Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Преди да публикувам друга тема, реших да пиша тук, където са феноете на ДРЗ-та. Питането ми към всички е, дали да сменявам водача и плъзгача на силовата верига и всъщност, кога е момента за тяхната смяна. От мой приятел и търговец на мото части разбрах, че се поръчват само в Сузуки и цената им е около 100-120 лева на бройка!!! Сега съм пред дилемата дали да ги сменям или не, защо съм подготвил да слагам нови гуми, пиньони и верига. В сегашното им състояние, тези водач и плъзгач не са скъсани или протрити на 100%, но пък веригата ми е вече доста разтегната и взе че си го изкара на задната гума, която стана с шарките на зебра. Та когато сложа новата верига, пиньони и гуми, ми се ще отново да не стигам до момента, в който задната гума да остане без левия си борд!Колеги давайте мнение, защото все още не съм решил какво да правя???Предварително благодаря на всички отзовали се
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
      Преди да публикувам друга тема, реших да пиша тук, където са феноете на ДРЗ-та. Питането ми към всички е, дали да сменявам водача и плъзгача на силовата верига и всъщност, кога е момента за тяхната смяна. От мой приятел и търговец на мото части разбрах, че се поръчват само в Сузуки и цената им е около 100-120 лева на бройка!!! Сега съм пред дилемата дали да ги сменям или не, защо съм подготвил да слагам нови гуми, пиньони и верига. В сегашното им състояние, тези водач и плъзгач не са скъсани или протрити на 100%, но пък веригата ми е вече доста разтегната и взе че си го изкара на задната гума, която стана с шарките на зебра. Та когато сложа новата верига, пиньони и гуми, ми се ще отново да не стигам до момента, в който задната гума да остане без левия си борд!Колеги давайте мнение, защото все още не съм решил какво да правя???Предварително благодаря на всички отзовали се
      Сменяш само гумата от ямаха е същата 30-40лв.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Здравейте колеги, имам един въпрос към вас. Разглеждах разни части за моето ДРЗ в ибей и попаднъх на това нещо - http://www.ebay.de/itm/Suzuki-DRZ-40...item19d4ce15eb , когато преведох допълнителния коментар разбрах , че това е обтегач на ангренажната верига , изгледох също и клипа който е в допълнителния коментар и забелязох , че когато навие винта повече не трака а когато го развие започва да трака а това тракане в момента се получи при мен. Това тракане при мен се получава когато мотора стои на оборот , когато се кара тракането изчезва , та според вас това нещо според вас ще ми помогне ли.

        Ето и линк към клипа от допълнителния коментар.
        http://www.youtube.com/watch?v=QUvPp96hpXc

        А ето и допълнителния коментар преведен.

        CNC заготовки с механична MANUAL CAM обтягане на веригата QUICK да се поберат и Piece Of Mind, че двигателят ви няма да струва много пари, за да РЕМОНТ поради автоматичното регулиране при липса на.

        Изработени от алуминий и неръждаема ВИНТОВИ.

        Няма нужда да купувате или замени GASKET, тъй като има O-RING, пригодени за
        Уплътнителните FACE.

        О-пръстен, монтирано от външната страна на конеца до контрагайката

        използвайте този линк в YouTube за лесно монтиране помощ

        http://www.youtube.com/watch?v=QUvPp96hpXc

        ЩЕ ОТГОВАРЯ НА 00-08 SUZUKI DRZ / HONDA CRF 450R/CRF250R/crf450x/crf250x / KAWASAKI KLX 400 / НКК 404/GSXR1300 и много каре Използването на тези двигатели
        Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Първоначално публикуван от pavlofff Преглед на мнение
          Здравейте колеги, имам един въпрос към вас. Разглеждах разни части за моето ДРЗ в ибей и попаднъх на това нещо - http://www.ebay.de/itm/Suzuki-DRZ-40...item19d4ce15eb , когато преведох допълнителния коментар разбрах , че това е обтегач на ангренажната верига , изгледох също и клипа който е в допълнителния коментар и забелязох , че когато навие винта повече не трака а когато го развие започва да трака а това тракане в момента се получи при мен. Това тракане при мен се получава когато мотора стои на оборот , когато се кара тракането изчезва , та според вас това нещо според вас ще ми помогне ли.

