Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

    Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
    Карал ли си на съсътезание до сега?
    На какво състезание?
    EXC TPI 2019

    Коментар


    • #92
      От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

      Минков, сигурен съм че и ти познаваш хора който никога не са били на състезание и определено на всяко каране си доставят кефа който ще ги крепи цялата следваща седмица и ще чакат с нетърпение следващата събота или неделя за да излязат и да се разходят отново с компанията. Хора, който никога не са си помисляли да карат на състезание и въпреки това на мотора са винаги усмихнати и весели. Та това кой колко състезания е изкарал не е кой знае какъв критерии за това кой колко е щастлив. Не мога да отрека че такова каране каквото става на състезание, при обикновенните седмични излизанки не може да стане или е много трудно. Става ама за по няколко минутки като се захапем с някой и толкоз. Но пак си е весело и лично аз се радвам като се съберем много хора. Понякога самото каране е по-добро, понякога готиното идва от голямата компания и непрестанните майтапи. Но има хора на който състезанията са им последната грижа. Самите им характери не са такива, не се надъхват и т.н. Има и други, който на състезание се пренадъхват повече от необходимото, но това е друга тема. Та толкоз за сега.

      Вече ми липсват темите за това колко лоши за ктмите, как се разглобявали в движение и т.н.
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • #93
        От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

        Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
        ....Вече ми липсват темите за това колко лоши за ктмите, как се разглобявали в движение и т.н.
        Вярно бе,няма никакви оравжевини по тези теми,ма то е щото по захладня и не се карат много, иначе веднага - Ка Темера Мастора си показва магариите.
        Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 13-12-12, 21:10.
        Не е важно какво караш, а как го караш !

        Коментар


        • #94
          От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

          Абе Минков,я успокой топката!!!
          Ако пък си мислиш че това нашето са състезания.Това е просто забавление.
          Я си продавай зарзавата и не се ядосвай !!!

          Коментар


          • #95
            От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

            Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
            Карал ли си на състезание до сега?
            Не.
            Нямам и намерение, освен ако не е някое "ташак" състезание за шоуто и смеха само.
            Не знам защо си мислиш че състезателното каране е единствения начин да си доставиш удоволствие... Честно казано ми прилича на избиване на комплекси - "на пистата съм най добрия, значи всички други са по лоши от мен..."

            Виж какво е написал Ванко преди малко. Там е истината.

            Коментар


            • #96
              От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

              Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
              Абе Минков,я успокой топката!!!
              Ако пък си мислиш че това нашето са състезания.Това е просто забавление.
              Я си продавай зарзавата и не се ядосвай !!!
              През *** ми е! Тряяя да им е жега!
              Последно редактирано от Chinela; 14-12-12, 09:56.
              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

              Коментар


              • #97
                От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
                Не.
                Нямам и намерение, освен ако не е някое "ташак" състезание за шоуто и смеха само.
                Не знам защо си мислиш че състезателното каране е единствения начин да си доставиш удоволствие... Честно казано ми прилича на избиване на комплекси - "на пистата съм най добрия, значи всички други са по лоши от мен..."


                Виж какво е написал Ванко преди малко. Там е истината.
                Работата е за ташак и бая народ наскачаха голям смях... Самото име на темата е толкова безмислено и няма как д асе даде еднозначен отговор...... ама смях без гащи.... един давал 3 лв друг 5лв, всеки дава различно.... аз кът нямам и не давам и нареждам глупавите изказвания на разни притежатели на музикални инструменти!
                Последно редактирано от Chinela; 14-12-12, 09:57.
                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                Коментар


                • #98
                  От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                  Може би не случайно колегата Хаджиев прави такива състезания... или пък може да е за мнооого пари, но казва ли ти някой

                  http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=154520

                  Между другото и аз мислех да пусна малко информация за поддръжката на моя мотоциклет ;д , но се отказах...

                  ПоЗдрави от мен!
                  Димитър Тенев

                  Коментар


                  • #99
                    От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                    Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                    Минков, сигурен съм че и ти познаваш хора който никога не са били на състезание и определено на всяко каране си доставят кефа който ще ги крепи цялата следваща седмица и ще чакат с нетърпение следващата събота или неделя за да излязат и да се разходят отново с компанията. Хора, който никога не са си помисляли да карат на състезание и въпреки това на мотора са винаги усмихнати и весели. Та това кой колко състезания е изкарал не е кой знае какъв критерии за това кой колко е щастлив. Не мога да отрека че такова каране каквото става на състезание, при обикновенните седмични излизанки не може да стане или е много трудно. Става ама за по няколко минутки като се захапем с някой и толкоз. Но пак си е весело и лично аз се радвам като се съберем много хора. Понякога самото каране е по-добро, понякога готиното идва от голямата компания и непрестанните майтапи. Но има хора на който състезанията са им последната грижа. Самите им характери не са такива, не се надъхват и т.н. Има и други, който на състезание се пренадъхват повече от необходимото, но това е друга тема. Та толкоз за сега.

