Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GAS GAS 300+/гас мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: GAS GAS 300+/гас мания/

    Мисля, че вече е избрал, а може би и затова е отишъл в Гас Гас. Бета нямат 2-тактов мотор. Освен това четох интервюто с него и общо взето в този тон се изказа. Като каза и че Гас Гас 2т-то в заводски вариант е много добър за екстремите мотор
    Последно редактирано от viki terzieva; 15-12-10, 17:01.

    Коментар


    • Гледах клипове от Ерцберг на един пич, дето има камера на каската. Той беше с Гас гас 300 ''Six Days''. Дайте инфо за този модел, че изчетох цялата тема, а не видях инфо за него.

      ГледаЙте на този пич гас гас-а вЪрви в сняг до калника http://www.youtube.com/user/khan84a#p/u/30/0Kg47ihAcOY
      Последно редактирано от viki terzieva; 17-02-11, 12:58.
      Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

      Коментар


      • От: GAS GAS 300+/гас мания/

        Сикс дейс модела на Гас не е много по-различен от нормалния.
        Има други графики, кормило като на рейсинг модела, предпазители на радиаторите и още няколко дребни неща.. Задна зъбчатка от тези със стоманената корона, например.
        Последно редактирано от viki terzieva; 17-02-11, 12:57.

        Коментар


        • От: GAS GAS 300+/гас мания/

          Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
          сикс дейс модела на гас не е много по различен от нормалния
          има други графики кормило като на рейсинг модела предпазители на радиаторите и още няколко дребни неща..задна зъбчатка от тези със стоманената корона например
          Има и други неща ама не си ги видял.Вземи най накрая да си вземеш един Гас Гас стига само си ги гледал и коментирал,знам че ти харесват много.
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • От: GAS GAS 300+/гас мания/

            В общи линии всички различия от стандартното EC и RACIG модела могат да се видят в PDF тук:
            http://www.gasgasmotos.es/es/manuale...ys-300-cc.html
            Последно редактирано от sve; 05-01-11, 09:41.
            GAS GAS
            EC 450 =>=> EC 300 2013

            Коментар


            • От: GAS GAS 300+/гас мания/

              Той питаше за сикс дейс модела, не за рейсинг..както и да е, де.
              Честно казано, тоя стандартния с червените кори, по ми харесва от сикс дейс графиките

              Пепи, колко струва оборудван цилиндър и бутало, за да се преправи 250 то на 300?
              Последно редактирано от viki terzieva; 17-02-11, 12:56.

              Коментар


              • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                Eто го и нашият GAS GAS 400 FSE 2002 . Много е добър и е много бърз.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:150120112180.jpg
Прегледи:1
Размер:187.5 КБ
ID:5245309

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:150120112175.jpg
Прегледи:1
Размер:175.1 КБ
ID:5245310
                Последно редактирано от Chinela; 20-01-11, 14:01.

                Коментар


                • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                  Сменяй му много често маслото и много го проверявай ако искаш да го карш доста време или поне да не те боли глава.Маслото на първо място там и слабата страна на тези мотори мазителната система.
                  Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                  0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                  Коментар


                  • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                    Коментар


                    • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                      Ми новия Гас Гас 2011 300 2т е 40 конски сили на къде вървят не знам ама тук има огромно недоволство от новите модели.От 2006 година нагоре моторите не са както бяха преди .Слаби двигатели и трудни за регулиране.КТМ май са и по зле.
                      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                      Коментар


                      • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                        Странно моя КТМ 300 2т със стартер и е 2006 или 2007 не знам точно, а и не ме интерисува, но някакси не ми изглежда много слаб.То и аз ,какъв ли съм карач,и вероятно щах да ти повярвам,ако наскоро не го беше карал Ивайло Деев,и каза ,че мотора е брутален като се развърти.А мотора тогава беше с жълтата прУжинка, която си явява средна между траял и крос, зелената е за траял, а червената за крос.!!!!!!!!!!!!!! Мнението ми не е компитентно и може да бъде Оспорено.
                        Последно редактирано от viki terzieva; 17-02-11, 12:55.

                        Коментар


                        • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                          Пепи 40 к.с. е както излиза от завода за да отговаря го годе на някакви еконорми. Ти си му направи карбуратора както трябва, пък да видиш дали няма да те издуха след това като се качиш отгоре му.
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                            От както сложиха новата клапа на ауспуха работите са различни.Това което казвам не е мое мнение а на притежатели на марката от години .Аз съм правил сравнение между 2003 година и 2007 ,стария мотор по ми харесва в ниски и средни много силен.
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                              Какво ще кажете за GAS GAS 300 Six days

                              http://www.enduro360.com/wp-content/...sixdays_13.jpg

                              Коментар


                              • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                                Малко история
                                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X