Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Уффф, извинявам се - главата на болта имах предвид, не резбата

    Сигурно така ще направя с ауспуха - искам да съм сигурен, че всичкото отработено масло е извън мотора, макар че след като свалих капака на двигателя изтече доста и отстрани, но най-вероятно е останало и малко отработено масло и при въпросният винт.
    Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
      Уффф, извинявам се - главата на болта имах предвид, не резбата

      Сигурно така ще направя с ауспуха - искам да съм сигурен, че всичкото отработено масло е извън мотора, макар че след като свалих капака на двигателя изтече доста и отстрани, но най-вероятно е останало и малко отработено масло и при въпросният винт.


      От въпросния винт трябва да изтиче повиче масло отколкото от двигателя.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Колеги,ако някой от вас има комплект пластмаси за дрз ,които не му трябват нека драсне тук в темата,а за цена може и на лични.Предпочитания за цветове нямам.

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          И мам бели 3-те странични и 2 за резервуара.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Искам да попитам за модефикацията на suzuki drz версията K колко тежи и колко конски сили е?
            Поздрави,
            [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              113 кг, 49 к.с.

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                А Е модефикацията?
                Поздрави
                [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  119/49

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    119 коня и 49 кила ли благодаря за информацията колега.
                    Поздрави
                    [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Моля, преди да зададете какъвто и да е въпрос, ако не друго, то поне си направете труда да прочетете темата, в която питате!

                      За справка, пост номер 3, от настоящата тема:
                      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                      има 2 модификации

                      S които е по-цивилната версия с 43 к.с. и Е модификацията която е спортна с 49 к.с.

                      около 115-120 кг тежат

                      водят се клас dual purpose което е универсално ендуро и не е от типа спортно ендуро както crf-x и wr

                      ...
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Вече и аз имам ДРЗ.Дано да не ме разочарова.Дрз К модефикация има ли термостат?
                        [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          След доста четене из форума, вече и аз съм в клуба. От вчера, със съдействието на "главния виновник" за това - Giorgio, съм щастлив собственик на DR-Z 400SM.
                          Така изглеждаше, преди банята:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0297.jpg
Прегледи:1
Размер:327.3 КБ
ID:5233576

                          След банята лъсна с цялата си красота:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0300.jpg
Прегледи:1
Размер:325.0 КБ
ID:5233577

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0304.jpg
Прегледи:1
Размер:307.0 КБ
ID:5233578

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0305.jpg
Прегледи:1
Размер:286.8 КБ
ID:5233579

                          Това са реалните километри, а е произведен в края на 2007 г.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0302.jpg
Прегледи:1
Размер:274.4 КБ
ID:5233580

                          Имам намерение да го направя ендуро. Незнам, възможно ли е, след като му монтирам 21' предна джанта, да настроя брояча и километража така, че да показват пак реални стойности.
                          BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                          LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                          Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Честито. То ако не го ползваш за ендуро си губи чара. Имам такъв, но без никакво табло, броячи и т.н. По GPS-а се ориентирам за пробег и друго. Не му мисли много а слагай "таралежките" и карай.

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Честито за придобивката в син цвят,не си сбъркал в избора на мотор.Ако напролет идвате на юг от Бургас/Лозенец,Царево/ може да се организираме в един ДРЗ отбор и да покараме заедно из Странджата.Тук сме двама с дрз-и/сини/.Относно настройката на киломертажа,в момента показва в мили.За капли предна 21 и задна 18 ще трябва да търсиш от Сузуки рм,др 350 .И ако предната главина на ендуро каплата е същата като на супермотото и червяка пасне ,според мен не трябва да има разлика в отчитането на километража.Успех.

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Първоначално публикуван от Сергей Янков Преглед на мнение
                                ... възможно ли е, след като му монтирам 21' предна джанта, да настроя брояча и километража така, че да показват пак реални стойности.
                                Възможно е, разбира се. Показанията му се тарират много прецизно, така че да са действителни. На тази уникална машинка, всичко е възможно.

                                Още една снимка на моторчето, заедно с щастливия нов член на клуба:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0307.jpg
Прегледи:1
Размер:103.5 КБ
ID:5233697

                                Първоначално публикуван от evelin d Преглед на мнение
                                ... Ако напролет идвате на юг от Бургас/Лозенец,Царево/ може да се организираме в един ДРЗ отбор и да покараме заедно из Странджата...
                                Защо чак на пролет? Още днес ще се поразходим до Царево, а може би и по-надолу, но по асфалт, докато намерим ендуро джанти на Сергей...
                                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X