Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CRF mania (само за пристрастени)

    Мерси, там наИстина пише мнОГО добри неща за този модел.
    Последно редактирано от viki terzieva; 30-01-11, 09:40. Причина: наИстина, а не наЙстина

    Коментар


    • От: CRF mania (само за пристрастени)

      За това че е много тежък не знам, но четох от форума и копнах нещо да видиш, може и да си го чел.
      Щях да забравя-ТЕГЛОТО-една толкова спорна тема за този мотор,ще кажа,че съм теглил мотоциклета си на везна и теглото му с 3.5л.бензин е 124,8кг. Ако го сравня с CRF450X 122,1кг. с пълен резервоар, като сметнем разликата с еднакво количество гориво е не повече от 8кг.,които за мен са нищо. Е, да, ако се наложи да буташ някъде около половин час,се усеща, но съм готов да споря с всеки относно проходимоста на XR650R и CRF450,CRF450X,YZ450,WR450F
      Последно редактирано от viki terzieva; 30-01-11, 09:39. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише ВИНАГИ отделно от глагола - например "не знам"

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        Не е по темата, но YZ125 е железен мотор, ако си сменял бутала значи си имал нещо не както трябва. 125 може да върви на високи обороти но не чупи бутала за щяло и не щяло.
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • От: CRF mania (само за пристрастени)

          Абе кажете ми какъв е проблема с тези клапани, че само пишете, казвате, от онзи чули, от този разказали. Моторът е перфектен и само си чешете езиците,казвам го след 2 Гас Гас 1 Хусаберг 3 КТМ 1 Хускварна, 1Кавазаки.Това е моторът, който ми хареса и лепна от първия път. Друг подобен мотор е Ямаха ВР 250, която също е много добър мотор. Мнението е лично. А за сравнението между 250 и 650 - не може да се сравняват, двата мотора са много различни.
          Последно редактирано от viki terzieva; 30-01-11, 09:38.
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • От: CRF mania (само за пристрастени)

            Ямахата ми бе дт 125 и правеше дупка на буталото и след като смених бутала и накрая го продадох. Пробвах какво ли не, оказа се, че е било от електрониката. А ремонта разбрах, че не е струвал малко, та както и да е, не искам вече 2такта, мисля да мина на 4. И мисля, че съм избрал правилния модел, на мен не ми е нужен да е рязък и за скоци. Този, който съм избрал еXR650R, но да видим. Засега ми изглежда добре на клипове и коментари.
            Последно редактирано от viki terzieva; 30-01-11, 09:36. Причина: пунктуация

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
              Абе кажете ми какъв е проблема с тези клапъни че само пишете кзвате ,от онзи чули от този разказали:
              Не мисля че има проблем.Моите ги сменяха миналата седмица на около 14000км.
              Вървеше си и още можеше да изкара.
              ........................
              Иван Маринов
              CRF 250 X
              Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                Ми да питам тогава на колко километра примерно се прави регулаж на клапаните на CRF 250 и дали е трудно, сваля ли се главата и т н. За смяна на масла и фитри знам и към колко гори на 100 прим. Мерси

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Попадали ли сте на това http://www.evdrive.com/emoto_project/moto_project.html
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    Мн интересно и как точно се задвижва с електричество май. Тука едва ли може да се направи такава преработка.

                    Коментар


                    • От: CRF mania (само за пристрастени)

                      Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
                      Не мисля че има проблем.Моите ги сменяха миналата седмица на около 14000км.
                      Вървеше си и още можеше да изкара.
                      Kолега аз съм напълно съгласен с теб, че няма никакъв проблем ,но хората си втълпяват неща и слушат само разкази и случки, които нямат нищо общо с действителността.
                      Смяна на масло и проверка на клапАните на определен период и моторът е вечен.

                      п.п Кажете ми като изключим Ямахата 250 4т, кой друг мотор издържа толкова и не дава дефекти.
                      Последно редактирано от viki terzieva; 30-01-11, 09:35. Причина: клапАн
                      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                      Коментар


                      • От: CRF mania (само за пристрастени)

                        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                        Попадали ли сте на това http://www.evdrive.com/emoto_project/moto_project.html
                        Браво отлична информация лично на мен много ми допада идеята.
                        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                        Коментар


                        • От: CRF mania (само за пристрастени)

                          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                          Попадали ли сте на това http://www.evdrive.com/emoto_project/moto_project.html
                          Това е посоката за развитие. Няма начин.
                          Забелязвам, че електрическия е доста тежък. Приземява се като някой 650сс струг, а също и мощността му е по-малка. Като се има предвид, че е прототип значи представете си какво ще е един изпипан заводски вариант след... десетина двадесет години
                          2010 CRF 250 R

                          Коментар


                          • От: CRF mania (само за пристрастени)

                            Този тип задвижване никога няма да предложи удоволствието и ходовите качества на ДВГ , просто някакъв експеримент ...хората са си нямали работа .
                            "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                            Коментар


                            • От: CRF mania (само за пристрастени)

                              Колеги, моля за вашето мнение. Имам CRF250X, на който трябва да сменя акумулатора, сегашният е 4А и в сервизната книжка му дават същото, но в мотомагазините по каталозите му дават 5А.Е тогава какъв акумулатор да си купя?Благодаря.
                              Последно редактирано от viki terzieva; 30-01-11, 11:35. Причина: акумулатор

                              Коментар


                              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                                Преди една седмица си смених акумулатора, след доста проучване си купих ЯСА - може да не съм точен за името. Не е японски, но тази фирма прави оригиналните на ХОНДА - този е тайвански .
                                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X