Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Здравейте колеги . Вече от 1 седмица имам Suzuki Dr-z 400 s 2007 . Много съм доволен , върви си уникално , но днес му смених маслото и имам едно питане как му се мери маслото ?? Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0062.jpg
Прегледи:1
Размер:189.9 КБ
ID:5364026Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0063.jpg
Прегледи:1
Размер:188.6 КБ
ID:5364027Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0064.jpg
Прегледи:1
Размер:187.1 КБ
ID:5364028

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Ами, то е писано във форума по този въпрос. Виж например пост 194 . А, просто от любопитство - колко масло му наля? И естествено - честито, много каране да му хвърлиш, а той да не те хвърля и да слушка много (те са си послушни тия моторчета де, стига да се усетят, че любовта е взаимна )!

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Първоначално публикуван от /\/\itko_to1 Преглед на мнение
        Здравейте колеги . Вече от 1 седмица имам Suzuki Dr-z 400 s 2007 . Много съм доволен , върви си уникално , но днес му смених маслото и имам едно питане как му се мери маслото ?? [ATTACH=CONFIG]439715[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]439716[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]439717[/ATTACH]
        Честито за прекрасния избор колега и добре дошъл в отбора Би трябвало да си му налял 1,8-1,9 литра масло, така че ако не си го сторил се коригирай Относно меренето на нивото наистина много е писано, но от личен опит зная колко е трудно да се рови във всички теми от форума, а и не на последно място това отнема и много време, с което в повечето случаи не разполагаме Маслото се мери, когато мотора е работил. След като го изгасиш, изчакай две-три минути, изправи го, да не е на пачия крак и след това отвърташ щеката на рамката. След като вече си я отвъртял, избърши я с чист парцал и я върни обратно в отвора на рамката, но без да я навиваш.Маслото трябва да е между мин и максАйде чао и със здраве
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Христос Воскресе !!! В Manual - a пише , че със смяна на филтър се налива 1,8 л масло . Иначе благодаря за хубавите отговори . http://www.thelaketavern.com/johnny_...Z400_00_06.pdf

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Колега добре дошъл при СУЗУКИ .Изборът ти е повече от успешен.Аз също съм с S версията и съм много доволен.А колкото до маслото аз му наливам 1.8l ,но пък във YTUBE видях един американец да му налива и двете туби(2l)като му сменяше маслото на мотора.Колегата Helik e отговорил перфектно на въпроса как се мери маслото.
            DRZ 400S

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Аз пък малко да се оплача от сузуки дрз,от темите тук почти се бях навил това да е следващият ми мотор,но днеска в гората срещнах едно момче с дрз , купил го нов преди 2 години от щатите със стартер беше и му поисках да направя едно кръгче понеже ми стана интересно как е управлението със супермото джанти с кросови гуми на тях, да си кача честно вървенето му изобщо не е на ниво, ускорението му е като на yamaha wr400 , после като се качих на моейто ТТ600 все едно бях се качил на изтребител,и засега се отказах от избора си.
              0 8 76 36 8 542

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Попаднал си на куц кон с 35 зъба отзад или на предпенсионерски С модел . Имам супермото ХР 600 . Ако имаш път през града на Левски ще ти дам да направиш две кръгчета , защото след първото ще забравиш за ТТ -то , а след второто ще ти кажа , че не се продава .

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Ако си попаднал на С модела няма нищо общо с Е модела много по слаб е и е по тежък,качи се на Е модефикацията и ще си промениш мнението за ДРЗ.
                  [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Първоначално публикуван от endur0 Преглед на мнение
                    Ако си попаднал на С модела няма нищо общо с Е модела много по слаб е и е по тежък,качи се на Е модификацията и ще си промениш мнението за ДРЗ.
                    Ми да кажа честно не ги разбирам много модификацийте на дрз, беше със стартер пластмасов резервоар и обратна предница, явно е бил най слабия модел.
                    0 8 76 36 8 542

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      С пластмасовия резервоар са Е модефикация но може на този да е сложен пластмасов резервоар,но ако си се насочил към ДРЗ най-добре си вземи К модефикация той е на лек и е само с манивела.
                      [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Разликата във версиите е ясна, но в този случай аз мога да кажа нещо, за което Пешо вече ме е изпреварил. Тайната е в пиньоните Не може да караш такъв мотор в гората и то със супермото джанти Заводски му дават отзад 41 зъба, а на ендурото 47, а доколкото си спомням имаше разлика от един зъб и в предния. Така че този ДРЗ е бил куц кон, но по независещи от него причини
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Да ми препоръчате масло за DRZ400e 2001г.По принцип мисля да ви взема моторекс,но не съм още много на ясно с нещата та по разумно е някой с опит да каже Благодаря.
                          Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Който е покрай Асеновград , Пловдив и така нататък , може би е карал маршрута : Ь.Здравец,Бяла Черква , Хвойна , Павелско , х.Пашалийца , ЛЪки , Кръстова гора и т.н. до Асеновград . Мога да ви кажа , че имаше достатъчно сняг по пътя и беше уникално мокро и беше страшно просто . На един баир в една кал , а отгоре сняг мойто Drz-че се представи на по голямо ниво от Wr 450 f 2008 , само заради разликата в пиньоните отзад . На Wr-че с големият пиньон му беше много лесно да превърти гум и това затрудняваше водачът му , а аз без да се мъча колкото него се катареих дори и след него ! Такаче понякога по малките пиньони са по ефективни !

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Първоначално публикуван от Vendettius Преглед на мнение
                              Да ми препоръчате масло за DRZ400e 2001г.По принцип мисля да ви взема моторекс,но не съм още много на ясно с нещата та по разумно е някой с опит да каже Благодаря.
                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...=31627&page=11
                              SUZUKI DRZ SuperMoto

                              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Привет на всички :-) Преди седмица и аз се присъединих към ДРЗ-групата и съм невероятно доволен от избора си.
                                Малко ме плашеха коментарите че бил слаб, но се оказа че е точно това което търся. Макар че слизам от CBR929, мотора ми е перфектен.
                                Търся си в момента тава за под двигателя ама не мога да прежаля 200лв за едно парче алуминий (от ибей е офертата). Да кажете някаква по евтина алтернатива?...
                                Ето и две снимки на хубавеца (-:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:411634.jpg
Прегледи:1
Размер:155.2 КБ
ID:5370191Натиснете снимката за да я уголемите

Име:416642.jpg
Прегледи:1
Размер:133.5 КБ
ID:5370192

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X