                    Вече ми липсват темите за това колко лоши за ктмите, как се разглобявали в движение и т.н.
                    Тряяя да има контра теза.... Познавам много хора които им е голям кеф да карат.... ама истината е друга.

                    "-Гроздето е кисело - казала лисицата"
                    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                    Коментар


                    • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                      Абе то и аз си мразя единия мотор (супертенерето) ама само за пред публика. Като се кача и почна да се мотам с него насам натам из някакви селца и не ми слиза усмивката от лицето. И като го спра някъде и ме пита някой какво е това и отговора ми е "кочина".

                      Пък за гроздето ... и по състезания сме виждали стари моторчета. И аз имам няколко смехотворни участия в разни състезания с онова синичкото Сузуки РМХ 250 дето ми е наборче. Че и на всичките съм си финиширал и не съм бил последен. Та който иска да се състезава и със старо моторче се пуска.

                      Ти и ти си един голям пример в това отношение. С оная марка дето не бива да я споменаваме даже (зелената) стана шампион. Въпрос на характер е ще се състезаваме ли, на война ли ще ходим или ще четем книги в библиотеката (а някой правят и трите).
                      Иван Маринов
                      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                      ЕНДУРО ВАРНА

                      Коментар


                      • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                        Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                        ....Въпрос на характер е ще се състезаваме ли, на война ли ще ходим или ще четем книги в библиотеката (а някой правят и трите).
                        Относно военните мога да кажа: Това е ПАРАЗИТА на обществото.....

                        За манерката дето спомена: Лапна 3000 лв. без сериозен ремонт без пари за спане и ядене, без един ден тренировка.... с две нови задни гуми и 2 втора ръка..... БЕЗ сланинарски излизания. Та ако и тях включим дали сумата няма да стане четирицифренна??? За една манерка!!! А ако не бе манерка ами манерките бяха 2 както си му е реда??? Една за Крос и една за Ендуро? А сега ми дайте точен отговор колко излиза карането на мотор.... Дрън дрън ... вятър си правите..... Искат се ПАРИ и то много.... Много са за теб и мен де

                        Отговора на въпроса е: Колкото имаш толкова ще дадеш! Всички мения са излишни!
                        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                        Коментар


                        • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                          Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                          Отговора на въпроса е: Колкото имаш толкова ще дадеш! Всички мения са излишни!
                          При положение, че всички си обичаме хобито(спорта), всеки дава и последната си стотинка за машината си. Но темата има съвсем друг смисъл, все пак е в подфорум "Избор на мотор" и трябва да е с информативна цел за незнаещите по "въпроса", а не за кавги и спорове.
                          Димитър Тенев

                          Коментар


                          • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                            Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                            Отговора на въпроса е: Колкото имаш толкова ще дадеш! Всички мения са излишни!
                            Като наркоманите . К'во ли не правят за една доза.... хероин , кокаин , анфетамин ,морфин, БЕНЗИН
                            "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                            Коментар


                            • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                              Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                              Коментираме това, че спорта не е ефтин ако е спорт.... ако е баирджалък със брус сланина и един "кюпак" тогава работата е друга... А вие не разбрах дето се плюнчите към коя група спадате?????
                              Знам к'во коментираме , прочети по-предните постове , исках чавето да ми обясни кой в Бг кара на състезания "за пари" (тоест ,според него тука си имаме Блажужак, Джони Уокър, Джарвис...), щото аз мноо добре знам как е у нас ...т'ва е преди две страници , просто не си прочел. Пък аз сланина не ям (ма не съм и рязан) , от групата "3-4 пъти в годината" съм .
                              "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                              Коментар


                              • От: Колко струва карането и поддръжката на мотор на година?

                                Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
                                Знам к'во коментираме , прочети по-предните постове , исках чавето да ми обясни кой в Бг кара на състезания "за пари" (тоест ,според него тука си имаме Блажужак, Джони Уокър, Джарвис...), щото аз мноо добре знам как е у нас ...т'ва е преди две страници , просто не си прочел. Пък аз сланина не ям (ма не съм и рязан) , от групата "3-4 пъти в годината" съм .
                                Камбаната не бие по 2-пъти за глухите.
                                EXC TPI 2019

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X