Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

    Ами тогава темата да се раздели на две:
    - Колко стува спортното каране на година
    - Колко струва любителското каране на година
    Съгласен съм че двете са несравними. Пък и съм съгласен че някои любител с ХР600 от 1989 може да скрие топката на много състезатели но това е друга тема.
    Не съм съгласен с твърдението че моето каране (бидейки любителско) е по малко пълноценно от карането на някой състезател. Просто всеки си гони своята цел.
    Целата на състезателя е да се движи по определено трасе стотици пъти с надеждата всяка обилкока да е стопява по една - две секунди докато достигне максимума.
    Моята цел е да изляза с мотора за да си почина. Да се повозя из природата, да ида на някое непознато място с приятели, да покоря поредното предизвикателство или... или просто да се мотая без да мисля за нищо... И това ми доставя удоволствие. Сигурно по-малко от колкото на състезателя когато стпопи две секунди след десетата обиколка но пак удоволствие! И се прибирам и си лягам спокоен. Не се въртя в леглото с мисълта за утрешния манш.

    Коментар


    • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

      Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
      Камбаната не бие по 2-пъти за глухите.
      Тя нито веднъж не е била до сега , нищо смислено не си написал .... "чух че..." звучи несериозно (меко казано) .
      "Суетата, е любимият грях на дявола"!

      Коментар


      • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

        Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
        В БГ има хора които ходят за пари Аз поне съм чувал за няколко. Записва се в хоби, печели състезанието и обира наградите......
        Това което съм чул, не съм го прочел. Това значи, че не е излязло от интернет пространството а е излязло от устата на ..........
        Ако искаш имена..... мога да дам, но първо трябва да попитам дали мога да дам имена........
        Но ти не си никой за мен за да доказвам каквото и да било пред теб и разни профита който са били "сланинари" и на всичкото отгоре още са хлъзгави.
        EXC TPI 2019

        Коментар


        • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

          Какво ти обиране на награди бе колега????? Най-голямата награда която може би съм взимал от състезание е отоплителна печка дипломат, която дори не работи като хората. Говоря за РЕШ.

          Коментар


          • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

            EEEE не ми харесвате,таман се почна скандала и се умирихте !!!
            Ако не продължите да се карате и сменям темата ...!
            Минков вземи се в ръце!

            Коментар


            • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

              Полезна тема за желаещите да се занимават с този спорт, които нямат приятели и познати състезатели или сланинари, които да ги ориентират в цената на т.нар. "кеф", но много излишни постове има и се разваля темата. От всички мнения дотук тези, които дават полезна информация са около 25 от над 100.
              Последно редактирано от LightOfJah; 14-12-12, 12:11.

              Коментар


              • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                Полезна тема за желаещите да се занимават с този спорт, които нямат приятели и познати състезатели или сланинари, които да ги ориентират в цената на т.нар. "кеф", но много излишни постове има и се разваля темата. От всички мнения дотук тези, които дават полезна информация са около 25 от над 100.

                Т и пък! Каде видя изобщо полезна информация?Аз единствено научих нещо ново че мога да си смажа мотора със сланина.
                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                Коментар


                • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                  Постовете, в които е написано колко горе-долу са разходите годишно считам за полезни. Преди да си купя мотор имах 1-2 познати мотористи и благодарение на тях и на теми като тази успях да се ориентирам какъв мотор да си купя и дали изобщо мога да си го позволя. Тогава нямаше такава тема и трябваше да се ориентирам четейки от различни теми във форума.
                  Последно редактирано от LightOfJah; 14-12-12, 16:28. Причина: правопис

                  Коментар


                  • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                    Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                    .... но много излишни постове има и се разваля темата....
                    Спокойно,предполагам че като премине еуфорията темата ще бъде изчистена, даже вече е започнало чистенето на простотии!
                    Не е важно какво караш, а как го караш !

