Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GAS GAS 300+/гас мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: GAS GAS 300+/гас мания/

    Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
    Вчера покарах 3-4км новата Гаска 450 на едно момче от групата (общо 3 на борй) и никога повече няма да подценявам инжекциона.

    Няма нещо което не ми хареса в мотора. Сравнение с моя 450 ЕХС 06 усещането му е на 10-15кг по лек мотор.

    Окачването Sachs (и в двата края) работи много по адекватно от WP.

    Спирачките и съединителя са на ниво въпреки че ги използвах минимално но това което ме хръли хвърли в оркестъра е ДВИГАТЕЛЯ..

    Имаш точно колкото мощност ти трябва точно на секундата която ти е нужна, и може да си поискаш доста.

    Не съм карал новия Берг и ТМ, но Газа е просто поне едно ниво над всичко останало което ми е попадало.

    Докато не се кача на останалите два, за другото лято фаворита ми остава 515-ката ако още може да се поръча.

    пп. Пепи има ли възможност за бърза доставка на части за Гас от Испания за България ?

    Поздрави
    Иване благодаря за хубавите думи , живи и здрави в неделя тестовете и пробите продължават както с 450 така и с 515 стягай се
    GAS GAS
    EC 450 =>=> EC 300 2013

    Коментар


    • От: GAS GAS 300+/гас мания/



      Новите 2011 та .. Много приятен дизайн. За промените отвътре май за сега няма много инфо.
      Последно редактирано от viki terzieva; 28-11-10, 14:00.

      Коментар


      • От: GAS GAS 300+/гас мания/

        250 и 300 имат като опция ел. сатртер.



        Коментар


        • От: GAS GAS 300+/гас мания/

          Много спретнато и компактно двигателче има тая осичка
          Yamaha WR 200

          Коментар


          • От: GAS GAS 300+/гас мания/

            Днес и аз гледах точно този модел в един магазин.Да ви кажа че в сравнение с моя мотор е като колело.Не знам защо ми се въртят едни мисли много странни за този мотор, но е твърде възможно пак да мина на старата марка. Стартерите могат да се слагат и на моделите от 2010 година.Мотора е много издокаран и е много по удобен от предишни години моделите.Имаше и модела Манботин ,колеги мотора е да си го сложиш в хола и да му се радваш като бижу е.
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • От: GAS GAS 300+/гас мания/

              Поддържаш Ямаха , а караш Гас Гас (не знам каква е манията). Така стоят нещата с частите, по-скъпи от на Ямаха , иначе моторите не са лоши.
              Последно редактирано от viki terzieva; 28-11-10, 13:59. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише ВИНАГИ отделно от глагола - например "не знам".

              Коментар


              • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                Кеф цена няма, нали знаеш, кой каквото му е на сърце то пък като на Ямаха частите са едни евтинииииии
                всичко по 2 спрямо на Хонда, ама като сме рекли в БГ, Ямаха та Ямаха, другите не са мотори.
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                  Епа, да дойде ямаховия двигател, че и те да продадат някоя резервна част.

                  Коментар


                  • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                    ...то пък като на Ямаха частите са едни евтинииииии
                    всичко по 2 спрямо на Хонда ...
                    А пък на Кавазаки още повече...
                    Yamaha WR 200

                    Коментар


                    • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                      Кеф цена няма, нали знаеш, кой каквото му е на сърце то пък като на Ямаха частите са едни евтинииииии
                      всичко по 2 спрямо на Хонда, ама като сме рекли в БГ, Ямаха та Ямаха, другите не са мотори.
                      Не че са евтини на Ямаха частите ,но неможе на Гас Гас да са по-скъпи. Коя е по-силна марка всеки знае и е доказано по състезания, когато Гас Гас още са се чудели какво е мотор.
                      Пример --- заключваща шайба на съединителя за Гас Гас 16-18лв. (чакаш за доставка) същото нещо в Ямаха е 2.36лв.( има налични)
                      Водната помпа на Ямаха е с един семеринг струващ 2-3лв. На Гас Гас водната помпа е с един фибър струващ 80лв. Повечето които пишат тук са гледали Гас Гас само по списанията.

                      Утре ако китайските мотори надуят цените незнам дали и те няма да станат мотори

                      Коментар


                      • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                        В Европа доста се кара ГасГас напоследък, марката не е чак толкова неизвестна. Дори си имат фирмен отбор в световното ендуро и Сервантес ще кара за тях вече.
                        Ако започнат да продават повече мотори се предполага, че ще им паднат и цените на частите, а от там ще са и още по-търсени, предвид по-ниската им цена от КТМ примерно.
                        Последно редактирано от viki terzieva; 29-11-10, 12:05.
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                          Не знам кое колко струва в БГ, но тук не е така Гас Гас е марката с най-евтини части на пазара. Ямаха е отвъд океана, докато дойдат частите, разходите са доста повече или поне тук е така.

                          А и съм сигурен, че Ямаха дава повече дефекти от Гас Гас, откъдето и да го погледнеш.
                          Последно редактирано от viki terzieva; 29-11-10, 12:05. Причина: частиците за превъзходство "по-" и "най-" се пишат винаги с тире
                          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                          Коментар


                          • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                            Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                            Не знам кое колко струва в БГ, но тук не е така Гас Гас е марката с най-евтини части на пазара. Ямаха е отвъд океана, докато дойдат частите, разходите са доста повече или поне тук е така.

                            А и съм сигурен, че Ямаха дава повече дефекти от Гас Гас, откъдето и да го погледнеш.
                            На теория е така, но на практика като отидеш в магазина виждаш, че не е. Поне за БГ говоря, а иначе за Гас Гас може да си кара, който иска. Утре и Xmoto ще пуснат някой да ги кара това не променя нещата. Виж колко пари е фибъра за водната помпа при вас, защото аз съм гледал испански сайтове, където цените също са високи за частите. Повече от на всяка известна марка. Не говоря само аз Ямаха!
                            Последно редактирано от viki terzieva; 07-12-10, 14:53.

                            Коментар


                            • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                              Gas Gas явно са се амбицирали. Първо привлякоха Иван Сервантес, а сега са подписали и три годишен договор с Дъги Лампкин, както за траял, така и за избрани екстремни ендуро състезания. При траяла дори ще е мениджър на заводския отбор.

                              Източник
                              http://dougielampkin.co.uk/index.php...=257&Itemid=77

                              Коментар


                              • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                                Хм... Става интересно...
                                Да видим Дъги каква ГАСка ще избере за хард ендуро състезанията... 4т или 2т...
                                Тази година с 4т Бета взе бронза на Ерзберг...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X