Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GAS GAS 300+/гас мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: GAS GAS 300

    ..след над час обсъждане на темата с пепи по скайпа и прехвърляне на доста доста информация ..стана ясно че..все пак специално при 125..ктм е номбър уан
    ..изровихме списания с доста тестове включително и преки между двата а и много друго инфо
    оказа се че гаса 125 има проблемни средни обороти и прекалено сбити и къси предавки
    макс скорост например на макс обороти на гас а е 114 км час докато на малкия ехс 125 е 125км в час на 6 та а на 5 та също малко над 100 като долните предавки също са много добре оразмерени
    въбще стана ясно че гаса е много добър но ктм а пък е невероятно добър точно този му модел ..може би сега с по новите модели ще се променят нещата но гас се отнасяли консервативно към промените ..
    според мен проблема е от там че системата на ауспуха на ктм 125 е измислена невероятно добре и качественно и преходът в режимите става невероятно коректно , адекватно и плавно а в същото време сегментите и буталото стъпват на голяма площ и от там издържат много

    -добра оферта е обаче цената на гаса особенно 2 ра ръка почти нови мотори уж имало доста изгодни ..макар че аз като рових..не видях много такива по 4000 евро видях цени за екземпляри по на над 2 години
    явно и в испания си ги и знаят и може би тунингмайсторите им знаят как да им отстранят недостатъците и си ги ценят
    пепи обеща да събере инфо по въпроса ще чакаме включване
    иначе на мен лично ми стана много много симпатичен този модел ,трябва да се намери обаче доста доста изгодно си мисля защото после препродажбата му точно у нас ще е трудничка и със доста загуба..може би ще тр да го експортираме за испания като да се продава

    иначе покрай това открих страшно много инфо в испанските списания които се продават в ZINIO дигиталната книжарница..при това имате право на 3 зуума безплатно на брой тоест и без да го купувате конкретия брой може да разглеждате зумирате интересното и да научите много неща
    Последно редактирано от mitkov; 04-02-10, 11:43.

    Коментар


    • До: GAS GAS 300

      а от видеотата по въпроса ето това най ми хвана окото и е за споделяне


      Коментар


      • До: GAS GAS 300

        Здравейте колеги карам АТВ китайско 250 кубика, но от скоро имам желание да се кача на ендуро или крос. Мотора ще се позлва най вече за каране в гората типични разходки из деретата и черните пътища. Двуомя се между Хонда ЦР 125 2001 година, Кавазаки КЛХ 250 но от известно време много заглеждам следната обява http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...764&f1=details . Искам да пипотам след всички добри мнения за този мотор, които изчетох някой сбъсквал ли се е точно с този модел като година на производство и какви впечатления имате. Другия ми въпрос е дали не скачам изведнъж на много голям мотор. Понеже вярно, че е ендуро но е 300сс 2Т. И не на последно място заслужава ли си обявената цена според вас.

        Благодаря предварително на всички отзовали се.

        Коментар


        • До: GAS GAS 300

          според мен цената си заслужава даже е и много добра..то само каплите с дисковете струват повече ..вече дали на теб няма да ти е много..трябва ти да решиш

          Коментар


          • До: GAS GAS 300+/гас мания/

            Немога да дам мнение по спора за 125сс , но все пак темата е GASGAS 300.
            GASGAS пуска лимитира серия от 200 броя Nambotin 300.


            info
            GAS GAS
            EC 450 =>=> EC 300 2013

            Коментар


            • До: GAS GAS 300+/гас мания/

              GAS GAS 300 четох по Американски форуми че бил един от най-добрите на GAS GAS след trial моторите. GAS GAS са една много-добра марка макар и да не е толкова прочута в България и като кажа примерно на приятелите си "Мале ако знаеш какъв GAS GAS видях " и те ме гледат като обезумели , но за мене тази марка е достойна да бъде противник на по известните марки като Suzuki,Kawasaki,Yamaha и др.

