Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

    Aaaaaaaa,забравих,още една 2т верана,даде фира,избега съединителю,та плюс маркуч,докараха и спирачна течност познай какъв е мотора,давам жокер,с 3-ри букви е.

    Коментар


    • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

      Пат и гасне това е 4-т Темата е кой е по добрия а ти ми пишеш глупости кой къде ходил и какво правил с МАРКУЧА и кой го хвана на края
      Последно редактирано от Pacharoza; 01-12-13, 23:40.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

        Тия цвайн такт мелялки ги блокирвам за 1 ден каране :Д само 4т...

        Коментар


        • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

          Първоначално публикуван от miroslav.hristovMTX Преглед на мнение
          Тия цвайн такт мелялки ги блокирвам за 1 ден каране :Д само 4т...
          Майка ти знае ли ,че се се научел вече да говориш глупости.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
            Пат и гасне това е 4-т Темата е кой е по добрия а ти ми пишеш глупости кой къде ходил и какво правил с МАРКУЧА и кой го хвана на края
            Изгасня,спор няма,можех да направя втори опит и щях да го изкарам,от там съм минавал десетки пъти и съм наясно какво представлява скалата,просто имаше кой да ме издърпа и затова не се напънах за втори опит.А относно маркуча и спирачната течност,без тях два 2т мотора реално бяха извън строя.

            Коментар


            • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
              Изгасня,спор няма,можех да направя втори опит и щях да го изкарам,от там съм минавал десетки пъти и съм наясно какво представлява скалата,просто имаше кой да ме издърпа и затова не се напънах за втори опит.А относно маркуча и спирачната течност,без тях два 2т мотора реално бяха извън строя.
              Ще трябва да отслабнеш, че да минеш от раз

              Коментар


              • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                Аз малко олио в кандилото да налея....маркуч и спирачна течност НЯМАТ никакво отношение към тактовете на мотор, случва се на всеки.

                Обаче Ице, тоя шнорхел е решил да събере паричките на форума и да си купи състезателски мотор, после ти му мисли.....аз зимата съм на червено вино пред камината.
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...48#post2356148

                Коментар


                • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  Аз малко олио в кандилото да налея....маркуч и спирачна течност НЯМАТ никакво отношение към тактовете на мотор, случва се на всеки.

                  Обаче Ице, тоя шнорхел е решил да събере паричките на форума и да си купи състезателски мотор, после ти му мисли.....аз зимата съм на червено вино пред камината.
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...48#post2356148
                  За мотор сега не мисля. Телефона щеше да е за мен и таман след месец чакане да дойде телефона излезе проблем, който трябва аз да поправя ( не е по мотора ) и така стана, че на втория ден като ми го доставиха хоп в прода*алник. Инче с нетърпение чакам баща ми да се освободи и да закара мотора на село и аз да се повъргалям в снега Радвайте се на това, което имате

                  Коментар


                  • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                      Обаче Ице, тоя шнорхел е решил да събере паричките на форума и да си купи състезателски мотор, после ти му мисли.....аз зимата съм на червено вино пред камината.
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...48#post2356148
                      Той ми е ясен от самото начало,не е никакъв моторист,перфектен мотор продава а това не било в ред,онова не било в ред,в бокса бил за смяна на гуми и масло,защо не го снима да видим мотора с новите гуми.
                      Скоро време го очаквай с постоянен бан и в графа некоректни търговци.

                      Коментар


                      • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                        Той ми е ясен от самото начало,не е никакъв моторист,перфектен мотор продава а това не било в ред,онова не било в ред,в бокса бил за смяна на гуми и масло,защо не го снима да видим мотора с новите гуми.
                        Скоро време го очаквай с постоянен бан и в графа некоректни търговци.
                        Съединителя е бил оправен на теб какъв ти е проблема ? Първо, че аз не се занимавам да го правя и го прави един приятел на баща ми, когато има време и затова не излиза от бокса. Един лагер на курмилото трябва да се смени, маслото е сменено, да се изчисти ауспуха и филтъра. ПАК КАЗВАМ НЕ ГО ПРАВЯ АЗ А И НЕ БЪРЗАМ. Банвайте ме прайте квот искате. От теб поне разбрах, че става само фотограф и на пачароза линка към клипа доказа всичко. Карай си китюка и дано се научиш на нещо в следващите 5 години. Няма да е лошо да отидеш на училище да те научат на основните работи, най-вече как се държи курмилото и съединителя.

                        Коментар


                        • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                          Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                          Съединителя е бил оправен на теб какъв ти е проблема ? Първо, че аз не се занимавам да го правя и го прави един приятел на баща ми, когато има време и затова не излиза от бокса. Един лагер на курмилото трябва да се смени, маслото е сменено, да се изчисти ауспуха и филтъра. ПАК КАЗВАМ НЕ ГО ПРАВЯ АЗ А И НЕ БЪРЗАМ. Банвайте ме прайте квот искате. От теб поне разбрах, че става само фотограф и на пачароза линка към клипа доказа всичко. Карай си китюка и дано се научиш на нещо в следващите 5 години. Няма да е лошо да отидеш на училище да те научат на основните работи, най-вече как се държи курмилото и съединителя.
                          Я му отрежи кабела на този немУйко не стига че не може по равното да кара ами и в снега отишъл.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                            За какво ли му давам обяснения. Явно, че отдавна не е правил секс и сега само глупости може да ръси
                            Последно редактирано от rdlegy; 02-12-13, 21:41.

                            Коментар


                            • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                              Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                              Съединителя е бил оправен на теб какъв ти е проблема ? Първо, че аз не се занимавам да го правя и го прави един приятел на баща ми, когато има време и затова не излиза от бокса. Един лагер на курмилото трябва да се смени, маслото е сменено, да се изчисти ауспуха и филтъра. ПАК КАЗВАМ НЕ ГО ПРАВЯ АЗ А И НЕ БЪРЗАМ. Банвайте ме прайте квот искате. От теб поне разбрах, че става само фотограф и на пачароза линка към клипа доказа всичко. Карай си китюка и дано се научиш на нещо в следващите 5 години. Няма да е лошо да отидеш на училище да те научат на основните работи, най-вече как се държи курмилото и съединителя.
                              Това да ти е познато.
                              Продавам в перфектно състояние kawasaki kmx 125

                              Ти му изброи 100 кусура.
                              Така е става само фотограф,а от теб и това няма да стане.
                              А с кютюка видя до къде съм стигнал и с кои съм бил,ама и това не знаеш защото не познаваш хората.
                              На училище се вижда кой трябва да иде,ти не можеш да пишеш на Български.

                              Коментар


                              • От: В сняг кой е по добрия 2т или 4т.

                                Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                                За какво ли му давам обяснения. Явно, че отдавна не е правил секс и сега само глупости може да ръси
                                Не даде обяснение за новите гуми,снимай мотора да го видим.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X