Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: София-Кейп Таун

    Искам да благодаря на всички за съпричастността към нашето пътуваане. В момента наистина сме в град Асиут, на 300км преди Луксор, но сме на суша и не сме били в средата на Нил. утре сме в Луксор и там ще останем за два дни, та СПОТА няма да е включен. Ще починем малко и ще се позаперем, доколкото това вече е възможно. Днес пътувахме с конвой и ни предаваха като стока, като всеки пост се разписваше в една тетрадка ПРЕДАЛ-ПРИЕЛ. Много е забавно с тия хорица, ама много бавно карат. Някои успяхме да им дръпнем няколко дължини, ама другите се сърдиха. Днес карахме през Сахара - за първи път истинска пустиня, истинки пустинен вятър и истински пясък между зъбите. Невероятно е усещането, въпреки че има направен път през нея и караме по асфалт. Хубавото е, че до тук Африка ни изненадва, защото най-високата температура след Нувейба/42 градуса/ е 35 градуса, при значително по-ниска влажност на въздуха.

    Ники мерси за съдействието за ремонтите и информацията, но управлението на бензиновата помпа нали ми го смени, а ринг антената ми я смениха още в началото в Дару кар, малко след като купих мотора. За момента всичко е наред и се надявам така да продължи.

    Коментар


    • От: София-Кейп Таун

      Браво, Бойко!
      Цялото семейство седнахме с пуканки и разгледахме снимките с интерес
      Поздрави и дано е все така!

      Коментар


      • От: София-Кейп Таун

        Да сте живи и здрави, но ако си погледнете точката от 18:11 ч. ще видите къде Ви показва. Баш между крокодилите.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • От: София-Кейп Таун

          Евала момци, забавлявайте се и нека Силата бъде с вас!
          Мони, специални поздрави от бандата в "мънки"

          Коментар


          • От: София-Кейп Таун

            Браво, снимките са страхотни
            Важното е, че настроението е на 6 и се забавлявате
            Дано хубавите емоции и приятни усещания не ви напускат до края на пътуването
            Успех!
            Per aspera ad astra.

            Коментар


            • От: София-Кейп Таун

              И ние да се включим в "сателитния Big brother" (защото ви следим ежедневно)-

              Много късмет и безаварийно пътуване, Мони и Бойко!!
              ....и с нетърпение очакваме снимки и разкази.
              Любен и Еми
              Последно редактирано от Chinela; 10-06-10, 06:15. Причина: Латиница!!!

              Коментар


              • От: София-Кейп Таун

                Бойко, много си сериозен и намръщен на снимките(като мене)...чак се усъмнихме да не криеш нещо(или някоя) от Вики...
                И на работа и в къщи съм си качил "СРС-то" на екран и ви бройкаме постоянно...
                И като се позабавите нещо някъде почват разни гадни мисли да ме тормозят...докато пак не "мръдне" отметката...
                А снощи наистина според проекцията на точката върху картата се намирате в средата на реката...
                Mitsubishi L200 DobbleCab

                KTM XC 450 RW 2009
                KTM 350 SX 2011

                Коментар


                • От: София-Кейп Таун

                  Според мен, точката от спота показва че са били за лов на нилски крокодили, но не искат да си признаят
                  Снимките са много хубави. Поздрави и от мен.
                  BMW F800GS

                  Коментар


                  • От: София-Кейп Таун

                    Като ви гледам ухилените физиономии за пореден пьт се уверявам , че приключенията са в сьрцата ви и, че с всеки изминал километьр се забавлявате все повече /то бива кеф, бива ама чак пьк толкоз /.
                    А като нагазите пустинята не давайте прекалено много газ, щото ще предизвикате пясьчна буря.Поздравявам ви и двамата и бьдете здрави.
                    P.S.
                    Нали знаете как изглежда щастливия моторист-УХИЛЕН ДО УШИ И С МУХИ МЕЖДУ ЗЬБИТЕ
                    Последно редактирано от grandvan; 10-06-10, 09:05.

                    Коментар


                    • От: София-Кейп Таун

                      Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                      .....
                      А ето с това превозно средство няма нужда от акумулатор




                      Две магарета карат превозно средство с 1 к.с. и камшично запалване!

                      Култова снимка! Вече ми е на десктопа!

                      Започвам стискането на палците за Судан!
                      Късмет!!

                      Коментар


                      • От: София-Кейп Таун

                        Бойко, Мони, жестоки сте! Наслаждавам се всеки ден на пътуването а снимките са уникални!

                        Коментар


                        • От: София-Кейп Таун

                          Чудни снимки
                          Така е друга работа. Вече имаме картинка от мястото на събитието.
                          Много е яко. Благодаря.
                          Гледам, че Бойко е пренаредил багажа (тубите една зад друга), а на КТМ-а топ касата поувиснала ?
                          Успех момчета надолу по пътя към Судан.

                          П.П.
                          Моята версия за точката в Нил е, че ... Единият е возил другия в гондола и му е пеел По тези ширини човек открива нови аспекти на мъжката дружба
                          ______2
                          Е = MZ

                          Коментар


                          • От: София-Кейп Таун

                            Благодаря момчета! Страхотни сте!
                            Очакваме следващото включване от Луксор ......



                            P.S.
                            Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                            .........................................................................................................
                            По тези ширини човек открива нови аспекти на мъжката дружба
                            Димо ...... Ама накрая природата винаги си иска своето .....
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • От: София-Кейп Таун

                              Евала, момчета! Хубави снимки. И аз както доста други тук през 10-15 мин. се взирам в монитора да видя мърдате ли и като се появи нова точка си казвам "Бравос!" и ми става едно такова гот.
                              ...между другото, по цял ден това правя и кога ли ще ми връчат заповед за уволнение не знам.
                              Успех още веднъж и попътен вятър - или по-скоро без вятър, че в тия пясъци май не е добре да духа много.
                              Чакаме още снимков материал, когато и възможно от ваша страна. Бъдете здрави!

                              ...а относно точката в средата на реката - може Вики да си е поръчала ботуши от крокодилска кожа - знае ли човек?

                              Коментар


                              • От: София-Кейп Таун

                                Още като гледах снимките от заминаването ( на което не успях да присъствам), се чудя ако Вики беше тръгнала с Бойко, къде щеше да стои ?.....а за нейния багаж пък съвсем не знам.

                                Супер сте пичове !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X