Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

    Евтино или скъпо, всеки сам си преценява. За едни 5 лева е малко, за други много. Като ни е много скъп спорта(хобито) какво да направим, ще се кара по рядко. Като запалиш и усетиш моторчето, се забравя за тези неща. Нали това е целта. Ако може някой от вас да хвърли каската, да хване въдицата и да не се сети вече за мотор, като види кален склон и готина пътечка... да каже рецептата, токувиж сме забогатели

    Коментар


    • #77
      От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

      Офффф ...щото риболова мноо евтин.... иди си вземи една хубава въдица с макара , да видиш цени ....че и смъртоносен пустия му риболов (визирам оня случай при който , рибар замахва с карбоновия прът и закача надвиснал далекопровод) и с к'во ще се предвижиш ... пак с мотора
      "Суетата, е любимият грях на дявола"!

      Коментар


      • #78
        От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

        Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
        Много голям процент от състезателите не са по състезания...... да се кефят, там са за пари.....
        Какви пари имаш предвид ? Поясни ми малко, че изглежда пак съм се заблудил ,мислейки че този спорт съществува благодарение на добрата воля и големите разходи на хората които организират и участват в състезанията , от любов към спорта , без да очакват да има някаква възвръщаемост ....нали Ендурото имаме предвид (а дали при мотокроса е по-розово положението) ... Изясни ми ги тия неща че изглежда пак нещо не съм разбрал ....
        "Суетата, е любимият грях на дявола"!

        Коментар


        • #79
          От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

          Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
          Какви пари имаш предвид ? ... Изясни ми ги тия неща че изглежда пак нещо не съм разбрал ....

          Ми колегата може би има в предвид ПРОФЕСИОНАЛНИ състезатели които с това си изкарват хляба,те едва ли го правят само от любов към спорта, в надпреварата да са първи те имат и други $-цели ?
          Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 13-12-12, 04:23. Причина: Уточнение
          Не е важно какво караш, а как го караш !

          Коментар


          • #80
            От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

            Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение

            ПП: Аз веригара я мажа със сланина!
            Това ми хареса. Я кажи има ли ефект да я почвам и аз?
            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

            Коментар


            • #81
              От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

              Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
              Това ми хареса. Я кажи има ли ефект да я почвам и аз?
              Че тя сланината да не е много евтина ?

              Коментар


              • #82
                От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                Че тя сланината да не е много евтина ?
                Е не е,а ма на ли това е идеята да се наливат повече пари да има кеф!
                Не е важно какво караш, а как го караш !

                Коментар


                • #83
                  От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                  Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                  Ми колегата може би има в предвид ПРОФЕСИОНАЛНИ състезатели ...
                  Тия са ясни(но и те са малцина) ...нали щото коментираме Бг Ендуро-то , аз затова се учудих...
                  "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                  Коментар


                  • #84
                    От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                    В БГ има хора които ходят за пари Аз поне съм чувал за няколко. Записва се в хоби, печели състезанието и обира наградите......
                    EXC TPI 2019

                    Коментар


                    • #85
                      От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                      Моля модератор да премести част от мненията в другата тема за мерене на пишки: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=156723

                      Иначе до година мисля да си поръчам посребрена верига, така че разходите ми ще са около 17 000.
                      Моля хора който нямат посребрени вериги да не пишат в темата тъй като не са никави мотористи/ендуристи/спортисти!

                      Коментар


                      • #86
                        От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                        Хе, ти пък сребро. Те някои имат вериги покрити с натурални мазнинки, развиващи върху тях микроби....... тръгнал си със сребърна да се мериш.
                        EXC TPI 2019

                        Коментар


                        • #87
                          От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                          Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                          Е не е,а ма на ли това е идеята да се наливат повече пари да има кеф!
                          Карал ли си на състезание до сега?
                          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                          Коментар


                          • #88
                            От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                            Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
                            Хе, ти пък сребро. Те някои имат вериги покрити с натурални мазнинки, развиващи върху тях микроби....... тръгнал си със сребърна да се мериш.
                            Карал ли си на съсътезание до сега?
                            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                            Коментар


                            • #89
                              От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                              Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
                              Моля модератор да премести част от мненията в другата тема за мерене на пишки: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=156723

                              Иначе до година мисля да си поръчам посребрена верига, така че разходите ми ще са около 17 000.
                              Моля хора който нямат посребрени вериги да не пишат в темата тъй като не са никави мотористи/ендуристи/спортисти!
                              Карал ли си на състезание до сега?
                              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                              Коментар


                              • #90
                                От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                                Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
                                Тия са ясни(но и те са малцина) ...нали щото коментираме Бг Ендуро-то , аз затова се учудих...
                                Коментираме това, че спорта не е ефтин ако е спорт.... ако е баирджалък със брус сланина и един "кюпак" тогава работата е друга... А вие не разбрах дето се плюнчите към коя група спадате?????
                                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X