Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: CRF mania (само за пристрастени)

    Иване да минавам ли в вашия отбор.Даи някакви алтернативи за нов мотор но 450.Колко и за колко време ще е при мен.Май ще продавам моя и май ще сбъркам ама не знам.

    Коментар


    • До: CRF mania (само за пристрастени)

      Минавай минавай.В неделя над Ясеново нали покара ЦРФ трийсетина метра.
      ........................
      Иван Маринов
      CRF 250 X
      Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

      Коментар


      • До: CRF mania (само за пристрастени)

        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
        Иване да минавам ли в вашия отбор.Даи някакви алтернативи за нов мотор но 450.Колко и за колко време ще е при мен.Май ще продавам моя и май ще сбъркам ама не знам.
        Още в Стара загора усетих, че сме от една порода...така, че давай, взимай един CRF и ще разцепиш балкана..
        Ти си роден за Хонда....видях те как караш....абе не му мисли.

        П.П. За нов мотор обади се в Севлиево на БОБИ МХ.

        Коментар


        • До: CRF mania (само за пристрастени)

          Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
          Минавай минавай.В неделя над Ясеново нали покара ЦРФ трийсетина метра.
          Еи ама ти пък от къде се появи.Допълнително да ми мътиш мозъка.Остана и Жоро да ми каже и съм готов навит.

          Коментар


          • До: CRF mania (само за пристрастени)

            Аре стига с тия Хонди ве
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • До: CRF mania (само за пристрастени)

              МАЛЕ МНОГО МЕ КЕФЯТ ТЕЯ CRFi маи ще взимам да събирам парички чи да си зема ,щото аз още не съм карал и много съм навит да ИЗДИВЕЯ С ЕДНА!!!! ]
              ||=|| (()) ||\|| ||)) //-\\™

              Коментар


              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                Първоначално публикуван от nikisanderman Преглед на мнение
                МАЛЕ МНОГО МЕ КЕФЯТ ТЕЯ CRFi маи ще взимам да събирам парички чи да си зема ,щото аз още не съм карал и много съм навит да ИЗДИВЕЯ С ЕДНА!!!! ]
                Първо се качи на някой и тогава се точи толкова на тези мотори !
                Туко виж се оказало ...че не ти е по вкуса
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • До: CRF mania (само за пристрастени)

                  Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                  Първо се качи на някой и тогава се точи толкова на тези мотори !
                  Туко виж се оказало ...че не ти е по вкуса
                  Ами да, мен лично никак не ме влече CRF-а. Без да се обижда някой(особено приятелите - Chinela,ММ...), но просто не ми е удобен за каране
                  Иво Георгиев
                  Gworkshop

                  Коментар


                  • До: CRF mania (само за пристрастени)

                    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                    Еи ама ти пък от къде се появи.Допълнително да ми мътиш мозъка.Остана и Жоро да ми каже и съм готов навит.
                    Казвам го !
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • До: CRF mania (само за пристрастени)

                      Направо CRF не ми е мания, а фетиш. В момента карам XL600R, но събера ли пари направо си закупувам един от САЩ защото там са маниаци. Ето този хубавец е ~$11 000. Eдинственото което ме притеснява е че е много висок а аз сам само 170см / 60кг

                      http://www.servicehonda.com/images/m...lueaf/left.jpg

                      не е CRF, CR е но мисля че ще мина за пристрастенс него
                      If you want to be "пиян", drink "ракия", not "айран"
                      Кара: Honda XL 600R 1984'

                      Коментар


                      • До: CRF mania (само за пристрастени)

                        CR500 2Т
                        това ти стига само да стои в хола, да го палиш от време на време за да чуеш звука и вибрациите и да го гасиш щото вече ще си се разтреперал
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • До: CRF mania (само за пристрастени)

                          Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                          Казвам го !
                          Казваш го ама няма кой да слуша.или поне да чува.

                          Коментар


                          • До: CRF mania (само за пристрастени)

                            това вече направо къса ръце
                            то сигорно и на трасе няма да може да се кара като му дадеш газ и направо на задна
                            CRF - Contingency Reaction Force

                            Коментар


                            • До: CRF mania (само за пристрастени)

                              само височината ме притеснява но събера ли пари го взимам и точка. Направо като го видя на снимка се разтрепервам, а ако ми седи в гаража и ме чака да го изкарам сигурно няма да се спи нощно време. Незнам но машинката е направо извънземна, а и париците са и добри за $11к ще ми се върже CRF запазен но пак ще е 2ра злоупотреба.
                              If you want to be "пиян", drink "ракия", not "айран"
                              Кара: Honda XL 600R 1984'

                              Коментар


                              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                                Първоначално публикуван от RadoHRC Преглед на мнение
                                само височината ме притеснява но събера ли пари го взимам и точка. Направо като го видя на снимка се разтрепервам, а ако ми седи в гаража и ме чака да го изкарам сигурно няма да се спи нощно време. Незнам но машинката е направо извънземна, а и париците са и добри за $11к ще ми се върже CRF запазен но пак ще е 2ра злоупотреба.
                                Колега,нещо не си в час с цените в Щатите,такьв ЦР500 е 8000$ в магазина.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X