия финал на днешното каране! 1минута преди тази снимка мотора беше в същото положение но с гумите право към небето а моториста още два метра по-надолу.Пораженията са минимални за това изпълнение: счупена маска, изкривен ауспух, охлузвания по ръце, крака и гръб. Благодарности на цялата група за хубавото каране и специално на Мариан и Минко, които днес се откараха на XR-и Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01698.jpg
Прегледи:1
Размер:208.3 КБ
ID:5400720Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01696.jpg
Прегледи:1
Размер:267.3 КБ
ID:5400721Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01697.jpg
Прегледи:1
Размер:251.1 КБ
ID:5400722
                      Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Това на прибиране ли се измята по магистралата? Надявам се, че ви е харесало.

                        Ние после се откарахме и нямахме сили да седим на крака.
                        Моя мотор завря за за първи път от както го карам , но Тони ни прекара по една пътека ...... по която с малко помощ и 15 метра ходене само моя мотор успя да качи до горе (естествено и Антонио).

                        Ето и малко снимки от вчера.
                        Имаше от всичко, счупени ръчки, спукани гуми, бутане, падане. Общо взето прекрасен излет .























                        Последно редактирано от hafte; 20-08-12, 07:34.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Супер, ще гледам да наваксам тоя уикенд Аз пък ходих на една дъъълга разходка в събота и нямах сили за неделното каране. Тръгнахме към вр.Мургаш и оттам накъдето ни видят очите. Оказа се, че са видели вр. Козница. А накрая се оказа, че сме изтеглили 132км по чукарите и още 80 асфалт. Пускам някоя друга снимка и аз



















                          на следващата снимка се взвема решението "ейй там отиваме".



                          следва гледка от "там" - вр. Козница



                          Последно редактирано от bReal; 20-08-12, 18:22.
                          XR4

                          +359.885.88.99.29

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            bReal с каква техника са снимани тези снимки,че то направо като ги гледа човек все едно е там на живо.

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Много добри снимки ... направо.... Красота !!!
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                                bReal с каква техника са снимани тези снимки,че то направо като ги гледа човек все едно е там на живо.
                                Ако говориш за моите снимки - с телефона съм ги снимал. Има някоя друга обработена през апликейшън (тия с черните рамки), но пак от телефона.

                                Едит: сега видях, че си ми цитирал ник-а и става дума за моите снимки с айФон-а си снимам.
                                Последно редактирано от bReal; 20-08-12, 18:25.
                                XR4

                                +359.885.88.99.29

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X