Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CRF mania (само за пристрастени)

    Нещо по темата?!
    Bling bling, money ain't a thing :)

    Коментар


    • От: CRF mania (само за пристрастени)

      Първоначално публикуван от krascho Преглед на мнение
      Нещо по темата?!
      Ами да, почти сме го събрали, тоест на 99,% е готов.
      Поръчах нови втулки за задната капла, като измих старите и установих, че семерингите са ги изяли твърде много.
      Сърце не ми даде да ги монтирам, сложа ли тях, остава само акумулатора и AIR филтъра, и пУна газ.
      Опс, забравих и още един проблем, новото кормило се оказа 28,6мм и сега цикрата не става, но Юли каза, че ще решим проблема.
      Но както сам знаеш Краси хубавите неща стават бавно... естествено ще има и изненади.

      Прикачени файлове

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        Вижда му се краят.Да излиза по-бързо от бокса,че дупнишката тема паяжини хвана.Както се вижда,може още тази неделя да дебютира.
        Beta 450 RR-Factory
        0039 3206052599

        Коментар


        • От: CRF mania (само за пристрастени)

          Чинел... след, като сте сложили гумите (не тези гуми, ей!)... ми то не остана, какво да правите - вярно сте 99% процента готови!

          Коментар


          • От: CRF mania (само за пристрастени)

            Колеги можети ли да помогнете за една верига на Балансиращите валове на Honda Cb450s,на някои да му се намира или да знае нещо по въпроса.Че ми е голям проблем немога да намеря.Може би не е тук мястото да публикувам този въпрос но навсякъде съм писал никои не отговаря.Благодаря предварително.

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Ванка,времето за ремонт изтече.Не забравяй че както и да го точиш, пак ще си остане "Хонда", така че не си го слагай на сърце.Освен това смятам че е крайно време "Дупница Екстрим" да се сдобие с една Go Pro камера, за да стане темата още по-интересна за масовия зрител.

              BTW: Tова на снимкитa S12XC ли е ?
              offroad фен
              1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
              TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                Да, това е Мишелин S12XC и не, няма да си купя камера.
                С видеото приключих, не ме кефи и повече няма да снимам клипове.

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Ванка, кой ти изплете каплите?

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    Готов съм най-накрая....................................4 месеца, не е за вярване.
                    Това ми е последния тунинг на тоя мотор, от тук нататък само пУна газ.












                    Коментар


                    • От: CRF mania (само за пристрастени)

                      КРАСОТА!
                      Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

                      Коментар


                      • От: CRF mania (само за пристрастени)

                        Браво Ванка,поздравления как си я наточил.А по въпроса дали това е последното "гримиране" на Хондата,който те познава знае че няма да е само каране,ще има още промени през сезона.Дали да очакваме вече репортажи от първото каране и ще има ли шампанско за представянето? Като препрочитам темата от започване на ТО-то и вече в завършен вид(с всичкия снимков материал),спокойно можеш да участваш в "Пълна промяна" на някой сателитен канал.Пожелавам ти безавариен сезон и много побликуван материал.
                        Beta 450 RR-Factory
                        0039 3206052599

                        Коментар


                        • От: CRF mania (само за пристрастени)

                          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                          Готов съм най-накрая....................................4 месеца, не е за вярване.
                          Това ми е последния тунинг на тоя мотор, от тук нататък само пУна газ.
                          Проследил съм, с голям интерес , от закупуването та досега какъв ъпгрейд си сътворил. Та то няма накъде повече.
                          Нека Ендуро-Алпинизма започне сега, защото една от най-следените теми позамря. Поздрави от Габрово, а днес и утре от Трявна.
                          Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                          Коментар


                          • От: CRF mania (само за пристрастени)

                            Най грозната хонда която съм виждал на всичко отгоре и гарда е Счупен.. Ти си знаеш какво я грози.

                            На 26-ти я докарай за тест.
                            Последно редактирано от viki terzieva; 20-03-11, 09:28. Причина: Счупен, а не шчупен
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • От: CRF mania (само за пристрастени)

                              Дочакахме го... Много Арен!

                              Коментар


                              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                                Е хайде пак да поразглобите и да изпесъкоструите рамката обратно каквато си беше... Майтап - на който както му харесва, да запиша пост просто участвам!
                                Bling bling, money ain't a thing :)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X