Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CRF mania (само за пристрастени)

    До колегата (qnis)! От къде и как мога да си поръчвам това масло,специално за мотори ли е пригоден просто да имам престава точно какво представлява?
    Имам и още един въпрос към всички колеги се обръщам,мотора ми има странен шум в главата,на ниски обороти шума сякаш се чува повече освен това и леко цика,не съм му сменял още маслото от както съм го купил само съм доливал,за да е на средно ниво,карам го вече 3ти резервоар и до ся съм нямал проблеми,въпроса ми е дали е редно да се кара тъй и дали може да направи някакъв проблем?

    Коментар


    • От: CRF mania (само за пристрастени)

      Обикновено хората и танк като си купят ,сменян маслото за да знаят кога е сменено а за този мотор е абсолютно задължително.
      Honda CRF 250 X
      Touareg 3.0 TDI

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        Още кат бях купил мотора и маслото съм го поръчал,но имах проблеми с покупката на масленния филтър,чаках пратката три четири дена имало е някакво объркване и това беше причината да го карам тъй,ся първата ми работа като се прибера е смяна на маслото,дано да имам късмет и след смяната всичко да е наред.

        Коментар


        • От: CRF mania (само за пристрастени)

          Здравейте колеги! След смяна на маслото на Црф450Р (става дума за мотора на hasko) Мотора трудно запали след смяната после след 2 минути работа на място колектора почва да се зачервява... Маслото (15/60).. Та въпроса ми е от какво може да е, възможно ли е да е от маслото?
          HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

          Коментар


          • От: CRF mania (само за пристрастени)

            Колеги,ориентирайте ме към някой,който разбира, за малко помощ относно една глава на црф 450р?Ще е супер,ако е от София.Ще почерпя.

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Здравейте колеги
              Това е моята машина-Honda crf250r 2005-та година
              Много ще съм благодарен ако някой ми направи оферта за тава за под двигателя или ако някой може да ме упъти от къде мога да си взема?
              Благодаря предварително
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC056542.jpg
Прегледи:1
Размер:155.6 КБ
ID:5629049Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05657.jpg
Прегледи:1
Размер:127.0 КБ
ID:5629050Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20141104_003.jpg
Прегледи:1
Размер:108.6 КБ
ID:5629051

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                http://olx.bg/honda-crf-450-na-4asti...god-i48702383# Мисля ,че тавата е от 450 но незнам съвместими ли са
                0888 074 049

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Някой да продава задна капла за CRF450? Мотора е 2003 година. И възможно ли е да се сложи например от друг мотор YZF, RMZ, KXF, SXF?
                  Ще чакам предложения! Поздрави!
                  HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    Първоначално публикуван от rashidov Преглед на мнение
                    Някой да продава задна капла за CRF450? Мотора е 2003 година. И възможно ли е да се сложи например от друг мотор YZF, RMZ, KXF, SXF?
                    Ще чакам предложения! Поздрави!
                    Имам от ЦРФ450 Х 18-ка ексел 0888984256
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: CRF mania (само за пристрастени)

                      Здравейте колеги. Искам да питам някой дали може да ми каже какво точно значи тази табела. Извинявам се предварително ако мнението ми не е за тук Благодаря. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150201_193744.jpg
Прегледи:3
Размер:141.1 КБ
ID:5640039

                      Коментар


                      • От: CRF mania (само за пристрастени)

                        Днес си смених задната гума на црф а и след смяната сякаш почна да ми боксува съединителя а преди въобще нямах проблем всичко стана само за минути ако някой може да каже някаква идея ще съм много благодарен

                        Коментар


                        • От: CRF mania (само за пристрастени)

                          Първоначално публикуван от dodi1 Преглед на мнение
                          Здравейте колеги. Искам да питам някой дали може да ми каже какво точно значи тази табела. Извинявам се предварително ако мнението ми не е за тук Благодаря. [ATTACH=CONFIG]775130[/ATTACH]
                          http://www.jmgracing.be/

                          Коментар


                          • От: CRF mania (само за пристрастени)

                            https://www.youtube.com/watch?v=Q8-MEBI_ybQ.
                            Последно редактирано от Иво Томов; 05-02-15, 20:56.
                            Honda CRF 250 X
                            Touareg 3.0 TDI

                            Коментар


                            • От: CRF mania (само за пристрастени)

                              Първоначално публикуван от hasko Преглед на мнение
                              Днес си смених задната гума на црф а и след смяната сякаш почна да ми боксува съединителя а преди въобще нямах проблем всичко стана само за минути ако някой може да каже някаква идея ще съм много благодарен
                              По пътя на логиката,явно до сега си нямал сцепление и не си натоварвал достатъчно съединителя.

                              Поздрави!

                              Коментар


                              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                                Изведнаж съединител да замине чудно а пък си отделя добре

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X