Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Дали е разтегната веригата , т.е. дали е за смяна може да се определи горе - долу на слух от човек , който е в час с нещата . Като ти гледам написаното не си такава порода и по-добре потърси адекватна помощ . Още по-точна окончателна диагноза се дава след като се свали обтегача на веригата . По това колко ход има още той добиваш представа в какво състояние е тя . Със свален обтегач не прави опити за палене , защото ще има друга тема после . Самият обтегач се монтира в събрано положение (и след това го отпускаш ), иначе после пак ще има тема . Манипулацията изобщо не е трудна , но след като знаеш какво правиш .

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Най точно е като го прекараш на белезите ,там 100% ще си покаже .
      0 8 76 36 8 542

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
        Със свален обтегач не прави опити за палене , защото ще има друга тема после . Самият обтегач се монтира в събрано положение (и след това го отпускаш ), иначе после пак ще има тема .
        .Много добър
        DRZ 400S

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Колеги оправих ДРЗ - та , проблема беше обтегача.
          Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            И аз след уикенда, ако не затегне ще го вкарвам в бокса да видим какво ще покаже, ама ей ся ще видя да му долея малко масълце и да му дам газта да видя дали ще мърка?!?!?!

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Първоначално публикуван от pavlofff Преглед на мнение
              Колеги оправих ДРЗ - та , проблема беше обтегача.
              Какъв ти е вече обтегача, моя май е оригинален, без корекция???

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Ами с оригиналния съм си , стария модел , прожината му е била скъсана и затова е тракала веригата.
                Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Аз пак с лаишките въпроси, ама ме интересува Казахте ми че пълен ли е радиатора в разширителя не е важно колко има... обаче днеска гледах пустото казанче и не видях от къде му се долива. Ако искам да налея 1 пръст антифриз вътре да го "постресна" за зимата, от къде аджеба се налива????
                  Простете въпросите ми ама докато го разбера ще е така...
                  Поздрави!!!

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Наливаш в радиатора,антифриза сам ще си отиде в разширителния съд.
                    Polaris Magnum 500
                    Mercedes ml320

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Първоначално публикуван от ivo Svoge Преглед на мнение
                      ...антифриза сам ще си отиде в разширителния съд.
                      Но това ще се случи след като загрее, да не му наливаш в радиатора и да се чудиш защо не се пълни разширителния съд.
                      Просто трябва да е пълен радиатора. А като се завреш някъде "по-така" не само ще се напълни разширителния съд, ами и антифриза ще почне да ври и да изтича през маркучите под мотора. Все пак и за това се нарича "разширителен съд".
                      Последно редактирано от LightOfJah; 15-10-12, 11:15. Причина: допълнение

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                        ами и антифриза ще почне да ври и да изтича през маркучите под мотора.
                        Много грешиш това при ДРЗта е просто невъзможно.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Ааа, а бе то аз, че съм неграмотен е ясно , но миналата седмица се случи това, че в казанчето антифриза беше заврял /беше пълно до горе/ и течеше отдолу през едно маркуче, та за това си позволих да постна този коментар, ама май ще трябва да се въздържам, да не обърквам колегите, а и да не се излагам. Или пък не е било антифриз това дето е текло и съм си мислил, че е антифриз, но ако не е, то какво би могло да е това. Знам ли, но течеше през едно от маркучетата течност, която беше много гореща. На бензин не миришеше, пушеше стабилно, а и не съм видял това докато мотора е в легнало положение. А и при последващата проверка в радиатора антифриза беше намалял. Да не би да има някаква повреда, за която да не подозирам?
                          Последно редактирано от LightOfJah; 15-10-12, 13:47.

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                            Ааа, а бе то аз, че съм неграмотен е ясно , но миналата седмица се случи това, че в казанчето антифриза беше заврял /беше пълно до горе/ и течеше отдолу през едно маркуче, та за това си позволих да постна този коментар, ама май ще трябва да се въздържам, да не обърквам колегите, а и да не се излагам. Или пък не е било антифриз това дето е текло и съм си мислил, че е антифриз, но ако не е, то какво би могло да е това. Знам ли, но течеше през едно от маркучетата течност, която беше много гореща. На бензин не миришеше, пушеше стабилно, а и не съм видял това докато мотора е в легнало положение. А и при последващата проверка в радиатора антифриза беше намалял. Да не би да има някаква повреда, за която да не подозирам?
                            На ДРЗта му бях изхвърлел казанчето.Който ме познава знае как и къде съм го карал имало е случай когато перката върти постоянно но никога не е кипнал.
                            Стигам до извода че или караш по екстремно от мен или нещо не е наред.
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Моят перка няма , защото не е пенсионерския модел . За толкова години не съм го видял да тече .

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                И при мен перка няма, за пръв път ми се случва да заври, може би заради пътеката /не че е екстремна или нещо подобно, а аз толкова си мога/, на която се случи това и заради начина, по който го карах /почти само на първа, тръгни - спри, газ, газ, гааааз почти на място и така доста време/, а след като излезнахме от тази по-засукана пътека се охлади и се оправи. От тогава съм го карал още не малко и не е имало подобни случаи, но и чак така не съм го мъчил. Ще видим дали ще се повтори завирането и ако да при какви условия.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X