              Коментар


              • До: GAS GAS 300

                Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                ..честно казано ако търсех примерно 300 модел бих си взел новия на гас гас..със стартер е
                за жалост със стартер модела ще излезе септември месец, но и сега да се вземе 300 после може да се добави стартер няма да е проблем.

                Коментар


                • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                  Ето едно ревю или тест (не знам точно) на ГГ 300 Намботин 2010.Потърсих 2 страници назад и не видях да е пускано.

                  http://www.youtube.com/watch?v=c5Pib...layer_embedded
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                    Аз съм съгласен, че са добри, но грешите с преценката за моторите. Този мотор, който виждате, е от ограничена серия и струва колкото един 450 4т мотор. Не се лъжете, че всички 300 са еднакви. Само по Олинса, които слагат и допълненията по мотора, моторът няма нищо общо с този серийния.И разликата е в това, че моторът са го пробвали кросаджия, ендураджия и триал специалист. За това всичко изглежда толкова лесно. От този модел аз съм виждал много малко бройки, защото по-голямата част са продадени още преди да са ги пуснали на пазара. Иначе като цяло моторът е супер, но е за хора с вкус и разбиране към марката.

                    Довечера, ако мога, ще преведа целия тест, защото има доста интересен коментар върху двигателя и амортисьорите.
                    Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 16:28.
                    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                    Коментар


                    • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                      Да ясно е че е ограничена серия и не всички 300 са такива (доколкото разбирам само 200 такива са произведени).Просто попаднах на него из ютуб-а и сметнах че е добре да го пусна в темата, понеже леко замря и тя.
                      Иван Маринов
                      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                      ЕНДУРО ВАРНА

                      Коментар


                      • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                        Да прав си ,освен това филмчето е много добро.
                        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                        Коментар


                        • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                          Вчера покарах 3-4км новата Гаска 450 на едно момче от групата (общо 3 на борй) и никога повече няма да подценявам инжекциона.

                          Няма нещо, което не ми хареса в мотора. Сравнение с моя 450 ЕХС 06 усещането му е на 10-15кг по-лек мотор.

                          Окачването Sachs (и в двата края) работи много по-адекватно от WP.

                          Спирачките и съединителя са на ниво, въпреки че ги използвах минимално, но това, което ме хвърли в оркестъра е ДВИГАТЕЛЯТ.

                          Имаш точно колкото мощност ти трябва, точно на секундата, която ти е нужна, и може да си поискаш доста.

                          Не съм карал новия Берг и ТМ, но Газа е просто поне едно ниво над всичко останало, което ми е попадало.

                          Докато не се кача на останалите два, за другото лято фаворита ми остава 515-ката, ако още може да се поръча.

                          пп. Пепи има ли възможност за бърза доставка на части за Гас от Испания за България ?

                          Поздрави
                          Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 16:31.

                          Коментар


                          • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                            За частите няма да има проблем, говорил съм с момчетата от представителството и казаха, че доставят за 2-3 дена с DHL
                            Последно редактирано от viki terzieva; 29-06-10, 16:31. Причина: Неизползване на главни букви

                            Коментар


                            • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                              Едно не разбирам, защо тук никой не го кара този мотор Гас Гас 515. А за тежестта не съм сигурен, но май е най-тежкия в класа си. Може би тук лошата фама на 4т Гас Гас е от модела 400 2002,2003. Това е фатален мотор, който е давал проблеми от където и да го погледнеш. Даже и новия 250 4т, нищо, че е с двигател Ямаха, пак не го искат. Има филмче с теста на Фабио Фасола в Тубето, как пробва новия 450, свалето си го да се изкефите.
                              Последно редактирано от viki terzieva; 28-11-10, 14:02.
                              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                              Коментар


                              • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                                Цената на гас Гас 300 Намботин е 8500 евро вие си преценете да ли си струва или не
                                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X