Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CRF mania (само за пристрастени)

    Колеги искам да попитам буталата и цилиндите на Р модела и Х модела еднаквили...
    Еднакви са и най-добре е да са комплект.
    Силата е нищо без контрол.

    Коментар


    • От: CRF mania (само за пристрастени)

      Колеги някой може ли да коже,да ли капака на касетата на съединителя на CRF450R става на CRF250X.Благодаря.

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        Различни са и не стават.

        Коментар


        • От: CRF mania (само за пристрастени)

          След като в неделята, мотора падна върху един камИк и задната спирачна помпа без малко да влезе в графа "Купувам", днес реших да и сложа.... каска.

          Първо - шаблонче от картонче.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_1218.jpg
Прегледи:1
Размер:106.8 КБ
ID:5386596

          Второ - очертаване върху 4мм. алуминиева плоча и грубо изрязвана с флекса.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_1219.jpg
Прегледи:1
Размер:95.6 КБ
ID:5386597

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_1220.jpg
Прегледи:1
Размер:107.6 КБ
ID:5386598

          Оформянето на ръбчета и напасване Ви го спестявам, но крайният резултат е .....

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_1222.jpg
Прегледи:1
Размер:104.0 КБ
ID:5386599
          Силата е нищо без контрол.

          Коментар


          • От: CRF mania (само за пристрастени)

            Eто това е от мен

            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Eто това е от мен
              . . . .
              Честито ......,укротяване на звяра!
              Gas Gas ec 250

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                Първоначално публикуван от ИСКРЕН Г. Преглед на мнение
                Честито ......,укротяване на звяра!
                Мотоциклета е много лесен за каране и няма нужда от укротяване ,създава впечетлението че е 350 кубика.Не знам защо всички си мислят че мотора е като предишни версии но инжекциона определено е друг свят ,хареса ми на Хусаберга сега ми харесва и на Хондата.
                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Мотоциклета е много лесен за каране и няма нужда от укротяване..
                  Х-ммм , на тати е 2002г. и явно е друга бира!
                  Gas Gas ec 250

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    Beta 450 RR-Factory
                    0039 3206052599

                    Коментар


                    • От: CRF mania (само за пристрастени)

                      здравейте на всички фенове от няколко месеца и аз станах собственик на црф 450р , интересува ме какво масло в скоростите да сложа и от каде да видя нивото и от каде се точи, на двигателя го смених със филтъра сложих 15в50 ,доколкото разбрах ставало и на скоростите да сложа от него? по фактури пише ,че мотора е 2006 но не сам обеден ,че е така. ето една снимка :

                      Коментар


                      • От: CRF mania (само за пристрастени)

                        Спокойно може да сложиш същото масло като на двигателя и в ск. кутия. Има контролна пробка, която се развива с 10 ключе или кръстата отвертка, от дясно на капака на съединителя / 700-750мл/. Пробките за точене на двете масла са под скоростния лост, тази на ск. кутия малко по-навътре, до табелката с номера на мотора.
                        Моторетката е 2004 или 2005г.
                        Gas Gas ec 250

                        Коментар


                        • От: CRF mania (само за пристрастени)

                          пробката на маслото я видях и го смених ,но тази на скоростите не мога да я видя ,ако не е проблем на някоя снимка да ми я оградите,а за маслото значи ще сложа от това за двигателя ,докато потече от тази пробка на скоростите,и искам да питам друго четох цялата тема и пише ,че точно тези години 04-05 са проблемни с клапаните има ли майстор около софия който да разбира и да ми ги погледне ,също така може и във враца ако знаете някой защото не е проблем и там да отида.

                          Коментар


                          • От: CRF mania (само за пристрастени)

                            ...... 04-05 са проблемни с клапаните..
                            Проблемни са всички зле поддържани машини, без значение от марката, а също има и доза късмет, при купуването на стар мотор.
                            Един комплект смукат. клапани е 200-250лв. тук в БГ - колкото една хубава качествена верига, с тая разлика, че я сменяш/веригата/ всяка година, а клапаните..... Моя мотор е на 10 години ,аз се возя с него от 4 и, освен в. помпа друго не съм правил 9-10 000км.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_1329.jpg
Прегледи:1
Размер:81.9 КБ
ID:5390838
                            Силата е нищо без контрол.

                            Коментар


                            • От: CRF mania (само за пристрастени)

                              колега да те попитам пробката за наливане на масло в скоростите от коя страна е тази която си ми оградил е за точене и като сипа да си провера нивото нали?

                              Коментар


                              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                                От черната капачка наливаш, а от винчето по-долу проверяваш.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC_1330.jpg
Прегледи:1
Размер:117.6 КБ
ID:5390905
                                Силата е нищо без контрол.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X