                    Коментар


                    • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                      Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
                      Ами тогава темата да се раздели на две:
                      - Колко стува спортното каране на година
                      - Колко струва любителското каране на година
                      Съгласен съм че двете са несравними. Пък и съм съгласен че някои любител с ХР600 от 1989 може да скрие топката на много състезатели но това е друга тема.
                      Не съм съгласен с твърдението че моето каране (бидейки любителско) е по малко пълноценно от карането на някой състезател. Просто всеки си гони своята цел.
                      Целата на състезателя е да се движи по определено трасе стотици пъти с надеждата всяка обилкока да е стопява по една - две секунди докато достигне максимума.
                      Моята цел е да изляза с мотора за да си почина. Да се повозя из природата, да ида на някое непознато място с приятели, да покоря поредното предизвикателство или... или просто да се мотая без да мисля за нищо... И това ми доставя удоволствие. Сигурно по-малко от колкото на състезателя когато стпопи две секунди след десетата обиколка но пак удоволствие! И се прибирам и си лягам спокоен. Не се въртя в леглото с мисълта за утрешния манш.

                      Лошото е, че второто е незаконно вече....
                      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                      Коментар


                      • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                        Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
                        Това което съм чул, не съм го прочел. Това значи, че не е излязло от интернет пространството а е излязло от устата на ..........
                        Ако искаш имена..... мога да дам, но първо трябва да попитам дали мога да дам имена........
                        Но ти не си никой за мен за да доказвам каквото и да било пред теб и разни профита който са били "сланинари" и на всичкото отгоре още са хлъзгави.
                        Точно така , най-после без да искаш , позна ! От "чух че..." и "някой май каза...." (ма не съм го видял лично) , е пълно с фалшива информация и глупости по всякакви сайтове и медии , точно заради такива като теб . Спирай да се излагаш докато можеш , и недей цитира никакви имена че ще изложиш и притежателя на името . И няма смисъл да се напъваш да доказваш нищо , с правописа и словоизлиянията си вече доказа достатъчно . А "профито" , което така закачливо визираш от самото начало на тази тъпа тема , има толкова стаж с моторите и по състезания , колкото няма да събереш за три живота , и няма спонсори , прави го защото обича спорта .
                        "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                        Коментар


                        • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                          Я да си дойдем на думата кой дал 50лв.кой 500лв.Имал-дал нали така с пожелания за по малко непредвидени разходи по машините пък който си мисли че е добре да се наддава в тая насока ОК.Аз предпочитам да ги обръщам в бензин и тук там някоя бира из хижите.

                          Коментар


                          • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                            Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                            Лошото е, че второто е незаконно вече....
                            В парковете да. И то не от сега а от доста време.
                            Иначе балкан - широк.
                            Ако можеш да цитираш някаква забрана за движение извън националните паркове и горски стопанаства ще си много полезен.
                            А за забрана на движение по пътната мрежа още не съм чул Все пак си използвам мотора и за градско предвижване. В същост като основно превозно средство през лятото.

                            Коментар


                            • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                              Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
                              В парковете да. И то не от сега а от доста време.
                              Иначе балкан - широк.
                              Ако можеш да цитираш някаква забрана за движение извън националните паркове и горски стопанаства ще си много полезен.
                              А за забрана на движение по пътната мрежа още не съм чул Все пак си използвам мотора и за градско предвижване. В същост като основно превозно средство през лятото.
                              Щом си караш мотора в града не виждам как даваш мнение за кеф по време на състезание... Темата е другаде вече... За потдръжка и разходи казахме вече: Няма еднозначен отговор!!! Кой колкото даде и колкото има!
                              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                              Коментар


                              • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                                Някои може ли да каже нещо за поддръжката на хонда хр 400 какви са консумативите и цените, какво наи често се сменя и средно колко струва на година при не много сериозно (масла, лагери и тн...) каране и намират ли се лесно части за нея.
                                мерси

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X