Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CRF mania (само за пристрастени)

    Колеги,днес един приятел ми даде един въздушен филтър.Сложих го и газ към полето.Както си карам дойде време за едно скокче и в момента на скока на мотора му олекна предницата и така удари вътре в коловете,че ме присви корема . Прибрахме се бързо и отворихме капачките на коловете да видим дали има масло и дали е достатъчно.Оказа се,че предницата е суха от всякъде.Предишния собственик си е спестил да ми каже.
    YAMAHA WR450F

    Коментар


    • От: CRF mania (само за пристрастени)

      Колеги , някой от вас да има предпазители за радиаторите за ЦРФ450Р 2007г. за продан ? Или да знаете къде от българия мога да си закупя ?

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
        Колеги,днес един приятел ми даде един въздушен филтър.Сложих го и газ към полето.Както си карам дойде време за едно скокче и в момента на скока на мотора му олекна предницата и така удари вътре в коловете,че ме присви корема . Прибрахме се бързо и отворихме капачките на коловете да видим дали има масло и дали е достатъчно.Оказа се,че предницата е суха от всякъде.Предишния собственик си е спестил да ми каже.
        Така със сигурност няма да тече ако са заминали семерите,затова не е налял спестил е 100 кинта.
        0888 074 049

        Коментар


        • От: CRF mania (само за пристрастени)

          Протектори за радиаторите явно нямате , а обръщащи ръчки за същия мотор - ЦРФ450Р 2007г. ?

          Коментар


          • Honda CRF 250 x

            Моля ако някой има такъв мотор или е карал да ми каже минусите и плюсовете на този мотор . Също така дали е подходящ за леки разходки в гората и ендуро . Предварително ви благодаря .

            Коментар


            • От: Honda CRF 250 x

              Първоначално публикуван от Ivoslav Iliev Преглед на мнение
              Моля ако някой има такъв мотор или е карал да ми каже минусите и плюсовете на този мотор . Също така дали е подходящ за леки разходки в гората и ендуро . Предварително ви благодаря .
              Ти гледай мотора който купуваш да е читав. Плюсовете са повече от минусите на този тип мотори. Ако пък искаш да няма забележки, по двигател, окачване и т.н. можеш да налееш доста пари в тунинг.
              Става и за леки и за тежки, дори и за риба или кафе, но все пак е спортно ориентиран мотор а не разходкаджийски.
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • От: Honda CRF 250 x

                Първоначално публикуван от Ivoslav Iliev Преглед на мнение
                Моля ако някой има такъв мотор или е карал да ми каже минусите и плюсовете на този мотор . Също така дали е подходящ за леки разходки в гората и ендуро . Предварително ви благодаря .

                Имам такъв, 2004г.(от първите). Купих го преди близо 2 години и засега се държи перфектно(редовна смяна на качествени консумативи,масла, течности, редовно смазване и спирачки) За сега не съм сменял нищо , друго. Като за начинаещ, мотора е перфектен. Късите скорости помагат много на засукани места. В ниските обороти си има достатъчно сила за да те изтегли. Пали лесно и със стартера, и с манивелата, но всичко казано по-горе ,зависи от ПОДДРЪЖКАТА. Предишния собственик го беше поддържал повече от безупречно и резултата е налице. (като го копувах отказах оферта за модел 2006 за същите пари) Ниския разход и до днес ме радва
                Като минуси( тази дума е силно казано,в мое лице) Посвикнеш ли, започва да ти малее 250-то на моменти (по скоростни участъци). При мен има едно заглъхване при много рязко подаване на газ, няколко човека ми казаха че са така, макар че все още не ми се вярва. В началото, свободна скорост, е олучвах доста трудно. И след толкова време пак някой път не олучвам(но това пак си от мен )
                За леки разходки и ендуро си е супер. Но за тези неща не ти трябва толкова хард мотор, има доста други модели,които са и по-евтини, а ще вършат същата работа. И не забравяй, на първо място екипировка " от-до "

                Да използвам момента. Колеги, към тези със същия мотор 250х . И при вас ли го има това заглъхване при рязко подаване на газ? Карба, бе изчистен от майстор и настроен прецизно. Заглъхването намаля чувствително, но не изчезна. Ако съм на свободна и му подам така газ(рязко имам предвид), не му ли я пусна веднага слад завъртането ще изгасне. Когато е на скорост , първо за по-малко от половин секунда заглъхва, все едно, че си му върнал до край газта и след това поема. Всичко това се случва в от ниски обороти до прехода към средни. По-нагоре това заглъхване го няма.

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Проверихте ли дали му работи ускорителната помпа?
                  Yamaha Yz450F
                  Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                  Всичко с ''рошави''гуми!

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    Ускорителната помпа.. мдаааа, майстора ти я е подминал.

                    Коментар


                    • От: CRF mania (само за пристрастени)

                      Ускорителната помпа. Дори е препоръчително да се добави нещо такова http://www.rockymountainatvmc.com/p/...tor-Pump-Cover
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • От: CRF mania (само за пристрастени)

                        Мдаааа, помпата не е гледана. Месри за идеята, която ми дадохте. Тя ще е на следващо "четене" и тази последната джаджа ме привлече. Ще трябва да отделя от следващата заплата за нея, вчрвам, че ще има ефект. Някой използвал ли е?

                        Коментар


                        • От: CRF mania (само за пристрастени)

                          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                          Ускорителната помпа. Дори е препоръчително да се добави нещо такова http://www.rockymountainatvmc.com/p/...tor-Pump-Cover
                          Имам подобна ускорителна помпа на Boyesen ,но не съм с оригинална свещ,а с обикновена от кола и моят мотор така заглъхва при рязко подаване на газ пред някоя локва или дупка.Възможно ли да е от свещта или ?
                          YAMAHA WR450F

                          Коментар


                          • От: CRF mania (само за пристрастени)

                            Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
                            Имам подобна ускорителна помпа на Boyesen ,но не съм с оригинална свещ,а с обикновена от кола и моят мотор така заглъхва при рязко подаване на газ пред някоя локва или дупка.Възможно ли да е от свещта или ?
                            Моя пък не глъхне,миналата събота смених свеща ,защото не знаех колко стара е тази с която го купих преди година и нещо.Сега пали като кибрит(иридиева свещ).48лв
                            Honda CRF 250 X
                            Touareg 3.0 TDI

                            Коментар


                            • От: CRF mania (само за пристрастени)

                              Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
                              Имам подобна ускорителна помпа на Boyesen ,но не съм с оригинална свещ,а с обикновена от кола и моят мотор така заглъхва при рязко подаване на газ пред някоя локва или дупка.Възможно ли да е от свещта или ?

                              Интересно ми е от кой автомобил ще стават свещи на CRF?

                              Коментар


                              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                                Първоначално публикуван от mx rider Преглед на мнение
                                Интересно ми е от кой автомобил ще стават свещи на CRF?
                                Прав си ,доста по малка е.
                                Honda CRF 250 X
                                Touareg 3.0 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X