Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CRF mania (само за пристрастени)

    Интересно е от какъв мотор скачаш на 450 срф,мисля че трябва да имаш доста опит за него.И каде мислиш да го караш.
    Последно редактирано от Иво Томов; 30-06-15, 21:59. Причина: Редакция
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

    Коментар


    • От: CRF mania (само за пристрастени)

      Според мен 450 е по добрия вариянт,защото ако вземе 250 за два месеца ще му свикне и ще му се струва малък и пак ще иска да го сменя.Карам 450 инверно къса ръце,но може да се кара както бавно така и бързо.Не мога да използвам пълния капацитет на мотора,но поне знам,че няма да искам друг мотор.Човека е устроен да иска максималното а от това на горе няма какво да се иска , хахаха

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        Здравейте приятели
        Мотора от клипа е мой 05 Crf250r
        Яко някой можа да ми каже от къде идва тоя шум Клапани Биела?
        https://www.youtube.com/watch?v=MxKeK6ujiFE&feature=youtu.be

        Коментар


        • От: CRF mania (само за пристрастени)

          Така не го карай или пали. Отиди при майстор да го оправи

          Коментар


          • От: CRF mania (само за пристрастени)

            Първоначално публикуван от suspect85 Преглед на мнение
            Според мен 450 е по добрия вариянт,защото ако вземе 250 за два месеца ще му свикне и ще му се струва малък и пак ще иска да го сменя.Карам 450 инверно къса ръце,но може да се кара както бавно така и бързо.Не мога да използвам пълния капацитет на мотора,но поне знам,че няма да искам друг мотор.Човека е устроен да иска максималното а от това на горе няма какво да се иска , хахаха
            Ето тези думи са много важниНе мога да използвам пълният му капацитет) .Значи ,ще му се късат ръцете поне 2-3 години ,докато почне да използва 80% от капацитета на мотора.И пак зависи, как и колко е карал,но тои не казва .........
            Honda CRF 250 X
            Touareg 3.0 TDI

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Искам да ви питам по какво разбрахте, че е изтрадал, карал съм такова чудо много върви. Аз ви питам какво да гледам при покупката му, има ли смисъл да меря компресия. http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...8&slink=9zpawc За това какво мислите.

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                Така не го карай или пали. Отиди при майстор да го оправи
                значи црф за мен е много шумен мотор и мисля ,че този шум е нормален даже мисла ,че този е тих ,но нека колеги имащи црф да се изкажат.
                KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Какво по-специално да има в огледа на Црф? Както на всеки друг мотор,и да го гледаши да слушаш,като не разбираш от мотори все тая!Лично аз взех с мен човек който оправя мотори и се занимава с това.Важното е като му запушиш ауспуха да не трака и да не пуши отзад като го запалиш.

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
                    Ето тези думи са много важниНе мога да използвам пълният му капацитет) .Значи ,ще му се късат ръцете поне 2-3 години ,докато почне да използва 80% от капацитета на мотора.И пак зависи, как и колко е карал,но тои не казва .........
                    Така е,ще ги къса!След всяко каране ме болят,но като му навия и ми изтръпват краката! ( безценно)

                    Коментар


                    • От: Honda CRF 250 x

                      Здравейте .,

                      Имам същият проблем .,при даванео на рязко газ заглъхва! Интересува ме дали сте разбра ли дали е от ускорителната помпа както казват колегите???
                      При мен също е чистен карбуратора (уж така каза майстора) .,с нов въздушен филтър е,но със стария същто заглъхваше!
                      Моторът е Хонда црф 250 р с Jet Kits ( не знам дали това има значение)

                      Коментар


                      • От: CRF mania (само за пристрастени)

                        Първоначално публикуван от suspect85 Преглед на мнение
                        Според мен 450 е по добрия вариянт,защото ако вземе 250 за два месеца ще му свикне и ще му се струва малък и пак ще иска да го сменя.Карам 450 инверно къса ръце,но може да се кара както бавно така и бързо.Не мога да използвам пълния капацитет на мотора,но поне знам,че няма да искам друг мотор.Човека е устроен да иска максималното а от това на горе няма какво да се иска , хахаха
                        Ако го караш по криви пътеки и места кадето ще седи на едно място по-добрия вариянт е 250 защото няма да хвърля водато толкова бързо ,но за по отворени райони взимай 450 аз лично избрах 450r

                        Коментар


                        • Мнение за Хонда Crf 250 2009

                          Добър ден искам да попитам какво ви е мнението за мотора по-горе какви проблеми имат,разхода на горивото и действително ли патят толкова с тези титаниеви клапани.

                          Благодаря предварително.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a9907918o.jpg
Прегледи:1
Размер:169.1 КБ
ID:5675509

                          Коментар


                          • От: CRF mania (само за пристрастени)

                            Кросовия CRF с :вълшебно копче;

                            https://www.youtube.com/watch?v=tUtHdAL7Abs

                            Коментар


                            • От: Мнение за Хонда Crf 250 2009

                              Има цяла тема за CRF,само да ти са чете http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=2391&page=69
                              KAWASAKI KLR 250-->HONDA XR 250-->KTM EXC 250 2T-->KAWASAKI KDX 200R
                              НЯМА ЛОШИ МАРКИ, ИМА ЛОШИ СТОПАНИ!!!

                              Коментар


                              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                                Някой дали има представа предните колове на ЦРФ450 2006 и ЦРФ250 са еднакви?
                                Моите протекоха здраво.Смених им и семерингите и втулките или както ги наричат някои лагерите,но самите легла на кола са се разбили вече и има много голям луфт.Сега търся колове втора употреба и се чудя какво точно да търся.Вече намерих едни и чакам отговор от човека.
                                YAMAHA WR450F

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X