Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: CRF mania (само за пристрастени)

    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
    5. Ivan Ramirez, Ensenada, Mexico, Honda CRF450X, 9:52:33 (44.67mph) (Class 22)

    Чинел, забравил си да оцветиш тук бе !
    Щото само този не го е почерпил за рекламата
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • До: CRF mania (само за пристрастени)

      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
      5. Ivan Ramirez, Ensenada, Mexico, Honda CRF450X, 9:52:33 (44.67mph) (Class 22)

      Чинел, забравил си да оцветиш тук бе !
      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
      Щото само този не го е почерпил за рекламата
      Не бе Краси с това име се подвизавам из едни други среди известни с търговията си с "фармацевтични" субстанции.
      Жоро не ме издавай бре нали сме от един отбор...CRF

      Коментар


      • До: CRF mania (само за пристрастени)

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Не бе Краси с това име се подвизавам из едни други среди известни с търговията си с "фармацевтични" субстанции.
        Жоро не ме издавай бре нали сме от един отбор...CRF

        Ама и във форума Рамирез/Ramirez ще ти пасне повече... Не мислиш ли?!

        Коментар


        • До: CRF mania (само за пристрастени)

          А бе Чинел, ти си ебати зарибяващата личност,половин България само за Хонди говори, и то само заради тебе.Да не ти плащат за реклама от завода.
          Ти си само за политик, задължително ще спечелиш изборите.

          Коментар


          • До: CRF mania (само за пристрастени)

            Митков ако не е тайна били споделил от къде мога да се сдобия с такива маркучета за радиатора.
            Мерси предварително

            Коментар


            • До: CRF mania (само за пристрастени)

              Бях се засилил тази седмица за црф450 без да се колебая въобще дали това да е моят мотор,но разбрах ,че от 2004/5 дават дефект в главите не съм срещал във форума такава информация и с търсачката не намирам затова питам

              Коментар


              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                Първоначално публикуван от kol1o0 Преглед на мнение
                Бях се засилил тази седмица за црф450 без да се колебая въобще дали това да е моят мотор,но разбрах ,че от 2004/5 дават дефект в главите не съм срещал във форума такава информация и с търсачката не намирам затова питам
                Става въпрос за клапаните и леглата но е малко пресилена информацията.
                При добра поддръжка, тоест редовна смяна на масла и филтри няма да имаш проблеми пък и клапаните се регулират с пулове.
                Не, че проблема не съществува но само при супер натоварване на двигателя а това става много трудно при тея машини...

                Коментар


                • До: CRF mania (само за пристрастени)

                  Копирано от ТУК

                  Коментар


                  • До: CRF mania (само за пристрастени)

                    Здравейте.Някой да знае от къде мога да се снабдя с гардове за радиаторите за ЦРФ-250Х. 2004г. И ляв радиатор.
                    Че много меки били.
                    ........................
                    Иван Маринов
                    CRF 250 X
                    Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                    Коментар


                    • До: CRF mania (само за пристрастени)

                      София Моторс, тел. 2 957 12 46.

                      За радиатор - ако твоя не може да се оправи, мога да ти докарам оригинален но далеч по-разумно ще е да вземеш комплект подсилени - охлаждат по-добре, с по-здрава рамка са и не са много по-скъпи от един оригинален радиатор. НО не са съвместими с обикновените гардове за радиатори, тъй че трябва да решиш кое от двете за да не ти останат гардовете на ръцете.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • До: CRF mania (само за пристрастени)

                        Радиатора ще може да се оправи но искам да взема нов а стария да го оставя резерва.А гардовете искам да са от тези които предпазват от двете страни.Мисля че се закрепят на пет точки.За какъв срок на доставка става въпрос.Навсякъде където се обаждах ми говореха за 2-3 седмици евентуално.Това последното ми звучи твърде неопределено.И някаква цена .Може и на лични.
                        Благодаря предварително.
                        ........................
                        Иван Маринов
                        CRF 250 X
                        Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                        Коментар


                        • До: CRF mania (само за пристрастени)

                          лелеее излезли са хондите crf 2009 та модел
                          -вече и те са сложили инжекциони като сузи тая година..страхотни..но тоя път съм сигурен че в дизайна им са участвали и италианци ..браво ..страхотни са-вижте ги и вие.
                          http://www.dirtrider.com/features/14...crf/index.html

                          Коментар


                          • До: CRF mania (само за пристрастени)

                            ..даже и бутона за гасене е нов..има в него вградена лампичка която свети ако инжекцията нещо е прецакана


                            Коментар


                            • До: CRF mania (само за пристрастени)













                              ..опаа..и челъмчета да си човъркаш кривите на инжекцията явно ще има..браво!

                              хммм..на 250 то няма да пускам снимки че като гледам май обновяването основно е засегнало 450 то..250 то не е много различно от миналогодишното
                              Последно редактирано от mitkov; 09-09-08, 11:12.

                              Коментар


                              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                                Браво Митков, ето това винаги съм чакал от теб, новини с много интересен и професионален коментар БЛАГОДАРЯ.

                                П.П. Само да добавя, че новата инжекционна система се отнася само за R модела, а Х трябва да почака поне още година до 2010...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X