Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CRF mania (само за пристрастени)

    Без значение, че съм фен и карам Хонда, мога да кажа че, ако наистина е такъв дизаЙна (а не фотошоп) на Хонда за 2015г., то Китайците са ги изпреварили със много години.
    Последно редактирано от viki terzieva; 30-10-11, 12:04.
    Силата е нищо без контрол.

    Коментар


    • От: CRF mania (само за пристрастени)

      Ето я същата Хонда без "дрехи".

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:307966_301008163249813_146727112011253_1447718_90621349_n.jpg
Прегледи:1
Размер:46.6 КБ
ID:5308179
      Beta 450 RR-Factory
      0039 3206052599

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        [ATTACH=CONFIG]369266[/ATTACH]
        Това трябваше да е на пазара вече.....2015, я камилата, я камиларя......
        Японците упорито проспиват ендуро бума, както навремето проспаха TDI бума при автомобилите...
        Добре, че е Ямашка, та до някъде да ги отсрами....
        0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
        Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
        Суперскан България www.decbg.com
        Машинно почистване на DPF/FAP филтър

        Коментар


        • От: CRF mania (само за пристрастени)

          Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
          Това трябваше да е на пазара вече.....2015, я камилата, я камиларя......
          Японците упорито проспиват ендуро бума, както навремето проспаха TDI бума при автомобилите...
          Добре, че е Ямашка, та до някъде да ги отсрами....
          Също голяма ирония беше и на Ерзберг, единственият японец завършил състезанието караше КТМ....
          Ямашка също много не са се постарали, освен инжекцията, тях по ги влече R1-цата да върви на пазара.
          Не мога да си обясня защо една огромна индустрия като японската обърна гръб на ендурото, не мога.

          Коментар


          • От: CRF mania (само за пристрастени)

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Не мога да си обясня защо една огромна индустрия като японската обърна гръб на ендурото, не мога.
            Аз ще ти обясня,защото Японците са спортсмени,за тях е важно да имат морал и чест и да уважават всички които ги конкурират.Затова оставят КТМ да се развиват,те си имат достатъчно голям пазар,никакъв проблем не е да го смажат,но никога няма да го направят,и точно в това е играта.Обърни внимание как се развиват 4 те Японски марки,някоя от тях ако закъса с нови модели другите забавят нововъведенията за да може всички да се движат заедно.

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
              Аз ще ти обясня,защото Японците са спортсмени,за тях е важно да имат морал и чест и да уважават всички които ги конкурират.Затова оставят КТМ да се развиват,те си имат достатъчно голям пазар,никакъв проблем не е да го смажат,но никога няма да го направят,и точно в това е играта.Обърни внимание как се развиват 4 те Японски марки,някоя от тях ако закъса с нови модели другите забавят нововъведенията за да може всички да се движат заедно.


              Има логика в мнението ти, като се замислиш. Смисълът на това се състои в корените на тяхното мислене... Не са казали "а сега!", не са избухнали и в ендурото.. Японците са велика нация - сила, ум и т.н.... Но да не навлизаме в подробности, да не стане популистко...
              Последно редактирано от viki terzieva; 30-10-11, 12:02. Причина: Моля, използвайте главни букви!
              Part time racer.Full time RIDER.

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                Аз ще ти обясня,защото Японците са спортсмени,за тях е важно да имат морал и чест и да уважават всички които ги конкурират.Затова оставят КТМ да се развиват,те си имат достатъчно голям пазар,никакъв проблем не е да го смажат,но никога няма да го направят,и точно в това е играта.Обърни внимание как се развиват 4 те Японски марки,някоя от тях ако закъса с нови модели другите забавят нововъведенията за да може всички да се движат заедно.
                По-вероятно е, че КТМ много бързо направиха това, което трябва. А това с морала и честта, малко е трудно съвместимо с бизнеса и търговията.
                Последно редактирано от viki terzieva; 30-10-11, 12:01.
                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  И докато в Япония спят и не правят нищо,то в Габрово се правят неща които много отдавна е трябвало да бъдат направени в Сапарева баня.
                  Ама уви няма кой да се сети.
                  Made in Хамерика.










                  Между другото да кажа честно, че оригиналните степенки на Хонда са най-неудобното нещо на света !!!

                  П.П. Иване,Иване докога ще вървя подире ти да ти оправям бакиите!!!
                  Последно редактирано от viki terzieva; 30-10-11, 12:01.

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    Джарта Джарта ми на теб степенки не ти трябват бре нали патериците са ти все долу.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: CRF mania (само за пристрастени)

                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • От: CRF mania (само за пристрастени)

                        Здравейте колеги имам един въпрос към по запознатите колеги, относно дали задните странични спойлери и калника от новата Honda CRF 2009 R 250/450 ще станат на по-предния модел говоря за 2005-2006 година 250/450 ?

                        Коментар


                        • От: CRF mania (само за пристрастени)

                          Първоначално публикуван от probiker46 Преглед на мнение
                          Здравейте колеги имам един въпрос към по запознатите колеги, относно дали задните странични спойлери и калника от новата Honda CRF 2009 R 250/450 ще станат на по-предния модел говоря за 2005-2006 година 250/450 ?
                          От 2009 CRF са със нови пластмаси така че оригинално немогат да станат още повече и въздушната кутия е съвсем друга.

                          Коментар


                          • От: CRF mania (само за пристрастени)

                            Здравейте, колеги, горд собственик съм на Honda CRF 250R 2004 от около 2 месеца. Дойде време за закриване на сезона при мен и следователно разглобяване на мотора за преглед на компонентите и евентуална подмяна при нужда. Понеже мотора съм го карал 3 моточаса, от както съм го взел не знаех какво е състоянието вътре, отворих го този уикенд. За мое учудване, буталото е оригиналното, хлабината му спрямо цилиндъра е 5.5 - 6 стотни. Клапаните са оригиналните - титаниеви и изпускателните са в много добро състояние, но всмукателните са за смяна. Точно това искам да ви попитам, пред дилема съм стоманени клапани на коя фирма да избера. До колкото изчетох във форума е наложително и подмяната на пружинките, понеже стоманените са по-тежки и с оригиналните пружини при високи обороти може да се ударят клапани и бутало. Също така ме интересува дали е добра идея да се сменят само всмукателните със стоманени, а изпускателните да си останат оригиналните - титаниеви с оригиналните пружинки?
                            Практическият ефект от адреналина е приток от хормони в резултат на възбуда на организма, което води до ускоряване на ритъма на жизнените функции.
                            За контакти с мен: gsm - 0883 68 08 88

                            Коментар


                            • От: CRF mania (само за пристрастени)

                              Боби м х Севлиево е човека за клапаните ,изпускателните са стоманени само трябва да ги пасваш , как разбра че смукателните са за смяна
                              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                              Коментар


                              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                                Човекът, който ми продаде мотора, явно си е нямал хабер от поддръжка на кросов мотор. На всмукателните клапани хлабини нямаше, единия от тях не е затварял добре, в последствие усетих, че манивелата се риташе доста лесно, за това реших да не го карам повече този сезон, а да го отворя за обстоен преглед. Този клапан, който не е затварял добре има нагар и в частта към самото стебло. Не знам какво имаш в предвид с това, че изпускателните са стоманени, магнит не ги лови и 4-те. Между другото си поръчах комплект с всичките 140 пула, за да съм спокоен за в бъдеще и да не ми се налага да чакам доставка при нужда от реглаж.
                                Практическият ефект от адреналина е приток от хормони в резултат на възбуда на организма, което води до ускоряване на ритъма на жизнените функции.
                                За контакти с мен: gsm - 0883 68 08 88

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X