Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GAS GAS 300+/гас мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: GAS GAS 300 - 2006

    Страдам...
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #92
      До: GAS GAS 300 - 2006

      Първоначално публикуван от Краси К Преглед на мнение
      Ей, песни се пеят за нашите мотори, беее....

      http://www.youtube.com/watch?v=9vNoEEv8JdU

      Хормони, плафони, турбота, да си майката.

      Яд, ли ви е сега КТМ- и "само" ТМ-аджии, а?
      Е направо трепач ,ебати клипа.

      Коментар


      • #93
        До: GAS GAS 300 - 2006

        Абе в ютюб има и песни свързани с КТМ, ама ме е срам да ги пусна
        Тази направо реже
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #94
          До: GAS GAS 300 - 2006

          Краси ти караш ли го тоя ГАс ГАс никав те нема.Пуснии некоя снимка де.Моя от днес е с ФМФ Гнарли,направо вече ша печела шампионата
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • #95
            До: GAS GAS 300 - 2006

            Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
            Краси ти караш ли го тоя ГАс ГАс никав те нема.Пуснии некоя снимка де.Моя от днес е с ФМФ Гнарли,направо вече ша печела шампионата
            Ти май този мотор само го лъскаш и тунинговаш, а не го изкарваш от гаражчето.

            Коментар


            • #96
              До: GAS GAS 300 - 2006

              Джарти сигурен съм че завиждаш ,за това така пишеш,това е едно от нещата които ти никога не можеш да сложиш на твоя матор., говора за резонаторния ауспух. А и да кажа че само ви завиждам благородно за горите и условията за каране по вашия край.Поздрави от мен и да караш бетата с кеф
              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

              Коментар


              • #97
                До: GAS GAS 300 - 2006

                Карам, бре! Ето миналата седмица ходихме "около София"

                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...4&postcount=51

                Коментар


                • #98
                  До: GAS GAS 300 - 2006

                  И още малко "реклама" на моторчето. На състезанието Tough One (превод в ефир - "Трудно") трети в класирането е Уейн Брейбрук с GasGas 300. Цитати:

                  "Уейн Брейбрук отново успя да качи своето 38-годишно тяло на подиума на Т1, завършвайки 3-ти."

                  "Двамата мотористи, които го победиха, са състезатели на "пълен работен ден", а и са доста по-млади. Теди Блазузиак победи, а втори е Том Сагар.

                  Неговият верен 2-тактов GasGas 300, работи идеално през цялото състезание и трябва да отбележа, че моторът беше доста стандартен. Единствените промени, направени от Кев, са усилената предна тръба (резонатор, бел. прев.), кормилото Рентал и намаленото предавателно число на пиньоните (gearing). 2-тактовите ендуро мотори на GasGas са просто прекрасни в такива лигави условия. Това е факт... а не само хвалби от моя страна!"



                  Четвърти е станал Дъги Лампкин, който по принцип е светило в траяла.


                  Последно редактирано от Chinela; 12-05-11, 06:16. Причина: Неработещ линк!

                  Коментар


                  • #99
                    До: GAS GAS 300 - 2006

                    GAS GAS си го бива много,моторчето е супер за офф роад ,но забелявам по снимки че има много прилики по окачване и спойлери с Kawasaki KX(по-старите модели).

                    Коментар


                    • До: GAS GAS 300 - 2006

                      Ами за този какво ще кажете а .Товае версията от която има само 200 бройки и някои промени коитосе водат като рейсинг версия.
                      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                      Коментар


                      • До: GAS GAS 300 - 2006



                        ..от едно италианско списание намерих кривите на мощтността на модела
                        едната крива е с бутона включен на дъжд положението другата по силната -е -за сухо кривата..

                        ето и на 250


                        ..като гледам меката крива на 300 то го превръща в почти 250 на -силна крива

                        Коментар


                        • До: GAS GAS 300 - 2006

                          .. във същото списание дават иинфо за джеттинга-пилот джета на 300 то го дават 50 а главния 170..така че..краси да направи съответните корекции-иглата на 2 ра позиция-както и я мислехме


                          Коментар


                          • До: GAS GAS 300 - 2006

                            На моя е 175 45 2 черта на иглата.А знаете ли коя игла е точно там е цялата история.Аз я знам.Ха да видим дали ша я познаете.Много ме съмнява големия жигльор да 170.И иглата не е е1 еф
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • До: GAS GAS 300 - 2006

                              твоя като го гледам го дават
                              пилота 58 главния 172
                              ..ти обратно си направил от ниските си го обеднил а на високи си обогатил..което много се практикува де за да се "ръчка " по бързо от ниските а после да не се пръсне на високи..то и аз така съм направил моя..пообеднил съм го от ниски а смених главния на високи да е богат..но пък ктм стандартно ги правят прекалено богати от ниските..а гаса като гледам не е така..

                              ..а ти като са ти давали фмф а ауспуха може би са ти препоръчали и други жигльори

                              инак на краси 300 то стандартно го направихме по книжка както го даваха но според мен пак е беден мотора и особенно пилот джета му тр дяа е по голям и иглата на 2 ро както тия са направили а не както е по книжка на 1 во
                              ..като се вдигне температурата вече над 25 градуса предполагам вече ще си е добре със на 1 во деление иглата
                              Последно редактирано от mitkov; 25-02-09, 13:21.

                              Коментар


                              • До: GAS GAS 300 - 2006

                                Значи моя в момента е по ръководство - 42;180;най-горна позиция на иглата (така си беше от завода)
                                Ако му прасна 170 главен жигльор май бая ще го обедня въпреки вдигането на иглата, а? Ако гледам графиката трябва да го карам на 2000м по-високо (при същата температура).

                                Ще видя дали са ми дали по-голям "пайлът" жигльор да ексериментирам с повече от 42.

                                Пепи, кажи коя е иглата, че ме мързи да ровя в базата данни на gasgasrider.org. Иначе по книга е N1EF (и аз съм с нея).

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X