Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Аз приключих сезона за тази година. Влизам за генерален основен ремонт и ви пожелавам приятно каране.
    Възползвайте се пълноценно от прекрасното време и може да дразните с много снимков и видео материал .

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
      Аз приключих сезона за тази година. Влизам за генерален основен ремонт и ви пожелавам приятно каране.
      Възползвайте се пълноценно от прекрасното време и може да дразните с много снимков и видео материал .
      еее, ако не си счупил нищо, задръж още 3-4 излизания..
      XR4

      +359.885.88.99.29

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Ами не съм счупил, но не ми се рискува да карам машината в този и вид.

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Роска днеска направихме едно бързо Бухово, карахме по абсолютно същият маршрут който сте били в неделя. Да разбирам ли че за тази седмица отпадаш..

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Жоре, отпадам за минимум 1 месец от каранията, според зависи от финансите и доставката на частите. Остана да проверя какво да поръчам по скоростите (надявам се да е минимално), но трябва да се отвори двигателя за съжаление.
            После ако времето позволява откривам сезона наново , като до тогава намерете някой да ме замести в мрънкането и псуването. В яденето е ясно, че няма да намерите.

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Вчера стана страхотно каране , бяхме се разбрали да сме трима , но се оказахме 13 , 12 расови машини + едно Супер Тенере 750. Всичко започна с нормалните коментари относно 180кг. мотор.



              След което карането премина в търсене на пътеки където да не мине струга



              По едно време Бетите и Кавазакитата започнаха да му правят тапи , ама пак не го спряха.

              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Добри клипчета, добро каране, браво. На третот клипче, на тая могила някаква ли беше, как и викат забравих, обаче действително от дясно /от ляво ако се гледа отгоре/ най-горе е по-лесно, ама това за 12 годишните ме разби , аз само от там съм се пробвал, следващия път ще пробвам от ляво, за пълнолетни.

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Клипчетата са благодарение на Мартин с Бетата , могилата не е чак толко трудна , стига да няма мотори пред тебе.
                  В това клипче гората е пълна с резачки , жълтурчо с двигателя от Шевролета ги чака на високото.

                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Ето и мако клипчета от Люлин

                    http://www.youtube.com/playlist?list...eature=mh_lolz
                    Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Изглед към Пасарелските пътеки от Бетата на Мартин.



                      Бижо с перчема , бързо напредва , ама тези сините Ямахи хич не слушат.

                      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?


                        Гледайте на НD 720p (Вижда се много по-добре,ако случайно не зареди на ''HD" превъртете малко напред или върнете назад )
                        Последно редактирано от tsonev11; 12-12-12, 18:46.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Хубаво е станало клипчето.
                          Не е важно какво караш, а как го караш !

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            БРАВО КОЛЕГА ЦОНЕВ СУПЕР Е СТАНАЛ КЛИПА
                            ПИШИ МОЛЯ С КАКВА ТОЧНО КАМЕРА Е ПРАВЕН КЛИПА , ЧЕ МИ ХАРЕСВА ЗАПИСА

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Първоначално публикуван от sirene Преглед на мнение
                              БРАВО КОЛЕГА ЦОНЕВ СУПЕР Е СТАНАЛ КЛИПА
                              ПИШИ МОЛЯ С КАКВА ТОЧНО КАМЕРА Е ПРАВЕН КЛИПА , ЧЕ МИ ХАРЕСВА ЗАПИСА
                              Повечето от клипа е снимано с GoPro HD hero 2,a останалото е от мобилни телефони на HD 720p

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Ендуро на Бъдни вечер-Люлин планина 24.12.2012

                                http://www.youtube.com/watch?v=pnKxR...Ol2cG4j3akQ58h
                                Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X