          Ето и линк към клипа от допълнителния коментар.
          http://www.youtube.com/watch?v=QUvPp96hpXc

          А ето и допълнителния коментар преведен.

          CNC заготовки с механична MANUAL CAM обтягане на веригата QUICK да се поберат и Piece Of Mind, че двигателят ви няма да струва много пари, за да РЕМОНТ поради автоматичното регулиране при липса на.

          Изработени от алуминий и неръждаема ВИНТОВИ.

          Няма нужда да купувате или замени GASKET, тъй като има O-RING, пригодени за
          Уплътнителните FACE.

          О-пръстен, монтирано от външната страна на конеца до контрагайката

          използвайте този линк в YouTube за лесно монтиране помощ

          http://www.youtube.com/watch?v=QUvPp96hpXc

          ЩЕ ОТГОВАРЯ НА 00-08 SUZUKI DRZ / HONDA CRF 450R/CRF250R/crf450x/crf250x / KAWASAKI KLX 400 / НКК 404/GSXR1300 и много каре Използването на тези двигатели

          Твоето тракане както го обясняваш иска нова верига.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Аха , а ако карам така известно време има ли шанс да разбия нещо например.
            Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Първоначално публикуван от pavlofff Преглед на мнение
              Аха , а ако карам така известно време има ли шанс да разбия нещо например.
              Само крапани и бутало карай но не го напъвай много много.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Ок колега мерси за помоща , а все пак да питам ако си купя такова нещо дали ще спре да тропа известно време.
                Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  И такова нещо/ръчен обтегач на ангренажа/ си купи,и ангренажна верига си купи,и да ги смени някой кадърен човек/майстор/.

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Ами да , ще купя и 2 те то се е видяло , че ще се сменя. А как се разпознава дали е за смяна една ангренажна верига. Когато е свалена от мотора например.
                    Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Първоначално публикуван от evelin d Преглед на мнение
                      И такова нещо/ръчен обтегач на ангренажа/ си купи,и ангренажна верига си купи,и да ги смени някой кадърен човек/майстор/.
                      Този обтегач след всяко яко каране трябва да се притяга и някой път като го притегнеш и си скъсал веригата.
                      Аз бих си взел нормалният,но всеки луд с номера си ти си знаеш.
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Добре тогава колега , ще си карам с оригиналния най добре.
                        Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Здравейте Колеги! И аз се метнах на един DRZ 2002 S версията. Много неща са ми неясни засега, ама с времето ще влезя в час. Изчетох цялата тема 2 пъти и не видях отговори на въпросите които ме интересуват... Тая лампа най-отдолу в ляво на километража под дългите, лампа с термометър кога и за какво светва? И перката кога се включва? Гледам, че антифриза е на дъното на разширителя. Казаха ми така трябвало.

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:240920121026.jpg
Прегледи:1
Размер:230.4 КБ
ID:5411892Натиснете снимката за да я уголемите

Име:240920121027.jpg
Прегледи:1
Размер:126.5 КБ
ID:5411893Натиснете снимката за да я уголемите

Име:240920121028.jpg
Прегледи:1
Размер:241.4 КБ
ID:5411894Натиснете снимката за да я уголемите

Име:240920121029.jpg
Прегледи:1
Размер:173.4 КБ
ID:5411895

                            Ей го на красавеца
                            Последно редактирано от bkunev; 24-09-12, 21:56.

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Лампата светва , когато двигателят загрее повече от нормалното . Това е за да ти покаже , че трябва да вземеш мерки . Вентилаторът ще се включи , когато е необходимо . На дълъг път никога . В голям град лятно време , ако чакаш много по светофарите - може и да се завърти . Същото както на автомобила . Относно антифриза : отвори капачката на радиатора ( на студено ) и погледни нивото му . Ако е до горе - всичко е наред . Няма смисъл да доливаш в казанчето .

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                аааа, мерси, това ме интересуваше, да го проверя и да давам газ по чукарите
                                И по темата...Аз като нов и с преки впечатления да споделя, нито мощен, нито слаб. Всичко си има. Окачването е добро. С голям зъбак съм и не може да постига скорости. А пък копченцето за старта е раааййййй Не от най леките, ама аз карах Yamaha XT 500 и ми е като перце сега. Абе доволно. Газ муй майката хехехех
                                п.с. търся си супермото капли по върможност с гуми

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X